Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Костєв В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Вергунов В. А. 
Прагматичні моделі замлеустрою і цивілізаційні зрушення (з досвіду Японії) / В. А. Вергунов, В. М. Костєв // Наука та наукознавство. - 2001. - № 2. - С. 93-98. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено зіставлення особливостей розвитку сільського господарства України та Японії в певні історічні періоди. Висвітлено системні зрушення японського сільського господарства за післявоєнні роки, його науково-дослідне забезпечення. Наголошено, що для оптимізації змін в аграрній сфері України необхідно враховувати потенціал наявних прагматичних моделей, в тому числі японської.


Індекс рубрикатора НБУВ: П14(5Япо)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вергунов В. А. 
Культура землеробства як фактор цивіліогенезу / В. А. Вергунов, В. М. Костєв; УААН. Центр. наук. с.-г. б-ка. - К., 2002. - 72 c. - Бібліогр.: с. 67-68. - укp.

Розглянуто своєрідність культури землеробства, притаманну цивілізації, в межах якої еволюціонує українська держава. Охарактеризовано глобалізацію як фактор соціального та історичного буття. Розглянуто еволюцію землеробської культури Києво-Руської цивілізації, а також Месопотамії, Єгипту, Індії та Китаю. У цивілізаційному контексті наведено прагматичні моделі землеустрою.

Рассмотрена своеобразность культуры земледелия, принадлежащая цивилизации, в которой функционирует украинское государство. Охарактеризована глобализация как фактор социального и исторического бытия. Рассмотрена эволюция земледельческой культуры Киево-Русской цивилизации, а также Мессопотамии, Египта, Индии и Китая. В цивилизационном контексте приведены прагматические модели землеустройства.


Індекс рубрикатора НБУВ: П14г + А73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА633643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костєв В.М. 
Основні форми усвідомлення проблем у науці / В.М. Костєв, С.М. Форкош // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2011. - № 1. - С. 55-59. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено основні форми усвідомлення проблем у науці. Проведено думку, що кожна з форм усвідомлення проблем у науці існує як пріоритет конкретного етапу її розвитку. Проаналізовано місце та роль таких форм усвідомлення проблем у науці як апорійність, нонсенс і парадокс.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю251.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Костєв В. М. 
Економічний та соціокультурний вимір агросфери : [монографія] / В. М. Костєв, В. М. Пугачов. - Київ : ННЦ ІАЕ, 2022. - 238 c. - Бібліогр.: с. 215-236 - укp.

Досліджено теоретичні, методичні та прикладні аспекти розвитку аграрної сфери. Зібрано найбільш показові положення щодо економічних і соціокультурних трансформацій та тенденцій розвитку суспільства, креативної економіки та соціокультурної свідомості, економіки цінностей та їх впливу на майбутнє агросфери. Запропоновано шляхи підвищення ефективності аграрної сфери, пом'якшення соціального шоку соціокультурних зрушень та економічних тенденцій. Наведено особливості прориву до інноваційної моделі розвитку агросфери. Зазначено, що важливим завданням агросфери України є забезпечення продовольчої безпеки країни, задоволення потреб населення у харчових продуктах та ефективне використання експортних можливостей збуту агропродовольчих товарів. Зауважено, що з урахуванням інноваційного потенціалу вітчизняної аграрної сфери надзвичайно актуальним є розвиток сільського господарства, харчової і переробної промисловості в умовах підвищення міжнародної конкуренції відповідно до принципів сталого розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860827 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського