Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Кобельський С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кобельський С. В. 
Визначення коефіцієнтів інтенсивності напружень у вузлі з'єднання колектора з корпусом парогенератора ПГВ-1000М із дефектом у вигляді каверни з тріщиною / С. В. Кобельський, С. М. Банько, В. В. Харченко // Проблемы прочности. - 2015. - № 2. - С. 95-100. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено коефіцієнти інтенсивності напружень у вузлі з'єднання колектора з корпусом парогенератора з дефектом у вигляді каверни з тріщиною. Проаналізовано вплив історії термосилового навантаження на коефіцієнт інтенсивності напружень у вершині тріщини. Проведено порівняльний аналіз коефіцієнтів інтенсивності напружень для тріщини та каверни з тріщиною.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361-043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Харченко В. В. 
Розвиток методології розрахунку на опір руйнуванню елементів обладнання АЕС / В. В. Харченко, О. Ю. Чирков, С. В. Кобельський, В. І. Кравченко // Опір матеріалів і теорія споруд. - 2015. - Вип. 94. - С. 59-74. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розвинуто загальну методологію розрахункового аналізу на опір руйнуванню елементів обладнання петлі першого контуру реакторної установки ВВЕР, зокрема корпусів атомних реакторів та парогенераторів, при моделюванні експлуатаційних і аварійних режимів термосилового навантаження. Із використанням розроблених методів розрахунку і програмного забезпечення встановлено суттєвий вплив на розрахункову оцінку опору руйнуванню корпусу реактора ВВЕР-1000 таких чинників, як деформаційна історія термосилового навантаження, варіанти урахування залишкової технологічної спадковості, регулярність і щільність скінченно-елементної сітки в околі фронту постульованої тріщини. Показано, що при моделюванні термошоку поглиблені пружно-пластичні розрахунки на стадії розвантаження металу в околі фронту тріщини можуть дозволити обгрунтувати додаткові резерви міцності та ресурсу корпусу реактора, а неврахування історії пружно-пластичного деформування і залишкових напружень після термообробки призводить до неконсервативної оцінки опору руйнуванню вузла приварки колектора теплоносія до корпусу парогенератора ПГВ-1000 при моделюванні циклу експлуатаційного навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З46-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Банько С. М. 
Чисельне моделювання напруженого стану полого циліндра з дефектом у вигляді каверни з тріщиною / С. М. Банько, С. В. Кобельський, В. В. Харченко // Опір матеріалів і теорія споруд. - 2014. - Вип. 92. - С. 157-169. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Представлено результати розрахунків напруженого стану полого циліндра з дефектом у вигляді тріщини, яка знаходиться в вершині каверни. Проаналізовано вплив геометричних параметрів каверни і тріщини на результати обчислень коефіцієнтів інтенсивності напружень та розкриття у вершині тріщини. Результати розрахунків порівнювали з відомими числовими розв'язками про розтяг полого циліндра з тріщиною.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.104-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Юхимець П. С. 
Аналіз напівемпіричних залежностей для визначення концентрації напружень в об'ємних пошкодженнях на поверхні трубопроводу / П. С. Юхимець, Л. Я. Юрко, С. В. Кобельський, В. І. Кравченко // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2020. - № 2. - С. 31-36. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Проведено порівняльний аналіз деяких рівнянь для розрахунку напружень в зоні корозійних пошкоджень на поверхні трубопроводу. Як еталонні значення використано результати розрахунків напружень МСЕ в зоні об'ємних поверхневих дефектів. Геометричні параметри, необхідні для проведення розрахунків, наведено у вигляді відповідного набору випадкових незалежних величин, які варіювали в певних межах. Визначено залежності, застосування яких забезпечує помірно консервативні величини та відносно вузький діапазон занижених значень ККН, що є оптимальними при проведені розрахунків максимальних напружень у дефектах, відповідно, на зовнішній і внутрішній поверхнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: К66-1 + О71-082.04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського