Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Крестьянполь Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Крестьянполь Л. Ю. 
Інформаційні технології в оптимізаційному синтезі захисної системи паковання алкогольної продукції : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Л. Ю. Крестьянполь; Укр. акад. друкарства. - Львів, 2014. - 24 c. - укp.

Увагу приділено розробці наукових основ і методики пошуку оптимального способу захисту паковання алкогольної продукції. Показано можливості використання інформаційних технологій для розробки моделей оптимізаційного синтезу системи захисту алкогольної продукції від фальсифікації з метою підвищення її ефективності. Уведено поняття "система захисту", розроблено методику її опису за допомогою системної моделі та побудовано моделі різних систем захисту паковання алкогольних напоїв. На основі теоретичних та експериментальних досліджень запропоновано кількісні показники, які оцінюють якість такого захисту, а також методи їх розрахунку. На основі розроблених показників проаналізовано вже існуючі системи захисту. Розроблено алгоритм і комп'ютерну програму для знаходження оптимальної системи захисту як для мінімальної вартості при заданому ступені захисту, так і для максимального ступеня захисту при заданих витратах на захисні елементи. Науково обгрунтовано шляхи використання технології радіочастотної ідентифікації для створення системи захисту алкогольної продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л873.087

Шифр НБУВ: РА412125 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пальчевський Б. О. 
Імітаційна модель оптимізації системи захисту паковань алкогольної продукції / Б. О. Пальчевський, Л. Ю Крестьянполь // Поліграфія і вид. справа. - 2013. - № 3/4. - С. 37-43. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто використання інформаційних технологій для побудови моделі пошуку оптимальної системи захисту алкогольної продукції. Досліджено модель, що включає загальний алгоритм оптимізації та комп'ютерну програму пошуку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л873.08

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пальчевський Б. О. 
Інформаційні технології в проектуванні системи захисту пакованої продукції : монографія / Б. О. Пальчевський, О. А. Крестьянполь, Л. Ю. Крестьянполь; ред.: Б. О. Пальчевський; Луц. нац. техн. ун-т. - Луцьк : Вежа-Друк, 2015. - 159 c. - Бібліогр.: с. 138-153 - укp.

Проаналізовано усі поширені засоби захисту, що використовуються виробниками алкогольної продукції. Систематизовано основні захисні елементи, що використовуються для захисту паковання в Україні і у світі. Розроблено алгоритм і комп'ютерну програму для знаходження оптимальної системи захисту у двох варіантах математичної постановки задачі оптимізації (для мінімальної вартості за заданого ступеня захисту та для максимального ступеня захисту за заданої вартості захисних елементів). Розглянуто застосування інформаційних технологій для захисту продукції. Розроблено та автоматизовано інформаційну систему обліку обігу і захисту паковань алкогольної продукції на всіх етапах її виготовлення і розповсюдження, що унеможливлює підробку алкогольної продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л873.108.7

Шифр НБУВ: ВА795134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пальчевський Б. О. 
Модель порівняльного аналізу ціноутворення горілчаної продукції з урахуванням вартості системи захисту від фальсифікації / Б. О. Пальчевський, Л. Ю. Крестьянполь // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 10. - С. 444-452. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто механізм ціноутворення та проведено порівняльний аналіз вартості пляшки алкогольної продукції двох торгових марок різних виробників. Виявлено, що елементи захисту впливають як на формування ціни, так і на попит. Розроблено методику побудови та оптимізації системи захисту, яку протестовано на пакуваннях відомих алкогольних продуктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.752.4-861 + Х819(4УКР)120.1 + Х839(4УКР)920.720.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Пальчевський Б. О. 
Побудова діагностичної матриці як компоненти розробки інтелектуальної виробничої системи / Б. О. Пальчевський, Л. Ю. Крестьянполь // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2019. - № 3. - С. 63-70. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Основна тенденція у розвитку пакувального виробництва полягає в поступовому переході від інтегрованих комплексів, що базуються на широкому застосуванні гнучких засобів автоматизації, до використання виробничих систем штучного інтелекту. Це передбачає поліпшення контролю і управління промисловим обладнанням шляхом впровадження методів аналізу великих масивів даних, принципів штучного інтелекту для автоматичної оптимізації виробничого процесу, та з метою самодіагностики виробничих систем. Для забезпечення ефективності систем використовують цифрові технології, які дозволяють створити спеціальні бази даних опису їх станів функціонування і здійснити аналіз даних для визначення джерел, що призводять до втрати ефективності. Увагу приділено розробці рішення інтелектуалізації технологічних систем пакувального виробництва шляхом аналізу діагностичної матриці симптомів об'єкта.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.96 + Ж679

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Крестьянполь Л. Ю. 
Вебформи як інструмент автоматизованої системи збору інформації : монографія / Л. Ю. Крестьянполь, І. П. Біскуб; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. - Луцьк : Вежа-Друк, 2020. - 163 c. - Бібліогр.: с. 149-153 - укp.

Висвітлено проблематику розробки вебформ для вебсайтів. Розкрито особливості використання інформаційних технологій для розробки вебформ з метою вирішення питання автоматизації збору інформації. Увагу приділено лінгвістичному забезпеченню автоматизованої системи управління, видам вебформ і особливостям їх застосування, Google-формам, аналізу плагінів для створення вебформ. Висвітлено питання розробки структури вебформи для вебсайту з використанням плагіну.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Крестьянполь Л. Ю. 
Методологія процесу моделювання елементів виробничої системи для проведення імітаційного моделювання / Л. Ю. Крестьянполь // Електрон. моделювання. - 2022. - 44, № 2. - С. 107-117. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Будь-який виробничий процес складається з окремих взаємопов'язаних у певній послідовності елементів: заділ, робоче місце, операція на робочому місці, потік. Встановлюючи зв'язки між параметрами цих елементів, можна спроектувати моделі процесів різної складності. Але для відтворення моделі важливо врахувати всі параметри та елементи, що безпосередньо впливають на процес чи систему, модель якої розробляється. Запропоновано замінити кожен елемент графічним зображенням і використовувати блок-схему при побудові імітаційної моделі. Запропоновано методологію підготовки моделей об'єктів виробничої системи для проведення імітаційного моделювання на прикладі ділянки порізки металоконструкцій. Зазначено особливості інженерного підходу до побудови імітаційних моделей ділянки заготівельного виробництва. Використано програмні продукти, що застосовуються для імітаційного моделювання виробництв машинобудівних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.16 + К5-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Крестьянполь Л. 
Порівняльний аналіз інтерфейсу користувача платформ для дистанційного навчання / Л. Крестьянполь, А. Верхолюк // Фіз.-мат. освіта. - 2023. - 38, № 1. - С. 28-35. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто питання зручності інтерфейсів користувача платформ для дистанційного навчання. У сучасних реаліях змінюється та модернізується освіта в Україні. Це пов'язано не лише з інформатизацією суспільства, а й з пандемією Covid-19 і війною. Це вплинуло на освітній процес і змінило його. Звичне офлайн-навчання перейшло у онлайн-режим із використанням різноманітного програмного забезпечення. Проте, не завжди опановувати та користуватись новим програмним забезпеченням, яке може суттєво впливати на якість та ефективність навчання та викладання, легко. Здійснено аналіз і синтез теоретичних відомостей; проведено тестування інтерфейсів користувача, проведено онлайн опитування й опрацювання результатів опитувань. Експериментальна база дослідження: в експерименті взяли участь студенти та викладачі кафедри прикладної лінгвістики. Загальна кількість учасників - 120 студентів і 8 викладачів. Здійснено аналіз інтерфейсів платформ для дистанційного навчання Moodle та Google Classroom. Описано основні функціональні модулі систем, зазначено їх переваги та недоліки (порівнюються функціонал, ефективність, утилітарність, задоволеність програмного забезпечення). Для апробації систем розроблено електронні курси, які впроваджувалися з 2019 р. Наведено результати опитувань викладачів і студентів щодо ергономіки платформ. Аналіз емпіричних даних засвідчив зміну факторів, що впливають на ефективність дистанційного навчання: платформи дистанційного навчання та мотивації здобувачів і викладачів. Проведений аналіз надав можливість оптимально підібрати платформи дистанційної освіти відповідно до освітнього компонента. Визначено основні проблемні питання, які виникали у процесі навчання у здобувачів і викладачів.



Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського