Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Косова Е$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Косова Е. А. 
Оценивание состояния популяций китообразных на основе математических методов кластеризации / Е. А. Косова // Искусств. интеллект. - 2006. - № 2. - С. 376-379. - рус.

Рассмотрен алгоритм оценивания биологических популяций на основе методов автоматической классификации, позволяющий учесть зависимость численности популяции от факторов среды ее обитания. Разработанная методика дает возможность, принимая во внимание территориальную неравномерность проводимых исследований, распространить эмпирические данные о численности китообразных в некоторых оцененных областях на весь класс областей с аналогичным набором условий.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.445*990.33в641.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Косова Е. А. 
Компоненты адаптивной среды обучения для уроков с компьютерной поддержкой / Е. А. Косова // Інформ. технології в освіті : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 12. - С. 159-166. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Рассмотрены вопросы разработки адаптивных условий компьютерно-ориентированного обучения ребенка с нарушением зрения в массовой школе. Предложены методики подбора компонент адаптивной среды обучения в зависимости от индивидуальных особенностей ребенка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч433.221.05

Шифр НБУВ: Ж73466 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Папаіка О. О. 
Капітал банків у контексті вимог міжнародних стандартів Базель-III: перспективи для України / О. О. Папаіка, Е. В. Косова // Бізнес Інформ. - 2014. - № 7. - С. 241-246. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнення вимог Базельських стандартів до регулювання капіталу банків і визначення перспектив їх впровадження в Україні. Актуальність проблеми дослідження визначається необхідністю відновлення стабільності української банківської системи на основі стандартів Базель-III, метою яких є підвищення стійкості банків і захист прав споживачів фінансових послуг. Узагальнено ключові положення вказаних стандартів: підвищення мінімальних вимог до базового капіталу, до капіталу першого рівня і до власного капіталу (з урахуванням захисного буфера консервації та контрциклічного буфера), посилення вимог до компонентів базового капіталу найвищої якості; наявність п'ятирічного перехідного періоду; зменшення капіталу банку на вартість інвестицій у дочірні та фінансові організації, що знижує ризики перехресного володіння. Визначено комплекс заходів, які мають вжити українські банки на шляху до впровадження стандартів Базель-III: скорочення неефективного капіталу і збільшення ліквідності; реструктуризація бухгалтерських балансів для поліпшення якості капіталу; коригування бізнес-моделей для створення гнучких і оперативних структур з ефективним капіталом; перегляд стратегії банківського планування, зокрема стратегії управління капіталом і ризиками банків. Обгрунтовано зміни у нормативно-правових актах НБУ для забезпечення відповідності термінології і методичних підходів стандартам Базель-III.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.210-93 я86 + У9(4УКР)262.10-93 я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Косова Е. В. 
Фінансовий механізм управління власним капіталом банку : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Е. В. Косова; Донбас. держ. машинобуд. акад. - Краматорськ, 2015. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні положення, методичні основи та надано практичні рекомендації щодо формування фінансового механізму управління власним капіталом банку, зокрема, ідентифіковано власний капітал банку як об'єкт фінансового управління в межах функціонального і вартісного підходів, застосовано системний підхід до обгрунтування змісту та складових фінансового механізму управління власним капіталом. Розроблено концептуальні засади вдосконалення фінансового механізму управління власним капіталом банку з використанням вартісних і сучасних інституціональних теорій, принципів корпоративного управління, зміщення акцентів із тактичних завдань на стратегічні горизонти. Проаналізовано капіталізацію банківської системи на макрорівні. Оцінено достатності та якості власного капіталу банків на мікрорівні. Проаналізовано ефективність формування і використання власного капіталу банків у руслі реалізації дивідендної політики. Розроблено методичні рекомендації щодо впровадження міжнародних стандартів визнання й оцінювання власного капіталу банку, визначено якості його дивідендної політики, розвинено методи оцінювання достатності та прогнозування вартості власного капіталу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Косова Е. В. 
Формалізація фінансового механізму управління власним капіталом банків / Е. В. Косова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 6. - С. 100-104. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто особливості, мету і об'єкти управління власним капіталом банку на різних економічних рівнях: макро та мікро. Формалізовано фінансовий механізм управління власним капіталом банків на основі синтезу процесного та системного підходів, що надає змогу чітко вмонтувати управління власним капіталом банку в механізм фінансового менеджменту і систему корпоративного управління в банках.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Покатаєва О. В. 
Фінансове та банківське право: діалектика взаємозв'язку / О. В. Покатаєва, Е. В. Косова // Держава та регіони. Сер. Право. - 2015. - Вип. 3. - С. 31-36. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Визначено спільні риси, відмінності, а також точки перетину фінансового і банківського права. Встановлено специфічність галузей предмета дослідження. Фінансове право, як і правовідносини між НБУ і банківськими установами, грунтується на імперативному методі, тоді як банківські установи взаємодіють між собою на основі диспозитивного методу. Банківське право визначено комплексною галуззю законодавства. Зазначено, що розвиток фінансово-кредитних відносин має вплив на предмет, метод, формування нових інститутів фінансового і банківського права.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР),0 + Х839(4УКР)212.3,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського