Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Крупенко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Овдієнко П. П. 
Історія України ХІХ - початку ХХ ст.: проблеми і вирішення : Навч. метод. посіб. / П. П. Овдієнко, О. В. Крупенко; Ніж. держ. пед. ун-т ім. М.Гоголя. - Ніжин, 2004. - 48 c. - укp.

Розглянуто питання українських земель у першій половині XIX - на початку XX ст. Проаналізовано проблеми системних реформ в Російській та Австро-Угорській імперіях, пореформеної модернізації українського суспільства. Висвітлено особливості формування багатопартійності в пореформеному українському суспільстві та української національної державності у 1917 - 1919 рр. Розкрито деякі аспекти утвердження радянсько-комуністичного режиму в Україні.

Рассмотрены вопросы украинских земель в первой половине XIX и в начале XX вв. Проанализированы проблемы системных реформ в Российской и Австро-Венгерской империях, послереформенной модернизации украинского общества. Освещены особенности формирования многопартийности в послереформенном украинском обществе и украинской национальной государственности в 1917 - 1919 гг. Раскрыты некоторые аспекты утверждения советско-коммунистического режима в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р103114 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Крупенко О. В. 
Психолого-педагогічні інновації в навчально-виховному процесі ВНЗ / О. В. Крупенко // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 22. - С. 216-222. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто існуючий погляд на сучасні психолого-педагогічні інновації, що використовуються на даному етапі навчально-виховного процесу. Висвітлено певні погляди і концепції щодо впровадження інновацій і вимог, що до них висуваються.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311,01 + Ч481.2/3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Крупенко О. В. 
Промислове підприємництво у Полтавській та Чернігівській губерніях у другій половині XIX - на початку XX ст. : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. В. Крупенко; Черніг. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка. - Чернігів, 2014. - 20 c. - укp.

Вперше введено в науковий обіг нові документи, зокрема справи щодо прийняття урядом відповідних циркулярів і постанов, що визначали принципи та правила відкриття промислових підприємств у губерніях Лівобережної України, а також матеріали, що містять інформацію про класифікацію торгово-промислових підприємств Чернігівщини та Полтавщини, дані щодо технічної оснащеності та чисельності працівників, річних обсягів виробництва продукції. Визначено галузі господарської діяльності та форми організації виробництва. Проведено цілісний аналіз соціально-економічної політики царизму та правового забезпечення розвитку промислового підприємництва, що першочергово враховували інтереси імперії, природно-кліматичні умови й етнічну структуру населення. Показано, що їх ефективній реалізації заважали надмірна регламентація, бюрократизація та хабарництво. Здійснено порівняльний аналіз розвитку фабрично-заводського виробництва в губерніях, що дає підстави стверджувати про домінування аграрного сектору та поширення кустарних і ремісничих промислів у господарській діяльності. Подано основні характеристики демографічної поведінки населення (народжуваність, смертність, шлюбно-сімейні відносини). Охарактеризовано етнонаціональну картину й особливості нового сприйняття різних суспільних груп, що переважно визначали характер підприємницької діяльності людей.


Індекс рубрикатора НБУВ: У03(4УКР-8ПОЛ)503.0 + У03(4УКР-8ЧЕР)503.0 + Т3(4УКР)5-231

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409214 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського