Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Корнута Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Гриник І. В. 
Мікробні препарати як засіб підвищення продуктивності льону-довгунця та екологічної безпечності технології його вирощування / І. В. Гриник, О. Ю. Локоть, Ю. П. Корнута // Агроекол. журн.. - 2009. - № 3. - С. 63-68. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Передпосівна інокуляція льону-довгунця біопрепаратом комплексної дії поліміксобактерином забезпечує суттєве збільшення урожайності культури. Екологічно безпечний агрозахід сприяє прискоренню динаміки накопичення наземної біомаси, покращанню параметрів біометрії посівів та морфологічних ознак рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-449

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корнута Ю. П. 
Реакція рослин льону на застосування біопрепаратів за різних погодних умов року / Ю. П. Корнута, І. В. Гриник // Агроекол. журн.. - 2014. - № 2. - С. 64-69. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

За результатами польових дослідів, проведених у 2008 - 2010 рр., які значно відрізнялися за погодними умовами, встановлено, що найбільшу негативну дію на врожайність льону-довгунця за кількістю одержаної соломи і насіння спричиняють високі температури повітря у вегетаційний період. Обробка насіння культури до посіву біопрепаратами поліміксобактерин і азотобактерин за таких умов забезпечила менший приріст урожаю соломи і насіння, ніж у роки з подібними до середніх багаторічних умовами терморежиму. Посуха менше впливала на продуктивність культури за врожайністю соломи та насіння і на ефективність мінерального удобрення та бактеризації.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-272.537

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Корнута Ю. П. 
Агроекологічне обгрунтування застосування біопрепаратів при вирощуванні льону-довгунця в умовах Лівобережного Полісся України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.16 / Ю. П. Корнута; НААН України, Ін-т агроекології і природокористування. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Визначено умови формування і реалізації потенціалу продуктивності льону-довгунця за вирощування на дерново-підзолистих грунтах Лівобережного Полісся України. Уперше виявлено вплив біологічних препаратів, застосованих окремо та в комплексі на фоні різних доз мінеральних добрив, на ріст і розвиток рослин льону-довгунця, врожайність льносоломи та льнонасіння. З'ясовано можливість зменшення удвічі загальнорекомендованої для регіону дослідження дози мінеральних добрив завдяки обробці насіння льону до сівби комплексом біологічних препаратів без зниження продуктивності цієї культури. Уперше встановлено, що позакореневе внесення стимулятора росту рослин біологічного походження біолан посилює ефективність взаємодії фосформобілізувальних бактерій Paenibacillus polymyxa KB, що є біоагентом препарату поліміксобактерину, з рослинами, що дозволяє підвищити врожайність та якість соломи та насіння льону. Одержано нові знання щодо впливу погодних умов років дослідження на ефективність рослинно-мікробної взаємодії, стимуляторів росту рослин та мінеральних добрив за вирощування льону-довгунця. Виявлено, що температурні стреси негативно впливають на ефективність дії бактеріальних інокулянтів і стимуляторів росту рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-468.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Елементи біорегуляції в агротехнологіях прядивних та олійних культур для сталого розвитку в адаптивній системі землеробства : [колект.] монографія / О. Ю. Локоть, М. М. Селінний, М. М. Пархоменко, В. І. Канівець, В. А. Москаленко, І. М. Бондар, О. П. Тимошенко, Ю. О. Круподеря, Г. І. Рябуха, К. М. Кудряшова, Л. А. Шевченко, О. М. Корма, Ю. П. Корнута; ред.: О. Ю. Локоть; "Чернігівська політехніка", національний університет. - Чернігів : Чернігівська політехніка, 2023. - 778 c. - Бібліогр.: с. 626-676 - укp.

Узагальнено результати багаторічних наукових досліджень, спостережень і дослідно-виробничих випробувань ефективності використання агрохімікатів, регуляторів росту рослин та мікробних препаратів, створених в Інституті біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В. П. Кухаря НАН України, Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України, ПП «БТУ- ЦЕНТР» та деяких препаратів зарубіжного виробництва. Експериментальні дослідження проводилися в межах НТП «Луб’яні культури» в Черніпвському інституті АПВ НААНУ і ПНД НААН «Сільськогосподарська мікробіологія» ІСМАВ НААН. Наведено характеристики здебільшого вітчизняних РРР та мікробних препаратів, діючою основою яких є продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів, вилучених із кореневої системи женьшеню: амінокислоти, жирні кислоти, фітогормони, аміноцукри, мікроелементи, тобто природні сполуки, притаманні рослинній клітині. А також азотфіксуючі, фосформобілізуючі бактерії, мікроорганізми регуляторної та захисної дії. Приведено дані щодо ефективності застосування зазначених препаратів у технологіях вирощування льону-довгунця та льону олійного, а також способів використання даних біолопчно орієнтованих агроприйомів. Для окремих агрозаходів здійснено екологічну та енергетичну оцінку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-36 + П216.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868784 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського