Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кочевой М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кочевой М. М. 
Організаційно-економічні засади безпечного економічного розвитку промислових підприємств : монографія / М. М. Кочевой; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. - О. : ОНУ, 2013. - 205 c. - Бібліогр.: с. 199-205 - укp.

Обгрунтовано сутність безпечного економічного розвитку підприємств: понятійний апарат, який включає нові поняття "безпечний економічний розвиток підприємства", "коридор безпечного економічного розвитку підприємств". Сформовано основні характеристики цих понять, що дозволяє сформулювати поняття безпечного економічного розвитку промислового підприємства (БЕРПП), яке характеризується конкретними критеріями, функціями, складовими, і може бути діагностовано кількісно і якісно. Розроблено теоретико-методичні основи і концептуальні засади БЕРПП, що дозволяють використовувати його як ефективний організаційно-економічний інструментарій протидії загрозам розвитку підприємства. Критично проаналізовано тенденції сучасного розвитку та економічної безпеки підприємств реального сектора економіки, які характеризуються нестабільністю, невизначеністю, низькою ефективністю управління. Розроблено модель, структуру та процедури діагностики БЕРПП, що є аналітичним базисом вибору оптимального типу стратегії. Результативність запропонованих методичних підходів підтверджено експериментальними розрахунками 10-ти промислових підприємств Одеського регіону за 10 років інтегрального показника БЕРПП, які показали наявність типових проблем щодо основних напрямків безпечного економічного розвитку. У ролі методичної та прикладної основи розробки стратегії БЕРПП запропоновано тривимірну модель БЕРПП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-21 + У9(4УКР-4ОДЕ)305.851.1-21

Шифр НБУВ: ВА773221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кочевой М. М. 
Організаційно-економічний механізм управління безпечним економічним розвитком промислових підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. М. Кочевой; Одес. нац. політехн. ун-т. - О., 2013. - 23 c. - укp.

Розроблено концептуальні підходи та модель безпечного економічного розвитку промислових підприємств. Запропоновано інтегрований механізм такого розвитку на різних рівнях господарювання, який характеризується: орієнтацією на узгодженість цілей підприємства, регіону, галузі, національної економіки; збалансованістю та пропорційністю основних напрямків безпечного економічного розвитку шляхом діагностування та розробки відповідного механізму управління; спрямованістю на швидке реагування організаційно-економічного механізму за рахунок розробки та реалізації комплексу превентивних заходів. У рамках цієй моделі система забезпечення безпечного економічного розвитку підприємств інтегрована в механізм управління розвитком, що дозволяє використовувати її як сучасний організаційно-економічний інструментарій протидії загрозам. Обгрунтовано теоретико-методичні підходи щодо розробки системи забезпечення безпечного економічного розвитку підприємства на основі стратегічних карт, які дозволяють розширити систему цілей розвитку шляхом включення стратегічних цілей нефінансового характеру, а також методів контролю за їх реалізацією та довести ці цілі до кожного співробітника, здійснити комплексний підхід щодо ідентифікації, оцінювання, аналізу загроз і розробки комплексу захисних засобів і методів, а також структури та функцій служби економічної безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-21 + У9(4УКР-4ОДЕ)305.851.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403043 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кочевой М. М. 
Нормативно-правове регулювання зовнішньоекономічної безпеки України / М. М. Кочевой // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 38-42. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - визначення своєчасності та достатності рівня нормативно-правового регулювання функціонування і розвитку зовнішньоекономічної безпеки, встановлення напрямів реформування законодавства в цій сфері за умов посилення процесу евроінтеграційної взаємодії. Аналіз сучасного стану нормативно-правового регулювання зовнішньоекономічної безпеки України виявив, що відповідне законодавство в цілому створено, проте не становить єдиної системи, за повноти і своєчасності регулювання зазначеного нормативно-правового поля. Визначено основні напрями оптимізації нормативно-правового регулювання зовнішньоекономічної безпеки шляхом активізації діяльності відповідних державних структур у конвергенції права, тобто зближенні правової системи України з правовою системою ЄС. Доцільно проводити постійну адаптацію та реформування національної правової системи на засадах взаємовигідного економічного співробітництва і створення захисних механізмів, опорою яких є загальні і не суперечливі міжнародному праву національні правові акти. Звернення до загальнотеоретичних проблем правового регулювання зовнішньоекономічної безпеки є корисним, оскільки надає можливість одержати нові знання або розвивати ті, що вже існують.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80-995 + Х819(4УКР)120.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кочевой М. 
Деякі аспекти аналізу зовнішньоекономічної діяльності банку на прикладі ПАТ "Банк Восток" / М. Кочевой, А. Лагутіна // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 6. - С. 96-108. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено деякі аспекти банківської зовнішньоекономічної діяльності. Об'єктом дослідження обрано банк ПАТ "БАНК ВОСТОК", що надає повний спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. За даними класифікації НБУ від 2016 р., банк входить до першої групи банків. У дослідженні проаналізовано важливі статті витрат щодо зовнішньоекономічної діяльності ПАТ "БАНК ВОСТОК", а саме на системи фінансових комунікацій SWIFT і REUTERS і проаналізовано динаміку залучених міжбанківських кредитів за 2013 - 2015 рр. Підкреслено важливість створення кореспондентських відносин між банками, визначено ціль використання міжбанківських кредитів ПАТ "БАНК ВОСТОК". За допомогою проведеного аналізу, у результаті дослідження отримано висновки щодо кількості залучених ресурсів на міжбанківському ринку та їх частки у структурі зобов'язань банку ПАТ "БАНК ВОСТОК", що свідчить про його вміння знаходити контрагентів і правильно розподіляти залучені ресурси.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)826.210

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського