Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (38)
Пошуковий запит: (<.>A=Клімов А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Ворона І. П. 
Температурне перетворення радикалів $E bold roman Co sub 2 sup - в зубній емалі / І. П. Ворона, С. С. Іщенко, М. П. Баран, А. О. Клімов // Укр. фіз. журн. - 2003. - 48, № 2. - С. 151-154. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Клімов А. О. 
Домішкові центри в шаруватому селеніді галію, легованому гадолінієм : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / А. О. Клімов; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. - К., 1999. - 18 c. - укp. - рус.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221,022 + В379.222,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Клімов А. В. 
Контролінг у системі менеджменту страхової компанії : автореф. дис... канд. екон. наук / А. В. Клімов; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". - Суми, 2008. - 20 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено методичні підходи та практичні рекомендації, спрямовані на забезпечення розвитку підсистеми контролінгу страхової компанії. Розкрито суть поняття "контролінг". Розглянуто структурування класифікаційних ознак контролінгу. Досліджено тенденції розвитку страхової діяльності в Україні. Проаналізовано різновиди страхування. Розкрито інтеграційну взаємодію підсистем моніторингу та контролінгу в управлінні даною діяльністю. Запропоновано методичний підхід до визначення збалансованості вхідних і вихідних фінансових потоків страхової компанії. Обгрунтовано пропозиції щодо планування інвестиційної діяльності такої компанії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.71-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Клімов А. О. 
Результати дослідження калу собак при спонтанному панкреатиті / А. О. Клімов // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 1/2. - С. 160-165. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Наведено результати дослідження калу собак, хворих на спонтанний панкреатит. Встановлено, що під час цього захворювання виникають порушення екзокринної ферментативної функції підшлункової залози, які проявляються стеатореєю, креатореєю, амілореєю. Ці порушення діагностували окремо, тобто як монопрояв (стеаторея в 26, креаторея у 30, амілорея в 25 випадках), або частіше у поєднанні (стеато- і амілорея в 44, стеато- і креаторея у 40 випадках). Однак, найчастіше (в 102 випадках), у фекаліях були всі три вищеперелічені компоненти (нейтральний жир, зерна крохмалю, м'язові волокна). Наявність у калі неперетравлених мікроскопічних частинок у сукупності з іншими критеріями (типові клінічні симптоми з наявністю больового і диспептичного синдромів, відповідні результати дослідження крові та характерна картина у випадку УЗД) не тільки підтверджують діагноз на панкреатит, але і служать симптомом екзокринної недостатності органа.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.36-953-6 + П861.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Клімов А. О. 
Клініко-лабораторна та інструментальна оцінка діагностичних критеріїв розвитку і лікування панкреатиту собак : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.01 / А. О. Клімов; М-во аграр. політики та продовольства України, Білоцерк. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2012. - 20 c. - укp.

Вперше у ветеринарній панкреатології України вивчено патогенетичні механізми панкреатиту в собак, розроблено та вдосконалено клініко-лабораторні й інструментальні критерії розвитку та діагностики хвороби, обгрунтовано ефективну схему лікування хворих тварин. Встановлено, що за гострого перебігу панкреатиту в першу чергу реагують ацинарні клітини підшлункової залози, що спричиняє збільшення проникності клітинних і субклітинних мембран та елімінацію ферментів. Активовані ферменти руйнують мембрани клітин, що супроводжується утворенням вторинних факторів агресії, які посилюють проникність стінок судин і сприяють розвитку інтерстиціального набряку, збільшенню залози, зумовлюють виражену больову реакцію, дистрофію та некроз ацинарних клітин, розширення просвіту проток, некроз паренхіми та формування абсцесів. За панкреатиту собак ультразвуковим дослідженням встановлено характерні зміни паренхіми підшлункової залози й обгрунтовано їх диференціально-діагностичне значення. За гострого перебігу набрякової форми панкреатиту паренхіма залози гіпоехогенна, у разі панкреанекрозу - гіперехогенна з ділянками деструкції, за хронічного перебігу панкреатиту паренхіма гіпер- або різко гіперехогенна внаслідок розвитку фіброзу або кальцинозу залози, що спричиняє прогресуюче порушення екзокринної функції підшлункової залози, яке клінічно проявляється синдромами диспепсії та мальдигестії (стеато-, креато- й амілорея). Встановлено, що панкреатит у собак супроводжується включенням печінки у патологічний процес, який характеризується розвитком синдромів холестазу та цитолізу гепатоцитів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.36-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390094 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Зіньків С. А. 
Аналіз конструктивно-компонувальної схеми бойового вертольота / С. А. Зіньків, О. Р. Холод, А. А. Клімов, С. О. Турицький // Системи озброєння і військ. техніка. - 2014. - № 1. - С. 122-125. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто питання розвитку перспективних бойових вертольотів. Наведено стислий опис конструктивно-компонувальної схеми вертольотів, проведено їх аналіз для визначення найбільш економічного й ефективного бойового вертольота.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц65(4УКР)17-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Клімов А. В. 
Удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення управління витратами підприємства / А. В. Клімов // Наук. вісн. Полісся. - 2015. - Вип. 4. - С. 68-75. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто провідну роль витрат в оцінюванні ефективності розвитку підприємств. Зазначено, що витрати впливають не тільки на собівартість продукції та її ціну, а й на обсяг одержаного прибутку. Актуалізовано проблему контролю зростання витрат та одержання неупередженої інформації щодо діяльності підприємства. Зазначено щодо необхідності формування дієвої системи обліково-аналітичного забезпечення управління витратами підприємства. Діяльність підприємства розглянуто з позиції процесного підходу (підприємство є сукупністю взаємопов'язаних потокових процесів). Представлено модель обліку витрат на управління підприємством як сукупністю бізнес-процесів (БП). Визначено, що інтенсивність витрат, навіть за раціонально організованого управління, не залишається постійною і зростає з ускладненням таких процесів. Надано економічну постановку завдання щодо визначення рівня оптимальності управління БП підприємства через визначення загальних витрат на управління такими процесами. Розглянуто та наочно представлено структуру витрат на управління БП підприємства. Наведено схему пошуку оптимального варіанта управління БП. Визначено, що основні витрати йдуть на усунення невідповідностей значень параметричних характеристик БП. Наведено логіку формування стратегії зниження сукупних витрат на управління БП підприємства. Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні інформаційно-аналітичного забезпечення управління витратами підприємства, відмінність якого полягає у врахуванні сценарію стратегічної поведінки підприємства та орієнтуванні на стан управління параметрами його БП під час відбору та визначення цільових орієнтирів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Клімов А. В. 
Удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення обліку запасів промислового підприємства / А. В. Клімов // Черніг. наук. часоп. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка і упр.. - 2016. - № 1. - С. 98-107. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто запаси промислового підприємства як об'єкт обліку. Зазначено, що операційна діяльність будь-якого підприємства залежить від якісного, своєчасного забезпечення запасами, тому об'єктивно необхідним є контроль за наявністю запасів на належному для безперебійного виробничого циклу рівні та контроль динаміки витрат на утримання таких запасів. Відмічено, що питання методики й організації обліку виробничих запасів розглядали Ф. Ф. Бутинець, С. Ф. Голов, Н. М. Грабова, Є. В. Мних, М. С. Пушкар, Г. В. Савицька, В. В. Сопко, Н. М. Ткаченко, Н. В. Чебанова та ін. Проведений аналіз літературних джерел свідчить, що питання обліку виробничих запасів достатньо широко висвітлені у спеціалізованій літературі. Зазначено, що залишається невизначеним питання стосовно формування інформаційного забезпечення щодо обліку запасів промислового підприємства з метою їх аналізу та прогнозування. Мета дослідження - розробка методичних засад і практичних рекомендацій, що спрямовані на удосконалення обліку та аналізу запасів промислового підприємства. У роботі використано методи економіко-математичного моделювання, а саме побудовано мультиплікативну модель декомпозиції динамічного ряду витрат на утримання запасів конкретного промислового підприємства ТОВ "Харківський завод підйомно-транспортного устаткування" (ТОВ "ХЗПТУ"). Результати моделювання надали змогу виявити трендові, циклічні, сезонні та випадкові складові динаміки витрат на утримання запасів ТОВ "ХЗПТУ" та спрогнозувати розмір витрат у майбутньому. Дана інформація є корисною для прийняття стратегічних управлінських рішень з метою мінімізації витрат чи визначення обгрунтованих факторів їх збільшення. Наукова новизна одержаних результатів полягає в удосконаленні науково-методичних положень та їх поглибленні та розробці практичних рекомендацій щодо управління запасами із застосуванням економіко-математичного моделювання. Практичне значення одержаних результатів полягає у розробці рекомендацій з удосконалення контролю виробничих запасів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.1-145.720

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73666:С.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського