Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Кондратова Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Комаренко Д. И. 
Ультрасонографические особенности структурных изменений поджелудочной железы у ликвидаторов последствий аварии на ЧАЭС на основе ретроспективных 15-летних наблюдений / Д. И. Комаренко, Е. В. Глухенький, Е. В. Афанасьева, Т. В. Кондратова, О. Б. Поляков // Сучас. гастроентерологія. - 2002. - № 2. - С. 30-32. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Викладено результати ретроспективного спостереження протягом 15-ти років з використанням ультразвукового дослідження підшлункової залози (ПЗ) у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС. Обстежено 19 732 пацієнти, яких лікували в клініці з 1987р по 2001 р. Аналіз даних ультразвукового дослідження свідчить про збільшення частоти захворювань органа більш ніж у 2 рази, що підтверджує дані експериментальних досліджень органа щодо ураження ПЗ іонізуючим випромінюванням у віддалений період і вимагає глибшого спеціального дослідження цієї проблеми.


Ключ. слова: поджелудочная железа, ионизирующее излучение, ультразвуковая диагностика
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6-433.8 + Р361.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кондратова Т. В. 
Ультразвуковые параметры аорты у мужчин в возрасте 21 - 80 лет без сердечно-сосудистой патологии / Т. В. Кондратова // Серце і судини. - 2004. - № 4. - С. 37-40. - Библиогр.: 4 назв. - рус.


Ключ. слова: восходящая часть аорты, абдоминальная часть аорты, диаметр аорты, толщина стенки, возрастные группы
Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.212-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24454 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кондрашова В. Г. 
Аналіз структурно-функціональних показників серця у дітей, які народилися від батьків, опромінених внаслідок Чорнобильської катастрофи, з ізольованими аномальними хордами лівого шлуночка / В. Г. Кондрашова, Т. В. Кондратова, Л. П. Шейко, В. Ю. Вдовенко, Н. С. Кондрашова // Лікар. справа. - 2010. - № 3/4. - С. 20-26. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обстежено 156 дітей основної групи, які народилися від батьків, опромінених у результаті аварії на ЧАЕС і у яких, за даними доплерехокардіографії, виявлено ізольовані аномальні хорди лівого шлуночка (АХЛШ); 39 практично здорових дітей і 24 дитини групи нозологічного контролю. Порогова кількість АХЛШ серед дітей основної (I) групи визначалася у 33 (Ia підгрупа), допорогова - у 123 (Iб підгрупа). У дітей основної групи з пороговою кількістю ізольованих АХЛШ установлено зниження адаптаційних можливостей серцево-судинної системи за рахунок зрушень в динаміці та енергетиці серцевого скорочення. Зменшення ударного об'єму, ударного та серцевого індексів, характерне для гіпокінетичного типу організації центральної геодинаміки, можна вважати ранніми ознаками напруження функціональних можливостей серця та судин. У цій підгрупі дітей виявлено зміни трансмітрального кровотоку, що свідчать про ініціацію у них діастолічної дисфункції. Майже у третини дітей з допороговою кількістю АХЛШ за індивідуальної оцінки також виявляли ознаки ініціації діастолічної дисфункції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410 + Р361

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коваленко В. М. 
Рекомендовані розрахункові норми часу на проведення функціональних досліджень. Рекомендації робочої групи з функціональної діагностики Всеукраїнської асоціації кардіологів України / В. М. Коваленко, О. Й. Жарінов, О. С. Сичов, О. Б. Динник, М. М. Долженко, О. А. Єпанчінцева, Ю. А. Іванів, Т. В. Кондратова, О. О. Крахмалова, Н. Ю. Осовська, Ю. М. Сіренко, В. Й. Целуйко, Л. Л. Чеботарьова // Кардіохірургія та інтервенц. кардіологія. - 2021. - № 1. - С. 41-44. - укp.

Проєкт рекомендацій щодо розрахункових норм часу на проведення функціональних досліджень було розроблено робочою групою з підготовки нормативних документів з функціональної діагностики МОЗ України, створеною відповідно до наказу N 146-Адм від 27.06.2013 р. за участю провідних спеціалістів закладів охорони здоров'я, підпорядкованих МОЗ України, НАМН України, та керівників кафедр системи післядипломного навчання лікарів, де здійснюється викладання функціональної діагностики. Завдання щодо підготовки цього документа було визначено Наказом МОЗ України N 670/65 від 31.07.2013 р. "Про організацію та роботу системи функціональної діагностики у закладах охорони здоров'я України", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.08.2013 р. за N 1437/23969.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського