Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Космачов О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Космачов О. О. 
Фазові стани і спектри зв'язаних магнітопружних хвиль негейзенбергівських магнетиків : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О. О. Космачов; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. - Сімф., 2002. - 16 c. - укp.

Одержано дисперсійне рівняння зв'язаних магнітопружних (МП) хвиль магнітоупорядкованих систем. Вивчено поводження негейзенбергівського феромагнетика з довільною одноіонною анізотропією (ОА) у нульовому магнітному полі. Показано, що на лініях фазового переходу (ФП) ФМ-квадрупольної (КУ) фази розм'якшується квазімагнонна гілка спектра та ФП реалізується шляхом зменшення модуля намагніченості, на лінії ФП КУ-КУ фаза розм'якшується квазіфононна гілка збуджень, а у спектрі квазімагнонів з'являється МП щілина. Встановлено, що ФП здійснюється поворотом головних осей тензора квадрупольних моментів. Вивчено поводження двовісного негейзенбергівського феромагнетика у зовнішньому магнітному полі. Доведено, що ФП колінеарна - кутова - КУ фази є орієнтаційними ФП ІІ роду. Показано, що на лінії ФП розм'якшується спектр квазіфононів, а у спектрі квазімагнонів з'являється МП щілина. Встановлено, що у випадку переважної біквадратичної взаємодії ФП колінеарна - КУ фаза є ФП І роду. Досліджено вплив тиску на фазові стани гейзенбергівського феромагнетика зі складною ОА. Розглянуто поводження спектрів зв'язаних МП хвиль поблизу лінії ФП. Визначено, що ФП між розглянутими фазами може відбуватися шляхом зміни перемінних магнітної підсистеми та зовнішнього тиску. Наведено поправку до намагніченості, яку внесено зовнішнім тиском.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3,022 + В374,022 + В375.1,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322313 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Космачов О. О. 
Особливості формування нематичної фази в магнетику з S = 2 / О. О. Космачов // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2013. - № 4. - С. 121-126. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3 в641 + В317.242

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Сокол В. 
Типова функціональність, особливості застосування та впровадження систем управління знаннями в ІТ-компаніях / В. Сокол, М. Білова, О. Космачов // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". Сер. Інформ. системи та мережі. - 2020. - Вип. 8. - С. 45-54. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто особливості зберігання та повторного використання знань у компаніях, діяльність яких пов'язана з розробкою програмного забезпечення. Надано поняття знання, управління знаннями та системи управління знаннями з позицій їх використання у ІТ-компанії. Визначено, що організаційне знання прийнято поділяти на явне, тобто таке, яке може бути представлене у вигляді листа, вказівок, довідника тощо, та неявне, носієм якого є розум співробітника безпосередньо та яке доволі важко піддається вилученню. Сформовано основне завдання управління знаннями, яке полягає в організації процесів створення, зберігання, отримання, передачі та застосування знань. Описано основні стратегії знань, серед яких створення знань, збереження та пошук знань, передача та обмін знаннями, застосування знань; наведено приклади їх використання при розробці програмного забезпечення. Наведено характеристику системи управління управління знаннями організації. Така система надає можливість вирішити проблеми, пов'язані з різноманітністю програмних проєктів, в яких задіяна ІТ-компанія. Визначено основні структурні елементи та функції систем управління знаннями, які включають засоби пошуку, інструменти управління контентом і взаємодією, засоби зберігання даних та інструменти для видобутку, а також засоби групового та штучного інтелекту. Проаналізовано особливості використання та впровадження систем управління знаннями в роботу малих і середніх ІТ-компаній на прикладі Academy Smart Ltd. Розглянуто проблеми, які виникають при цьому, та фактори, що роблять таке впровадження успішним. Надано характеристику організації управління знаннями в Academy Smart Ltd; зроблено висновки про ефективність цієї організації, відповідно до чого сформовано напрямки подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.50

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409:А:ІСМ Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського