Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кожушко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Кожушко І. А. 
Формування концептосфери МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК в українській мовній картині світу : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / І. А. Кожушко; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Х., 2011. - 16 c. - укp.

Проаналізовано концептосферу МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК: виокремлено й описано її складники та їх номінативні поля. Визначено семантику неологізмів, що репрезентують досліджувану концептосферу. Простежено дериваційний потенціал і можливості валентності лексичних одиниць, визначено основні моделі концептуалізації українцями мобільного зв'язку як явища, а також способи використання репрезентантів концептосфери МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК для позначення інших елементів дійсності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-310 + Ш141.14-70

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кожушко І. А. 
Про специфіку вживання терміна "концептосфера" в сучасній когнітивній лінгвістиці / І. А. Кожушко // Лінгв. студії. - 2011. - Вип. 22. - С. 285-289. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Простежено основні тенденції в розумінні терміна "концептосфера", надано його визначення, наведені різними дослідниками, проаналізовано ряд його контекстуальних синонімів, а також з'ясовано, в яких взаємовідношеннях останні можуть перебувати. Сформульовано власне визначення поняття "концептосфера".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.02 + Ш103.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69181 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тростинська О. М. 
Проблеми підготовки майбутніх викладачів української мови як іноземної / О. М. Тростинська, І. А. Кожушко // Викладання мов у вищ. навч. закл. освіти на сучас. етапі. Міжпредмет. зв'язки : наук. дослідж., досвід, пошуки: зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 25. - С. 58-65. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто проблеми підготовки майбутніх викладачів української мови як іноземної, визначено групи іноземних студентів щодо вивчення української мови, проаналізовано принципи побудови практичних занять з української мови для іноземців, що володіють російською мовою, на прикладі навчання фонетики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-916.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кожушко І. А. 
Інноваційні підходи та методи викладання експрес-курсу української мови як іноземної / І. А. Кожушко // Викладання мов у вищ. навч. закл. освіти на сучас. етапі. Міжпредмет. зв'язки : наук. дослідж., досвід, пошуки: зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 27. - С. 42-50. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано інноваційні підходи та методи експрес-викладання української мови як іноземної. З'ясовано сутність комунікативного, структурного й лексичного підходів, граматико-перекладного, індуктивного, дедуктивного методів. Розглянуто особливості застосування інтерактивних методів, зокрема прийому рольової гри, ситуативних завдань, ігрових елементів на прикладі факультативного курсу української мови як іноземної.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-916.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ольховський В. О. 
Судово-медична оцінка післясмертних змін при визначенні давності настання смерті / В. О. Ольховський, Е. К. Григорян, О. О. Фурман, І. О. Кожушко // Буков. мед. вісн.. - 2019. - 23, № 2. - С. 109-113. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Здійснено аналіз наукових джерел, який розкриває переваги та недоліки сучасних методів оцінки післясмертних змін, для оптимізації визначення давності настання смерті (ДНС) у практиці судово-медичних експертів і виокремлення перспективних напрямів подальших досліджень. Мета роботи - за допомогою аналізу сучасних наукових джерел дослідити особливості сучасних методів визначення ДНС за оцінкою післясмертних змін. Висновок: стан трупів на місці виявлення буває різним і численні чинники можуть брати участь у перебігу розвитку трупних явищ до приходу експертів. Отже, важко порівнювати лабораторні експерименти та реальні випадки через відмінності клімату, географічного положення, особливості методів, що використовуються, та постановки дослідження. На теперішній час не існує єдиного методу оцінки, який міг би забезпечити точний розрахунок ДНС у діапазоні від декількох годин до декількох місяців, тому наразі необхідні розробка та впровадження нових методів визначення ДНС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Гриценко Л. Л. 
Ризик-орієнтоване управління в системі економічної безпеки корпоративного підприємства / Л. Л. Гриценко, І. О. Кожушко, В. О. Чепурко, Г. Б. Перепеліцин // Бізнес Інформ. - 2023. - № 8. - С. 281-288. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто актуальні питання забезпечення економічної безпеки вітчизняних підприємств в умовах динамічного та непередбачуваного середовища. З метою визначення можливого для суб'єктів господарювання способу передбачення та протидії негативному впливу ризиків досліджено поняття економічної безпеки суб'єкта господарювання та основні його складові елементи, а також виокремлено найбільш важливі функції. Порівняно методологічні засади управління економічною безпекою підприємства та управління ризиками, з огляду на що розроблено методологічні засади ризик-орієнтованого управління у процесі забезпечення економічної безпеки підприємства. Розроблена концепція, зокрема, передбачає охоплення всіх видів діяльності суб'єкта господарювання, збалансованість, комплексність і безперервність. Наведено процес інтеграції ризик-орієнтованого управління в систему економічної безпеки підприємства та головні завдання в розрізі кожного із етапів. Визначено, що даний процес стає ефективним лише за умови безперервного аналізу системи та моніторингу основних об'єктів внутрішнього та зовнішнього середовища. Крім того, авторами визначено ряд обмежень, які виникають у процесі інтеграції ризик-орієнтованого управління в систему економічної безпеки підприємства. Запропоновано основні заходи, спрямовані на поліпшення ефективності ризик-орієнтованого управління. Теоретична цінність проведеного дослідження полягає в розширенні наукових поглядів щодо ризик-орієнтованого управління системою економічної безпеки підприємства. Практична цінність полягає у формуванні рекомендацій щодо інтеграції ризик-орієнтованого управління економічною безпекою в загальну ієрархічну систему управління підприємством з метою забезпечення стабільності функціонування в умовах динамічного зовнішнього середовища. Подальші дослідження вважаємо доцільним спрямувати на розроблення методичних підходів до оцінки ефективності ризик-орієнтованого управління системою економічної безпеки підприємства.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського