Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Коротєєва Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Коротєєва Т.  
Дослідження ефективності застосування .NET технології для розпаралелювання трасування НВІС / Т. Коротєєва // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2008. - № 616. - С. 8-14. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто стратегії розпаралелювання трасування НВІС та описано розроблену засобами технології .NET підсистему. Досліджено ефективність результатів тестування.


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-07-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коротєєва Т. О. 
Моделі та алгоритми ієрархічного трасування НВІС з декомпозицією дво- і тривимірного конструктивного простору : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.12 / Т. О. Коротєєва; Нац. ун-т "Львів. політехн.". - Л., 2002. - 21 c. - укp.

Удосконалено математичну модель об'єкта макротрасування у дво- та тривимірному конструктивному просторі з представленням контактів ланцюгів ребрами графа, що зменшує обсяг даних, необхідних для опису ланцюгів і часову складність трасування схем. Вперше введено формальне визначення суміжності ребер у графовій моделі монтажно-комутаційного простору. Розглянуто метод побудови мінімальних зв'язувальних дерев на основі декомпозиції простору пошуку рішення шляхом введення проміжних точок та розроблених стратегій визначення джерела хвилі, що оптимізує процес макротрасування за часом та зменшує ширину канала на 13 - 15 %. Досягнуто підвищення ефективності алгоритма ієрархічного макротрасування надвеликих інтегральних схем (НВІС) дво- та тривимірної топології на базі використання сортування ланцюгів за критерієм насиченості та удосконаленої паралельно-послідовної стратегії побудови ланцюга через декомпозицію галузі мінімального прямокутника за критерієм насиченості контактами, що зменшує сумарну довжину ланцюгів схеми на 5 - 9 %. Вперше застосовано метод оптимального призначення фрагментів трас на магістралі каналів щодо програмованих логічних інтегральних схем на етапі мікротрасування та розроблено алгоритм призначення з урахуванням вагових функцій фрагментів трас, що зменшує показник сумарної довжини ланцюгів у середньому на 13 % та збільшує показник економії ресурсів каналів на 14 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з844.152-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322436 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кондратюк А.  
Архітектура системи трасування зв'язків у тривимірному просторі / А. Кондратюк, Т. Коротєєва // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2011. - № 719. - С. 23-26. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Запропоновано трикомпонентну архітектуру реалізації системи трасування зв'язків у тривимірному просторі моделі багатоповерхової будівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н2-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коротєєва Т.  
Розроблення ефективного формату для сумісного використання з LSB-методом стеганографічного кодування у BMP-контейнери / Т. Коротєєва, Є. Яворський // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2011. - № 694. - С. 413-417. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто практичний аспект створення наповнених стегоконтейнерів з використанням розробленого формату даних, які вони містять. Проаналізовано витрати часу на генерування даних у найменш впливових бітах зображення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.403

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Коротєєва Т. О. 
Алгоритми та структури даних : навч. посіб. / Т. О. Коротєєва; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2014. - 279 c. - Бібліогр.: с. 276 - укp.

Викладено основи класифікації структур даних. Розглянуто рівні організації структур даних та найпоширеніші моделі даних. Наведено способи зображення моделей структур даних у пам'яті комп'ютера. Розглянуто алгоритми сортування та пошуку даних, приклади і реалізації та обгрунтовано алгоритмічну складність. Розглянуто реалізацію структур даних на прикладі мови Програмування С++ та описано основні контейнери бібліотеки STL.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-015.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА788729 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського