Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Козлюк Е$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Козлюк Е. І. 
Нові технології при використанні способу "стіна в грунті" для реконструкції міської забудови / Е. І. Козлюк, А. М. Березюк, В. Т. Шаленний // Вісн. Придніпр. держ. Акад. буд-ва та архіт. - 2003. - № 2. - С. 27-29. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто питання покращання якості зведення монолітних стін у грунті шляхом введення нових технологічних прийомів: електрообробки постійним електричним струмом та нових способів ущільнення. На підставі теоретичних і практичних досліджень обгрунтовано доцільність використання бетонних сумішей рухомістю 4 - 6 см з метою підвищення зчеплення арматури з бетоном, що укладається під глинистим розчином. Встановлено закономірності впливу технологічних режимів електрообробки на міцність зчеплення арматури з бетоном. Запропоновано раціональні технологічні режими електрообробки за умов використання сумішей різної рухомості та зміни в'язкості глинистого розчину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н33 + Н43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Козлюк Е. І. 
Технологічні способи підвищення якості монолітних стін у грунті : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.08 / Е. І. Козлюк; Придніпровська держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2002. - 16 c. - укp.

Обгрунтовано доцільність використання бетонних сумішей рухомістю 4 - 6 см для підвищення величини зчеплення арматури з бетоном. Проаналізовано технології зведення підземних споруджень засобом "стіна в грунті". Виявлено причини зниження зчеплення з арматурою, що обумовлено домішкою глинистих часток. Наведено методику проведення досліджень. Оптимізовано технологічні режими електрообробки під час використання сумішей різної рухомості та зміни в'язкості глинистого розчину. Проведено порівняльний аналіз результатів досліджень зміни величини зчеплення арматури з бетоном за лабораторних та натурних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321283 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського