Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Короленко Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Короленко Н. В. 
Управління логістикою на туристичних підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. В. Короленко; МОНМС України, ПВНЗ "Європ. ун-т". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Розроблено теоретичні аспекти, методологічні та практичні рекомендації щодо обгрунтування та використання механізмів управління логістикою туризму за сучасних умов господарювання. Систематизовано теоретичні основи логістичних концепцій, класифіковано логістичні потоки, досліджено логістичні підходи до формування інтегрованих потоків на підприємствах. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку ринку туризму в Україні та Одещині, проведено кореляційно-регресивний аналіз залежності обсягу наданих туристичних послуг і витрат, пов'язаних з наданням туристичних послуг на регіональному рівні. Наведено оцінку діючих механізмів управління логістикою на туристичних підприємствах, діагностовано ефективність діяльності туристичних підприємств на підставі оцінювання їх фінансового стану. Для обгрунтування комплексного підходу до формування системи управління логістикою у туризмі запропоновано стратегічні, тактичні й оперативні управлінські механізми. Розроблено логістичні стратегії управління туристичними підприємствами, обгрунтовано систему ефективного інформаційного забезпечення процесів формування логістичних потоків. Запропоновано систему управління логістикою на туристичних підприємствах на основі інтегральної парадигми, яка передбачає створення регіонального туристичного центру та спільну дистрибуцію підприємств, у якій особливе місце відведено інтегрованій підсистемі маркетингових комунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358.1-591-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Насибуллин Б. А. 
Динамика обмена регуляторных молекул при различных формах ДЦП под влиянием восстановительного лечения / Б. А. Насибуллин, О. В. Горша, В. Е. Михайленко, Н. В. Короленко, Л. В. Тупко // Експерим. і клініч. медицина. - 2007. - № 2. - С. 123-128. - рус.

Наведено результати вивчення показників основних регуляторних систем метаболізму хворих на ДЦП різних клінічних форм. Показано, що дисбаланс і десинхроноз обміну керуючих молекул є компонентом патогенезу ДЦП. Проведення розробленого комплексу відновлювального лікування сприяло нормалізації обміну досліджуваних регуляторних молекул, нівелюванню дизбалансу їх синтезування те елімінації. В результаті оптимізовано когнітивні та сенсомоторні функції у хворих на ДЦП, поліпшено їх неврологічний статус.

Представлены результаты изучения показателей основных регуляторных систем метаболизма у больных с различным клиническим течением ДЦП. Показано, что дисбаланс и десинхроноз обмена управляющих молекул являются компонентом патогенеза ДЦП. Проведение разработанного комплекса восстановительного лечения способствовало нормализации обмена исследуемых регуляторных молекул, нивелированию дисбаланса их синтезирования и элиминации. В результате оптимизированы когнитивные и сенсомоторные функции больных ДЦП, улучшен их неврологический статус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.709.3-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Короленко Н. 
Основні напрямки підвищення міжнародної конкурентоспроможності Одеського регіону: логістичний аспект / Н. Короленко, Д. Шуршанова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 5. - С. 95-105. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Висвітлено важливість логістичного управління для підвищення міжнародної конкурентоспроможності Одеської області; визначено безпосередньо мету логістики, поняття міжнародної конкурентоспроможності національного регіону, логістичної системи підприємства зовнішньоекономічної діяльності, логістичного управління регіоном; наведено приклади визначення вітчизняними і зарубіжними вченими поняття "логістика"; обгрунтовано високу конкурентну перевагу портів Одеської області та проаналізовано сучасний стан, спеціалізацію, можливості пропускної потужності портів Одеського регіону. Наведено та проаналізовано динаміку щодо обробки вантажів за 3 роки (2013 - 2015 рр.) морськими портами; окреслено коло проблем, що запобігають ефективній конкурентній боротьбі портів Одеської області. Запропоновано для розвитку конкурентних переваг портів Одеського регіону продовжувати розвиток додаткових послуг, поширювати зв'язки з іншими країнами та угрупуваннями країн.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ОДЕ)80-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Короленко Н. 
Перспективи розвитку світового ринку послуг / Н. Короленко, О. Крекова // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 7. - С. 44-55. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні основи розвитку світового ринку послуг, поняття "послуга", її основні характеристики, основні риси та відмінності від торгівлі товарами, сучасний стан розвитку світового ринку послуг. Увагу приділено сучасним тенденціям розвитку світового ринку послуг, проаналізовано найбільш конкурентоздатні сектори, а також сучасні рейтингові позиції провідних експортерів та імпортерів на даному ринку. В останній час основні позиції посідають високо розвинені країни світу, але в рейтингу лідерів представлено і країни, що розвиваються, про що свідчить те, що частка та роль цих країн в експорті послуг на міжнародних ринках щорічно зростає. Перспективним напрямом є збільшення кількості великих інтегрованих компаній, що постачають споживачеві "пакет послуг" і надають йому можливість використовувати одного постачальника послуг, а також виникнення та розвиток інноваційних видів послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У544.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Короленко Н. 
Міжнародна конкурентоспроможність морських портів України в умовах глобалізації: шляхи підвищення / Н. Короленко, І. Садовнік // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2017. - № 10. - С. 96-107. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто сучасний стан морської транспортної галузі України. Глобалізаційні процеси визначають необхідність з'ясування та ефективного використання конкурентних переваг логістичних систем морського порту на національному та міжнародному рівнях. Вони забезпечують стабільне та довгострокове зростання економіки та конкурентоспроможності країни, отже особлива увага приділяється саме дослідженню проблем функціонування морських портів, як за зовнішніми, так і за внутрішніми чинниками. Проаналізовано найбільші морські порти України за вантажообігом та якістю надання морських транспортних послуг, та надано оцінку транспортної інфраструктури України в цілому. Надано пропозиції щодо підвищення конкурентоспроможності українських портів за умов глобалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)837.461.03-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Короленко Н. 
Міжнародна репутація країни як фактор підвищення міжнародної конкурентоспроможності: логістичний аспект / Н. Короленко, В. Соломко // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 2. - С. 95-107. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено процес створення та споживання позитивного іміджу держави, позиціювання, як основного методу формування. Проаналізовано комунікативні стратегії по просуванню іміджу країни. Одним з головних аспектів м'якої сили є міжнародний престиж. Вивчено поняття "імідж держави", мету його побудови, функції та фактори, що впливають на позитивне формування. Значну увагу приділено інструментам та механізмам формування позитивного образу країни. Приведено аналіз поглядів дослідника Ернеста Галумова, підсумки його думок та вивчення, щодо типів іміджу та надано приклади. Визначено логістичний аспект щодо підвищення міжнародної конкурентоспроможності країни. На закінчення розповідається про ділову репутацію або гудвіл, поняття та фактори впливу на них.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Короленко Н. В. 
Сутність прямих іноземних інвестицій у міжнародних відносинах: вплив на соціально-економічний розвиток країн та їх наслідки / Н. В. Короленко, Д. В. Біла // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 3/4. - С. 115-121. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано рух прямих іноземних інвестицій (ПІІ), та їх вплив на соціально-економічний розвиток країн. Використано методи аналізу та синтезу, метод системного аналізу, емпіричні методи, економіко-статистичні методи, метод переходу від абстрактного до конкретного. Досліджено поняття ПІІ, їх функції в середовищі міжнародної економіки. Показано основні фактори, які впливають на рух ПІІ. Одним із головних факторів залучення ПІІ є сприятливий інвестиційний клімат країни-реципієнта. Визначено значення інвестиційного клімату та офшорних зон для руху прямих іноземних інвестицій між країнами. Увагу приділено країнам-донорам і реципієнтам, які формують інвестиційні відносини та створюють міжнародні економічні відносини у світі, які є рушійною силою соціально-економічного розвитку світу. Підкреслено вплив транснаціональних корпорацій на рух ПІІ як складової частини міжнародного капіталу. Зазначено щодо змін в інвестиційній політиці держав у 2003 - 2019 рр., згідно з доповіддю ЮНКАД. Акцентовано увагу на наслідках лібералізації та регуляторної політики, які мають прямий вплив на потоки іноземних інвестицій до держави. Визначено вплив COVID-19 на оборот ПІІ. Проаналізовано стан руху іноземних інвестицій в Україні, а також шляхи покращання інвестиційного клімату в Україні для залучення іноземного капіталу. Результатами дослідження визначено вплив ПІІ, а саме позитивні та негативні наслідки як для країни-реципієнта, так і для країни інвестора. Зроблено висновок, що ПІІ мають найважливіший внесок у соціально-економічний розвиток держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-563

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського