Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Куліченко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Куліченко В. Р. 
Виникнення парової фази на тепловіддавальній поверхні / В. Р. Куліченко, В. Л. Зав'ялов // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2004. - № 15. - С. 93-95. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

На підставі уявлень Дж. Гіббса та Я. І. Френкеля математично проаналізовано й одержано залежність для визначення загальної роботи утворення життєздатного зародка парової фази на тепловіддавальній поверхні. Розглянуто складові загальної роботи, такі як оборотні, що спрямовані на випаровування рідини та діють проти сил поверхневого натягу та тиску рідини, та незворотні, які діють проти сил інерції, в'язкості і компенсують дисипацію теплоти завдяки теплопровідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: В365.514в641.8

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Куліченко В. А. 
Фазоутворення та киснева нестехіометрія в системі La - Sr - Ni - O / В. А. Куліченко, С. А. Неділько, О. Г. Дзязько, О. Г. Зенькович // Фізика і хімія твердого тіла. - 2006. - 7, № 3. - С. 501-505. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В375.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Куліченко В. В. 
Філософія правової соціалізації : (моногр. досвід міждисциплінар. дослідж.) / В. В. Куліченко, В. В. Куліченко; Одес. нац. мор. ун-т, Нац. авіац. ун-т. - Херсон : Грінь Д. С., 2014. - 310 c. - Бібліогр.: с. 290-310 - укp.

Акцентовано увагу на соціально-філософський аналіз правової соціалізації особистості та визначення можливих іституційних шляхів її оптимізації за сучасних умов розвитку громадянського суспільства українському соціумі. Здійснено критичний аналіз постановки та дослідження правової соціалізації в соціально-філософській та історичній ретроспективі. Проаналізовано роль правової соціалізації особистості в структурі загального соціалізаційного процесу. Визначено взаємозв'язок форм правової соціалізації особи (адаптації, інтеріоризації, акультурації) з їх інституційними джерелами - державою, громадянським суспільством, правом та мораллю. Осмислено стан і перспективи правової соціалізації особистості в контексті сучасних умов глобалізаційного поступу українського суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Х + Х002.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781394 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Куліченко В. В. 
Правова соціалізація особистості як об'єкт соціально-філософського аналізу : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.03 / В. В. Куліченко; Житомир. держ. ун-т ім. І. Франка. - Житомир, 2013. - 20 c. - укp.

Дослідженя присвячене соціально-філософському і аналізу процесу правової соціалізації особистості та базових категорій та методологічного інструментарію; систематизації основних правових форм (адаптації, інтеріоризації, акультурації), особливостей впливу різних правосоціалізаційних чинників на індивіда, особистісних передумов соціалізації її в українському суспільстві у контексті глобалізаційних перетворень. Проаналізовано явище правової соціалізації як об’єктивного та закономірного процесу включення особистості у сферу соціально-правових відносин у ролі їх суб’єкта. Наголошено, що змістом зазначеного процесу є формування соціально активної особистості, дії якої регулюються соціальними та правовими нормами, а результатом є адаптація суб’єкта правової акультурації до правової системи на засадах самостійності, креативності та відповідальності за наслідки своєї діяльності. На основі існуючих теоретичних концепцій, підходів та методологічного апарату розкрито правову соціалізацію особистості в єдності її світоглядно-методологічних, соціально-антропологічних, онтологічно-структурних (інституціональних) та ціннісно-смислових (інтерсуб’єктивних) аспектів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.01 + Х002.9 + Ю6*667

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Куліченко В. О. 
Джерела фінансування інноваційних проектів і програм в бюджетній сфері / В. О. Куліченко // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2016. - Вип. 31/1. - С. 245-252. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Предмет дослідження - теоретичні та прикладні аспекти фінансового забезпечення інноваційних проектів і програм у бюджетній сфері (БС). Мета роботи - дослідження джерел фінансування інноваційних проектів і програм, що реалізуються у бюджетній сфері в Україні, їх видів, переваг і недоліків, а також аналіз їх структури на прикладі "Проекту модернізації державних фінансів". Методологічна та теоретична основа дослідження - праці зарубіжних і вітчизняних учених. У роботі застосовано низку наукових методів, у тому числі - методи аналізу та синтезу, узагальнення та порівняння. Проведено комплексне дослідження та порівняльну характеристику джерел фінансування інноваційних проектів і програм у БС в Україні. Визначено переваги та недоліки зазначених видів джерел фінансування. Проведено аналіз джерел фінансування "Проекту модернізації державних фінансів". Галузь застосування результатів: бюджетна політика, бюджетний менеджмент, система управління державними фінансами, інноваційна політика. Висновки: джерела фінансування інноваційних проектів і програм розподіляють на 4 основні групи: бюджетні, інвестиційні, кредитні та грантові, кожне з яких мають свої переваги та недоліки. В українській практиці фінансування інноваційних проектів і програм найчастіше відбувається на умовах співфінансування (за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів та кредитів міжнародних фінансових організацій, та/або отримання грантів). Однак, все ж таки, за сучасних умов розвитку економіки кредитні джерела стали основним джерелом фінансування інноваційних проектів і програм у БС. Вибір та раціоналізація джерел фінансування мають значний вплив на успіх реалізації проектів та програм та залежить від багатьох факторів. Тому вибір того чи іншого джерела фінансування залежно від життєвого циклу інноваційного проекту та рівня соціально-економічного розвитку держави є перспективою подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.531.981

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Куліченко В. В. 
Методологічні проблеми права (Досвід філософсько-антропологічного дослідження) : [монографія] / В. В. Куліченко; Одес. нац. мор. ун-т. - Херсон : Грінь Д.С., 2015. - 295 c. - Бібліогр.: с. 276-295 - укp.

Зазначено, що методологічною проблемою сучасного філософського дискурсу правової рефлексії взаємовідносин суспільства, держави та громадянина є осмислення процесу включення особистості у сферу соціально-правових відносин у ролі їх суб'єкта. Мета зазначеного процесу полягає у формуванні соціально активної особистості, дії якої регулюються соціальними та правовими нормами, а результатом є адаптація суб'єкта виховання до правової системи на засадах самостійності, креативності та відповідальності за результат своєї діяльності. Зауважено, що аналіз сучасного українського соціуму, що характеризується загостренням суспільно-політичних, економічних конфліктів і суперечностей, свідчить про те, що правова самоактуалізація індивіда відбувається під одночасною дією багатьох чинників. Показано, що визначальним серед них є політико-економічні та соціокультурні чинники загальноцивілізаційного (за змістом) та глобального (за масштабами) характеру. Вони передбачають урахування, щонайменше, трьох ключових векторів: інноваційності, ідентичності та самоактуалізації. Ці вектори відображають сучасні цивілізаційні вимоги щодо особистості та є важливими критеріями ефективного засвоєння та подальшого розвитку індивідом соціального та культурного досвіду, трудових навичок, правових знань, норм, цінностей, традицій, які необхідні для формування соціальних якостей та розвитку його індивідуальності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002 в6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА812178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Куліченко В. О. 
Становлення та розвиток системи управління інноваційними проектами і програмами в бюджетній сфері в Україні / В. О. Куліченко // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2017. - Вип. 33/1. - С. 37-45. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Предмет дослідження - теоретичні та практичні питання формування та розвитку системи управління інноваційними проектами та програмами в Україні як ключового фактора у разі реформування бюджетного менеджменту. Мета роботи - дослідження процесу становлення системи управління інноваційними проектами і програмами в Україні, визначення основних передумов, позитивних тенденцій і недоліків її розвитку. Методологічну і теоретичну основу дослідження становлять праці зарубіжних і вітчизняних учених. Визначено передумови, що сприяли побудові та трансформації системи управління інноваційними проектами і програмами в Україні. З'ясовано роль програмно-цільового методу та реалізації національних проектів у становленні системи управління інноваційними проектами і програмами. Окреслено основні фактори розповсюдження технології проектного управління в Україні. Увагу приділено дослідженню розвитку системи управління інноваційними проектами та програмами, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями. Галузь застосування результатів - управління проектами та програмами, бюджетний менеджмент, інноваційна політика. Висновки: система управління проектами та програмами, що існує сьогодні в Україні, є результатом хаотичного застосування сучасних практик проектного управління зарубіжних країн, але, на жаль не має достатнього нормативно-правового та інституційного забезпечення. Вагомим кроком на шляху становлення сучасної системи управління інноваційними проектами і програмами стало впровадження програмно-цільового методу, який передбачає обов'язкову оцінку ефективності програм за допомогою визначення кількісних та якісних результативних показників, і реалізація національних проектів, на етапі підготовки яких було вперше впроваджено практику створення проектних офісів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Чмихова О. В. 
Параметрична ідентифікація діабетичних станів при використанні поліноміальних моделей динаміки глікемії / О. В. Чмихова, П. Ф. Щапов, В. В. Куліченко, О. В. Горбуліч // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 5. - С. 88-91. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Предметом дослідження є елементи аналітичного і структурного синтезу процедури ідентифікації моделі динаміки глікемії за критерієм максимальної правдоподібності. Мета роботи - зменшення ризиків ідентифікації діабетичних станів при використанні поліноміальних моделей динаміки глікемії. На основі результатів глюкозотолерантного тестування дослідити можливості параметричного розпізнавання діабетичних станів, коли динаміка рівня глюкози апроксимується поліноміальною моделлю будь-якого порядку. Використати аналітичний вираз для мінімуму середнього ризику для структурного синтезу процедури ідентифікації виду діабету. Підтвердити ефективність використання отриманої структурної схеми процедури ідентифікації моделі динаміки глікемії при глюкозотолерантному тестуванні. Висновки: розроблено блок-схему з адаптивною (по відношенню до кількості ідентифікованих глікемічних моделей) структурою і відповідна їй комп'ютеризована система багатосторонньої ідентифікації моделей динаміки глікемії за двома глюкозотолерантними тестами. Доведено можливість підвищення достовірності діагностики при використанні запропонованого методу, у порівнянні зі стандартним від значення 0,972 до 0,974 (обсяг навчальної вибірки N = 60).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Куліченко В. А. 
Синтез і властивості нікелатів РЗЕ та лужноземельних металів : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / В. А. Куліченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2017. - 18 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г123.50 + Г122.30

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427616 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Чмихова О. В. 
Параметрична ідентифікація діабетичних станів при використанні поліноміальних моделей динаміки глікемії / О. В. Чмихова, П. Ф. Щапов, В. В. Куліченко, О. В. Горбуліч // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 5. - С. 88-91. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Предметом дослідження є елементи аналітичного і структурного синтезу процедури ідентифікації моделі динаміки глікемії за критерієм максимальної правдоподібності. Мета роботи - зменшення ризиків ідентифікації діабетичних станів при використанні поліноміальних моделей динаміки глікемії. На основі результатів глюкозотолерантного тестування дослідити можливості параметричного розпізнавання діабетичних станів, коли динаміка рівня глюкози апроксимується поліноміальною моделлю будь-якого порядку. Використати аналітичний вираз для мінімуму середнього ризику для структурного синтезу процедури ідентифікації виду діабету. Підтвердити ефективність використання отриманої структурної схеми процедури ідентифікації моделі динаміки глікемії при глюкозотолерантному тестуванні. Висновки: розроблено блок-схему з адаптивною (по відношенню до кількості ідентифікованих глікемічних моделей) структурою і відповідна їй комп'ютеризована система багатосторонньої ідентифікації моделей динаміки глікемії за двома глюкозотолерантними тестами. Доведено можливість підвищення достовірності діагностики при використанні запропонованого методу, у порівнянні зі стандартним від значення 0,972 до 0,974 (обсяг навчальної вибірки N = 60).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Гречанюк В. Г. 
Нанокристалічні матеріали на основі міді та молібдену / В. Г. Гречанюк, М. І. Гречанюк, В. О. Чорновол, А. В. Козирєв, В. І. Гоц, О. В. Маценко, В. А. Куліченко, Т. Д. Грабіна, Ю. І. Козирєва // Metallophysics and Advanced Technologies. - 2022. - 44, № 7. - С. 927-942. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського