Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Костюченко Я$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Костюченко Я. М. 
Правове регулювання співробітництва України і Європейського Союзу : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Я. М. Костюченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2010. - 18 c. - укp.

Проаналізовано договірний механізм співпраці, проведено порівняльний аналіз інституційного механізму, створеного на підставі УПС, та угод про асоціацію. Висвітлено основні правові інструменти політики ЄС щодо України, які випливають з Європейської політики сусідства та Східного партнерства. Запропоновано виділити "передінтеграційний" рівень, який характеризується комплексом підготовчих актів щодо запровадження асоціації між Україною й Євросоюзом. Вперше досліджено правову природу, принципи, механізм імплементації Порядку денного асоціації 2009 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Костюченко Я. М. 
Правове регулювання співробітництва України та Європейського Союзу. : монографія / Я. М. Костюченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Ін-т міжнар. відносин. - К. : LAT&K, 2011. - 206 c. - Бібліогр.: 302 назв - укp.

Проаналізовано механізми правового регулювання співпраці України з Європейським Союзом (ЄС). Розглянуто передумови інтеграції України в ЄС і визначено правові інструменти політики ЄС щодо України. Значну увагу приділено основним напрямам співпраці України та ЄС, а саме: їх співробітництву у сфері юстиції, свободи та безпеки, у сфері зовнішньої політики та політики безпеки. Охарактеризовано участь України в діяльності агенств і програм ЄС, висвітлено гармонізацію українського законодавства з правом ЄС як передумову зближення країни з європейським інтеграційним об'єднанням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА740449 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костюченко Я. М. 
Правове регулювання відносин асоціації між Україною та Європейським Союзом : монографія / Я. М. Костюченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ : Київ. ун-т, 2019. - 447 c. - Бібліогр.: с. 394-447 - укp.

Досліджено характерні риси положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, проаналізовано механізм їх тимчасового застосування. З'ясовано особливості Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, проведено її порівняння з аналогічними угодами з Молдовою, Грузією й іншими країнами у практиці ЄС. Визначено унікальний елемент торговельної частини Угоди про асоціацію з Україною як безпрецедентну форму "інтеграції" до внутрішнього товарного ринку ЄС, до сфери послуг і державних закупівель. Висвітлено питання правового регулювання руху осіб у відносинах асоціації між Україною та ЄС. Увагу приділено визначенню місця Угоди про асоціацію в національному правопорядку України, а також розгляду національного організаційно-правового механізму її реалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835926 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Крегул Ю. 
Україна та ЄС: інституційно-правове забезпечення транспарентності / Ю. Крегул, В. Батрименко, Я. Костюченко // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2020. - № 1. - С. 14-22. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто стратегічний орієнтир державно-правового розвитку України, яким є інтеграція до європейського політичного, економічного та гуманітарного простору. Вивчено категорію "прозорість" з економічного, управлінського та політико-правового поглядів дослідження. Доведено, що з політико-правового погляду співпрацю з ЄС можна вважати такою, що сприяє поглибленню демократії та повазі до людських прав, удосконаленню національної законодавчої бази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Костюченко Я. М. 
Правові засади асоціації у відносинах Європейського Союзу з третіми країнами й міжнародними організаціями та Україною : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.11 / Я. М. Костюченко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2020. - 36 c. - укp.

Увагу приділено комплексному порівняльному аналізу концептуальних правових засад асоціації у практиці ЄС, з особливою увагою на міжнародно-правовому аналізі Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Зазначено, що Угода про асоціацію між ЄС та Україною належить до угод "четвертого покоління". Виділено два основні відмінні елементи, що відрізняють Угоду про асоціацію між Україною та ЄС від усіх інших угод про вільну торгівлю Євросоюзу. Першим елементом є інноваційна особливість Угоди про асоціацію з Україною, що стосується численних законодавчих положень, пов'язаних із наближенням до доступу на ринок. Другим унікальним елементом торговельної частини Угоди про асоціацію з Україною є безпрецедентні форми "інтеграції" до внутрішнього ринку ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Костюченко Я. М. 
Правове регулювання відносин асоціації між Україною та Єропейським Союзом : монографія / Я. М. Костюченко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : Київський університет, 2019. - 447 c. - Бібліогр.: с. 394-447 - укp.

Досліджено характерні риси положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Проаналізовано механізм їх тимчасового застосування. З'ясовано особливості Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, порівняно з аналогічними угодами із Молдовою, Грузією та іншими країнами у практиці ЄС. Визначено унікальний елемент торговельної частини Угоди про асоціацію з Україною як безпрецедентну форму "інтеграції" не тільки до внутрішнього товарного ринку ЄС, але й до сфери послуг, державних закупівель тощо. Висвітлено теорію інтеграції про основні форми взаємодії європейських держав в умовах глобалізації. Охарактеризовано спільні органи співпраці, створені Угодою про асоціацію з Україною (порівняльний аспект). Проаналізовано правові механізми функціонування зони вільної торгівлі. Досліджено процес лібералізації фінансових послуг та умови застосування національного режиму у платіжних системах в угодах про асоціацію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-383.1(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського