Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ковальчик Я$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Коваль П. М. 
Збірні залізобетонні попередньо напружені балки для автодорожніх мостів / П. М. Коваль, І. П. Бабяк, Я. І. Ковальчик, М. Б. Горба // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 755. - С. 184-188. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено конструкцію нових мостових попередньо напружених залізобетонних балок типу Б(1500-3300).(100-120).50. Проаналізовано результати випробування балок завдовжки 18 і 21 м.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.233-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коваль П. 
Випробування бетонних кубів та призм з тепловізійним спостереженням зразків та реєстрацією сигналів акустичної емісії при руйнуванні / П. Коваль, С. Солодкий, С. Прохоренко, Я. Ковальчик // Вимірюв. техніка та метрологія : міжвід. наук.-техн. зб. - 2013. - Вип. 74. - С. 40-44. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто результати випробування бетонних кубів і призм на стиск з реєстрацією температури та сигналів тріщиноутворення акустичною емісією за руйнування зразків на пресі. Визначено можливість використання тепловізійного методу для технічної діагностики стану бетонних конструкцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-01-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ковальчик Я. І. 
Міцність, тріщиностійкість та деформативність попередньо напружених балкових залізобетонних прогонових будов мостів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Я. І. Ковальчик; Нац. авіац. ун-т. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Досліджено міцність, тріщиностійкість, деформативність та витривалість залізобетонних попередньо напружених балок із канатною арматурою європейського типу під час дії одноразових, мало- та багатоциклових навантажень. Виконано статичні та динамічні випробування монолітної попередньо напруженої прогінної будови естакади та одержано дані про вплив термонапруженого стану за влаштування таких прогінних будов мостів на їх тріщиностійкість. Розроблено рекомендації щодо використання на автомобільних дорогах з високою інтенсивністю руху ефективних залізобетонних прогінних будов з попереднім напруженням за критерієм тріщиностійкості з використанням методу акустичної емісії та рекомендації щодо проектування монолітних залізобетонних попередньо напружених прогінних будов мостів із напруженням на бетон.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.253.33-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417845 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ковальчик Я. І. 
Термонапружений стан монолітної попередньо напруженої естакади / Я. І. Ковальчик, П. М. Сташук, А. Є. Фаль, І. П. Бабяк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 823. - С. 164-173. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Описано проблему впливу екзотермії під час реакції гідратації в масиві бетону монолітної попередньо напруженої прогонової будови естакади на її напружено-деформований стан, що стала причиною тріщиноутворення. Для визначення умовного формування власного термонапруженого стану в залізобетонних конструкціях потрібно проводити теплофізичні розрахунки бетону, що набирає міцність, за допомогою використання принципу Сен - Венана для скінченних елементів конструкції на ПК, щоб будувати температурні поля нульових напружень. Під час обстеження естакади виявлено тріщини шириною розкриття до 0,15 мм, які не розкривались під час її випробування. Обчислено поетапне влаштування прогонової будови та розрахунок термонапруженого стану під час її влаштувань. Під час аналізу розрахункової моделі припускали, що допустимі на розтяг напруження в бетоні перевищені на 80-ту годину його тужавіння в зонах утворених тріщин. Імовірною причиною утворення цих тріщин були термонапруження в масиві бетону. Під час проектування монолітних залізобетонних конструкцій необхідно крім розрахунку за граничними станами у разі експлуатації та монтажу конструкції обчислювати термонапружений стан у разі тужавіння бетону під час спорудження.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.228-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гайдайчук В. В. 
Математичне моделювання пружного згинання бурильної колони у каналі криволінійної нафтогазової свердловини / В. В. Гайдайчук, Л. В. Левківська, Я. І. Ковальчик // Опір матеріалів і теорія споруд. - 2016. - Вип. 97. - С. 43-58. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Використовуючи теорію гнучких криволінійних стержнів, поставлено задачу про пружне згинання бурильних колон у каналах криволінійних свердловин з геометричними недосконалостями їх осьових ліній під час виконання технологічних операцій буріння. Розроблено математичне забезпечення для аналізу цього явища. За допомогою числових методів досліджено чутливість зовнішніх і внутрішніх силових факторів, які діють на колону, до значень геометричних параметрів цих недосконалостей, а також до режиму виконання спуско-підіймальних операцій. Наведено результати комп'ютерного моделювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського