Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Коляда С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Коляда С. П. 
Економічна складова діяльності митних органів у системі забезпечення державних пріоритетів України : моногр. / С. П. Коляда; Держ. мит. служба України, Акад. мит. служби України. - Д., 2007. - 238 c. - Бібліогр.: с. 217-228. - укp.

Проаналізовано методи та механізми, що використовуються Державною митною службою України під час регулювання економічних процесів суб'єктів господарювання. Проаналізовано роль митної служби у зовнішньоекономічній діяльності та захисті національних пріоритетів держав за умов глобалізації. Обгрунтовано концептуальні напрями удосконалення функціонування вітчизняної митної служби в системі державного регулювання економіки.

Проанализированы методы и механизмы, применяемые Государственной таможенной службой Украины во время регулирования экономических процессов субъектов хозяйствования. Проанализирована роль таможенной службы во внешнеэкономической деятельности и защите национальных приоритетов государств в условиях глобализации. Обоснованы концептуальные направления усовершенствования функционирования отечественной таможенной службы в системе регулирования экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-182-866 + Х819(4УКР)112.038

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА694935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коляда С. Ф. 
Чутливість Лі - Йорка та інші концепції хаосу / С. Ф. Коляда // Укр. мат. журн. - 2004. - 56, № 8. - С. 1043-1061. - Бібліогр.: 53 назв. - укp.

Наведено стислий огляд з теорії хаосу для топологічних динамічних систем, що задаються неперервними відображеннями на компактних метричних просторах.


Індекс рубрикатора НБУВ: В162.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коляда С. Ф. 
Топологічна ентропія динамічної системи на просторі одновимірних відображень / С. Ф. Коляда // Нелінійні коливання. - 2004. - 7, № 2. - С. 180-187. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.618

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16294 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Коляда С. П. 
Вдосконалення організаційно-економічного механізму зниження енергоємності продукції рослинництва (на матеріалах сільськогосподарських підприємств Бердянського району Запорізької області) : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С. П. Коляда; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - Х., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Головним змістом роботи є вивчення закономірностей аграрного енергоспоживання і його виміру. Розширено класифікацію чинників, які впливають на енергоємність продукції рослинництва, визначено вплив технологій вирощування культур і цінового паритету на енергоємність продукції рослинництва. Проаналізовано енергоємність МТП в АПК. Розроблено концептуальну модель економічного механізму зниження енергоємності продукції рослинництва. Визначено основні принципи політики енергозбереження та її напрямки з урахуванням екологічних і соціальних наслідків енергоспоживання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.10-801.84 + У9(4УКР-4ЗАП)325.10-801.84

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Коляда С. Ф. 
Топологічна динаміка: мінімальність, ентропія та хаос : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.01.02 / С. Ф. Коляда; НАН України. Ін-т математики. - К., 2004. - 33 c. - укp.

Досліджено властивості топологічно транзитивних і мінімальних відображень на компактних хаусдорфових (метричних) просторах. Показано, що мінімальне відображення є майже відкритим, яким воно може бути лише коли є гомеоморфізмом. Доведено існування компактних хаусдорфових просторів, які припускають існування мінімальних необернених неперервних відображень, але не допускають мінімальних геоморфізмів. Для довільних динамічних систем на метричних компактних просторах, досліджено концепцію хаосу Лі-Йорка, яку було вивчено раніше в основному тільки для одновимірної динаміки. Показано, що система з додатною топологічною ентропією є хаотичними в сенсі Лі - Йорка. Запропоновано нову концепцію хаотичних систем, що поєднує ідеї чутливості та хаосу в сенсі Лі - Йорка - чутливість Лі-Йорка. Доведено, що для довільної слабко змішаної динамічної системи проксимальна клітка будь-якої точки фазового простору скрізь щільна (резидуальна) у ньому. Розроблено засади теорії трикутних неперервних відображень та топологічної ентропії неавтономних динамічних систем. Знайдено та досліджено аксіоматичні означення топологічної ентропії та топологічного хаосу для неперервних відображень відрізка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.618.1,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334971 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Білокопитов Є. 
Транзитивні відображення на топологічних просторах / Є. Білокопитов, С. Ф. Коляда // Укр. мат. журн.. - 2013. - 65, № 9. - С. 1163-1185. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Рассмотрена классическая проблема топологической динамики - существование неэквивалентных определений топологической транзитивности, в частности условие на динамическую систему, которое следует из всех имеющихся определений. Полная классификация таких динамических систем является основным результатом работы.


Індекс рубрикатора НБУВ: В182.215

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Коляда С. В. 
Контрольована якість вирішення завдань безпеки, охорони та моніторингу на базі застосування відеоспостереження нового покоління / С. В. Коляда, В. М. Байгер // Радіоелектрон. і комп'ют. системи. - 2013. - № 5. - С. 421-423. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновано практичний підхід до вирішення з контрольованою якістю завдань безпеки, охорони та моніторингу (БОМ), де використовується відеоінформація. Підхід включає визначення і формалізацію об'єкту, завдання та якості сервісу БОМ і дозволяє досягати на практиці організаційно-технічних рішень завдань БОМ з високими вимірюваними і повторюваними характеристиками якості. В результаті застосування цього підходу вдається добиватися реального або "майже реального" часу реакції системи БОМ на визначену подію (події), рівня вірних спрацювань - вище 90 %, хибних спрацювань - на рівні 1 - 2 %. Підхід спирається на застосування відеоспостереження нового покоління і може бути з успіхом використаним, зокрема, під час створення або модернізації інфраструктури банківської безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.034.1 с + Х839(4УКР)921.230.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Коляда С. Г. 
Динаміка загальної протеолітичної активності у різних локаціях травного каналу страусенят за дії гуміліду / С. Г. Коляда, Л. М. Степченко // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 3. - С. 53-59. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Відомо про успішні результати використання біологічно активних речовин гумінової природи як адаптогенів, регуляторів росту та розвитку й імуномодуляторів на різних тваринах, у тому числі на різних фазах онтогенезу. Відомостей про використання цих речовин на початку онтогенезу страусенят у доступній літературі практично немає. Мета роботи - дослідити активність протеолітичних ферментів у різних локаціях травного каналу страусенят віком від 3 до 60 діб, період, який називають "критичним", за дії біологічно активної кормової домішки "Гумілід". Дослідження проводили за умов провідного господарства України в галузі страусівництва ПрАТ "Агро-Союз" та Проблемної лабораторії з гумінових речовин ім. Христевої Л. А. Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Загальну протеолітичну активність визначали за методом Ерлангера в модифікації Шатерникова, вимірювали в мкмоль/мл-хв. Встановлено, що наявність у складі раціону Гуміліду сприяє підвищенню активності протеолітичних ферментів у різних локаціях травного каналу страусенят, скороченню термінів формування шлунково-кишкового каналу до 30 дн та збільшення долі участі товстого кишечнику (сліпих відростків) у процесі травлення. Високий рівень активності протеолітичних ферментів страусенят можна вважати адаптивним фізіологічним механізмом, функціонування якого спрямоване на більш повне розщеплення білків і надмолекулярних білкових агрегацій, кінцеві продукти яких (амінокислоти) інтенсивно використовуються організмом, що розвивається.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.4-451.2 + П686.4-273.90

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Коляда С. П. 
Стратегічні напрями зниження управлінських витрат / С. П. Коляда // Вісн. Акад. праці і соц. відносин Федер. профспілок України. - 2002. - № 2. - С. 237-238. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69880 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Коляда С. М. 
Обмін азотовмісних сполук у рубці корів за наявності цеоліту в раціоні пасовищного періоду / С. М. Коляда // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 4. - С. 66-71. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-451.1 + П60-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Коляда С. Г. 
Активність травних ензимів хімусу у страусенят за впливу гуміліду / С. Г. Коляда // Біологія тварин. - 2015. - 17, № 2. - С. 89-95. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено дані про розподіл та особливості змін активності травних ензимів: амілаз, протеаз, ліпаз та целюлаз у хімусі різних локацій травного каналу страусенят на початку онтогенезу, від 3-х до 60-ти діб, так званий "критичний" період. Встановлено, що найвища амілолітична, протеолітична, ліполітична активність у тварин контрольної групи реєструються в дванадцятипалій кишці та поступово знижуються у каудальному напрямку. Активність досліджуваних ензимів зростає з віком, що забезпечує ефективність використання поживних компонентів кормів. За дії біологічно активної кормової домішки зростає рівень травних ензимів протягом досліду та в 30-добовому віці реєструється приблизно на одному рівні з рівнем ензимів у 60-добових тварин контрольної групи, що вказує на скорочення термінів формування шлунково-кишкового каналу за впливу гуміліду. Наявність гуміліду у складі раціону сприяє збільшенню частки участі товстого кишечнику (сліпих кишок) у процесі травлення. Зареєстровано досить високу активність досліджуваних травних ензимів, у тому числі целюлаз у сліпих кишках, що важливо під час перетравлення рослинних кормів. Високий рівень активності травних ензимів у страусенят можна вважати адаптивним фізіологічним механізмом, функціонування якого спрямоване на повніше розщеплення складових корму, які інтенсивно використовуються організмом, що розвивається. Біологічно активна кормова домішка гумінової природи гумілід має корегувальний вплив на процеси травлення, а її ведення в раціон страусів надає змогу збільшити частку рослинної складової, що дозволить знизити витрати на виробництво продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.4-273.90

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Коляда С. М. 
Бродильні процеси у травному каналі та продуктивні ознаки корів за наявності в раціоні цеоліту в літній період / С. М. Коляда, Й. Ф. Рівіс // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, N 1. - С. 56-63. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження впливу наявного в раціоні корів у літній період оксидів металів і цеолітового борошна на бродильні процеси у травному каналі, молочну продуктивність і склад молока. Встановлено, що згодовування коровам зеленої маси злаково-бобового пасовища, комбікорму, оксидів металів і цеолітового борошна стимулює оцтовокисле, пропіоновокисле і маслянокисле бродіння у рубці та збільшує в ньому продукцію оцтової, пропіонової та масляної кислот. У цих корів у 1,29 - 1,46 разу зменшується середньодобове виділення з каловими масами загапьної кількості летких жирних кислот. Наведене вище призводить до підвищення середньодобових надоїв молока. Одночасно в молоці корів зростає вміст білка, жиру та лактози. Цеолітове борошно, на відміну від оксидів металів, проявляє найбільш виражений вплив на бродильні процеси у травному каналі, молочну продуктивність і склад молена.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.90 + П60-455

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Коляда С. М. 
Баланс азоту в організмі та продуктивні ознаки корів за наявності оксидів металів і цеолітового борошна в раціоні пасовищного періоду / С. М. Коляда // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, № 4. - С. 32-37. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-60 + П603.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Коляда С. П. 
Удосконалення е-митниці - запорука розвитку митної справи в Україні / С. П. Коляда, В. І. Рябой // Бізнес Інформ. - 2016. - № 3. - С. 238-243. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність в доступності об'єктивних даних як роботи митниці в цілому, так і конкретних операцій, а саме - електронного декларування. Розглянуто глибокий організаційно-структурний аналіз сучасного стану функціонування національної системи електронного митного адміністрування. Представлено часовий аналіз всіх етапів впровадження системи "Електронна митниця" з боку держави, а також відображено сприйняття даного процесу бізнесом. Акцентовано увагу на протиріччях і недоліках. Доведено незаперечний економічний ефект від впровадження е-митниці. Виділено аспекти, які перешкоджають планомірному впровадженню безпаперових технологій у всі сфери діяльності митної системи України. Результатом проведених досліджень є вдосконалена модель е-митниці, яка відображена через призму уніфікованого комплексу завдань і плану дій з розвитку інформаційних митних систем України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.0-182-866 ф + Х819(4УКР)112.038 ф

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Коляда С. М. 
Вміст жирних кислот загальних ліпідів у рубцевій рідині та продуктивні ознаки корів за наявності оксидів металів і цеолітового борошна в раціоні пасовищного періоду / С. М. Коляда, Й. Ф. Рівіс // Біологія тварин. - 2016. - 18, № 3. - С. 53-59. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Рівіс Й. Ф. 
Виділення жирних кислот загальних ліпідів з молоком, молочна продуктивність та склад молока корів за наявності оксидів металів і цеолітового борошна в раціоні пасовищного періоду / Й. Ф. Рівіс, С. М. Коляда // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2015. - Вип. 16, № 1. - С. 20-26. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.4 + П60-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Коляда С. Г. 
Особливості процесів травлення у динаміці росту чорного африканського страуса при застосуванні Гуміліду : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.13 / С. Г. Коляда; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Львів, 2016. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано динаміку формування травного каналу чорних африканських страусів (ЧФС) у період онтогенезу від виведення до 60-добового віку за їх вирощування за кліматичних умов України без та на тлі застосування біологічно активної кормової добавки Гумілід. Встановлено рівень активності амілолітичних, протеолітичних, ліполітичних та целюлозолітичних ензимів. За результатами досліджень активності травних ензимів встановлено особливості перетравлення вуглеводів, білків, ліпідів і целюлози у страусенят до 60-добового віку. З'ясовано морфометричні особливості органів травлення таких страусенят. Доведено, що випоювання Гуміліду страусенятам прискорює розвиток травної системи, сприяє покращанню їх фізіологічного стану протягом критичного періоду росту, що відображається на підвищенні показників збереженості тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.4-4

Шифр НБУВ: РА421650 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Масюк Д. М. 
Аналіз результатів моніторингових серологічних досліджень свиней щодо цирковірусної інфекції на території України за період 2013 - 2015 років / Д. М. Масюк, А. В. Кокарєв, С. Г. Коляда, І. Л. Фурда, В. А. Байдалюк, М. П. Ситюк // Біологія тварин. - 2016. - 18, № 4. - С. 58-65. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено результати серологічних моніторингових досліджень серед домашніх свиней у розрізі областей України щодо цирковірусної інфекції за період 2013 - 2015 рр. Мета роботи - з'ясувати імунний статус домашніх свиней у різних областях України щодо цирковірусної інфекції. Дослідження проведені у період 2013 - 2015 рр. За цей час було досліджено 1889 зразків сироваток крові зі 109 господарств, розташованих на територіях 96 районів адміністративних областей України. Наявність специфічних постінфекційних антитіл проти цирковірусу другого типу у сироватках крові домашніх свиней визначали методом імуноферментного аналізу з використанням тест-систем "Swinecheck PCV2 IgG" (виробництва "Biovet", Канада), "Ingezim Circovirus IgG/IgM 11.PCV.K2" ("INGENASA", Іспанія). За результатами серологічного моніторингу проведено картографічний аналіз серопревалентності домашніх свиней до цирковірусу другого типу в розрізі областей України. Одержані результати досліджень сироваток крові від домашніх свиней щодо виявлення специфічних постінфекційних гуморальних антитіл проти цирковірусу другого типу методом ІФА свідчать, що загальний показник серопревалентноті становить 67,6 %, а в розрізі років спостерігається збільшення відсоткових показників позитивних проб від числа досліджених, а саме 62,4; 67,0 і 83,29 % у 2013, 2014 і 2015 рр. відповідно. Найвищі показники серопревалентності свиней до цирковірусу другого типу були виявлені в Херсонській (95,2 %) та Чернігівській (93,42 %) областях. Опрацьовані дані серологічних досліджень дозволяють стверджувати, що збудник цирковірусної інфекції циркулює в стадах домашніх свиней на території України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.325-0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Іванов А. Ф. 
Олександр Миколайович Шарковський (до 80-річчя від дня народження) / А. Ф. Іванов, С. Ф. Коляда, В. Л. Майстренко, Ю. Л. Майстренко, І. О. Парасюк, Г. П. Пелюх, О. Ю. Романенко, В. Г. Самойленко, А. Г. Сівак, В. І. Ткаченко, С. І. Трофімчук, В. В. Федоренко, Д. Я. Хусаїнов, І. О. Шевчук // Укр. мат. журн.. - 2017. - 69, № 2. - С. 257-260. - укp.

Сьомого грудня 2016 р. виповнилось 80 років видатному українському математику, академіку Національної академії наук України О. М. Шарковському. Він належить до когорти вчених, які сформували математичну концепцію детермінованого хаосу і заклали фундамент сучасної хаотичної динаміки. Непересічним внеском у математичну науку є створення ним основ топологічної теорії одновимірних динамічних систем та її застосування до нескінченновимірних динамічних систем, нелінійних крайових задач і моделювання турбулентності.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Комарова К. В. 
Лідерство : навч. посіб. для студентів ВНЗ / К. В. Комарова, С. П. Коляда; Ун-т мит. справи і фінансів. - Дніпро, 2017. - 430 c. - Бібліогр.: с. 427-430 - укp.

Розглянуто проблеми керівництва та лідерства, основні концепції лідерства, найбільш важливі особистісні, міжособистісні, групові та внутрішньоорганізаційні аспекти лідерства. Акцентовано увагу на проблемах формування бачення, створення організацій, що навчаються, управлінні змінами й інноваційному лідерству.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.05 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА813901 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського