Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Крючко T$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Крючко T. O. 
Рецидивуючий цистит у дітей: резерви профілактики / T. O. Крючко, Н. В. Кузьменко, В. П. Харшман, Н. Г. Козяр // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 43-48. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Проблема терапевтичного супроводу дітей з рецидивуючим циститом полягає у швидко прогресуючому зростанні антибіотикорезистентності основних уропатогенів, небажаних ефектах довготривалої антибіотикотерапії. Це спонукає до пошуку альтернативних та ефективних схем лікування і профілактики даної патології. Мета дослідження - вивчення регіональних особливостей мікробного пейзажу сечі у дітей з циститом; дослідження ефективності 7-денного вживання препарату фурамаг у терапії циститу; оцінювання тривалості клініко-лабораторної ремісії у дітей з циститом. Проведено клініко-лабораторне обстеження 65 дітей віком від 5 до 15 років. Пацієнти I групи (33 дитини) одержували фурамаг в основі антимікробної терапії, 32 дитини з групи порівняння приймали цефуроксиму аксетил. Тривалість терапії в обох групах становила 7 днів. Другим етапом дослідження було оцінювання ефективності протирецидивної схеми лікування циститу у дівчаток віком від 7 до 15 років: 1/3 терапевтичної дози уросептика фурамаг у комбінації з вакциною urivae протягом 3 міс. Фурамаг продемонстрував достовірно вищу бактеріологічну ефективність у порівнянні з цефуроксимом аксетилом щодо ерадикації найбільш клінічно значущих збудників циститу, виявлених у Полтавському регіоні. Результати спостережень у групі дітей, які одержали протирецидивне лікування профілактичною дозою уросептика фурамаг у комбінації з імуновакциною urivae, засвідчив високу ефективність щодо клініко-лабораторної ремісії та безпечність застосування обраної схеми. Заключення: ретельний аналіз виділених мікроорганізмів продемонстрував більш високу їх чутливість до фурамагу у порівнянні з цефуроксимом з достовірно вищим рівнем ерадикації клінічно значущих збудників циститу. Результати високої бактеріологічної ефективності фурамагу, швидка ліквідація основних клінічних проявів захворювання, а також переконливі показники ефективності щодо клініко-лабораторної ремісії та безпечність застосування схеми фурамаг + urivae свідчать про доцільність застосування даних препаратів у схемах терапії та профілактики загострень рецидивуючого циститу у дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.560.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського