Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Корнейчук І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Корнейчук І. В. 
Аналогія у розв'язуванні стереометричних задач / І. В. Корнейчук // Дидактика математики: пробл. і дослідж. : зб. наук. пр. - 2006. - Вип. 25. - С. 238-244. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розкрито зміст та операційний склад двох видів умінь використання аналогії під час розв'язування стереометричних задач: формулювати задачі, аналогічні даній задачі та здійснювати перенесення аналогічної задачі планіметрії та її розв'язування на розв'язування задачі стереометрії. Надано правила-орієнтири щодо формування умінь і схеми, які ілюструють технологію використання аналогії під час розв'язування задач стереометрії. Згідно з цими схемами показано приклади розв'язування задач про тетраедр.


Індекс рубрикатора НБУВ: В181 р21-352

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корнейчук І. В. 
Психологічні засади формування вмінь використовувати аналогію у навчанні математики / І. В. Корнейчук // Дидактика математики: пробл. і дослідж. : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 28. - С. 190-194. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Раскрыты психологические основы формирования умений использовать аналогию в школьном курсе математики. Исследовано место, которое занимает аналогия в процессе мышления ученика.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р21-35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коваль С. М. 
Активатори ангіогенезу і серцево-судинні захворювання. Результати вивчення рівнів васкулоендотеліального фактора росту та ангіопоетину-2 в крові у хворих на гіпертонічну хворобу / С. М. Коваль, О. В. Мисниченко, І. О. Снігурська, О. В. Висоцька, О. І. Циганков, І. А. Корнейчук, М. Ю. Пенькова // Артер. гипертензия. - 2016. - № 6. - С. 51-56. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Вивчено рівні в крові потужних активаторів ангіогенезу з прозапальною дією - васкулоендотеліального фактора росту та ангіопоетину-2 у хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ). Виявлено достовірне підвищення рівнів у крові вказаних факторів у хворих на ГХ у порівнянні з практично здоровими особами. Встановлено, що рівні у крові ангіопоетину-2 достовірно зростають у хворих на ГХ у разі підвищення тяжкості гіпертензії та за наявності таких метаболічних порушень, як абдомінальне ожиріння, гіперглікемія натще, порушення толерантності до глюкози, гіперурикемія та комбінована дисліпопротеїнемія. Рівні в крові васкулоендотеліального фактора росту були достовірно більш високими у хворих на ГХ зі стабільною стенокардією напруження у порівнянні з хворими без стенокардії. Одержані дані вказують на важливу роль активації ангіогенезу в розвитку ГХ та її серцево-судинних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100050 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коваль С. М. 
Динаміка ремоделювання лівого шлуночка у хворих на артеріальну гіпертензію в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу та ожирінням під впливом однорічної комбінованої терапії / С. М. Коваль, Т. Г. Старченко, К. О. Юшко, О. В. Мисниченко, М. Ю. Пенькова, В. Ю. Гальчинська, І. А. Корнейчук, О. М. Щенявська, О. М. Літвінова // Артер. гіпертензія. - 2019. - № 3/4. - С. 53-59. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Патологічне ремоделювання лівого шлуночка (ЛШ) у хворих на артеріальну гіпертензію (АГ) з цукровим діабетом (ЦД) 2-го типу та ожирінням асоціюється зі значним підвищенням серцево-судинного ризику і потребує ранньої й адекватної медикаментозної корекції. В дослідження включено 38 хворих на АГ 2-го ступеня із субкомпенсованим ЦД 2-го типу та абдомінальним ожирінням (АО). Обстеження проводили до і після однорічної терапії блокатором рецепторів ангіотензину II олмесартаном і антагоністом кальцію лерканідипіном у поєднанні з аторвастатином і метформіном. У хворих виявлена висока частота патологічних типів ремоделювання ЛШ (концентрична та ексцентрична гіпертрофія ЛШ (ГЛШ) (50 і 37 % відповідно) з розвитком його діастолічної дисфункції у 89 % випадків. Комбінована терапія сприяла достовірному зниженню вираженості ГЛШ та частоти діастолічної дисфункції. Висновки: тривале застосування олмесартану та лерканідипіну в поєднанні з аторвастатином і метформіном у хворих на АГ з ЦД 2-го типу та АО є ефективним методом гальмування прогресування патологічного ремоделювання ЛШ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030 + Р415.160.23 + Р415.202.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100050 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського