Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (24)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Курченко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Козаченко Ю. В. 
Оцінювання параметрів гауссівських однорідних випадкових полів / Ю. В. Козаченко, О. О. Курченко // Укр. мат. журн. - 2000. - 52, № 8. - С. 1082-1088. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Із використанням граничної теореми для квадратичної варіації побудовано слушну оцінку для параметрів гауссівського однорідного поля певного класу. Знайдено еліпсоїди надійності для таких оцінок.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.521

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сакович Л.  
Помилки діагностування засобів ТЗІ загального призначення при агрегатному методі ремонту / Л. Сакович, О. Мервінський, О. Курченко // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні. - 2001. - Вип. 2. - С. 79-85. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Отримано аналітичні вирази щодо оцінки діагностичних похибок з використанням неоднорідних умовних алгоритмів діагностування в процесі ремонту засобів ТЗІ загального призначення агрегатним методом із застосуванням цифрових засобів вимірювання. Зазначено, що отримані результати доцільно використовувати для розробки діагностичного забезпечення перспективних зразків засобів ТЗІ загального призначення.


Ключ. слова: засоби ТЗІ загального призначення, агрегатний метод ремонту, дерево логічних можливостей
Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Курченко О. О. 
Світовий досвід державної фінансової підтримки наукової сфери / О. О. Курченко // НТІ. - 2005. - № 1. - С. 22-25. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проблема формування системи і механізмів державної підтримки розвитку науково-технічного потенціалу є однією з найбільш актуальних для соціально-економічного та науково-технологічного розвитку кожної країни світу. Проаналізовано й узагальнено особливості систем фінансового забезпечення наукової сфери передових країн світу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч214(4УКР)к94 + У526.153.255

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Курченко О. О. 
Граничні теореми для бакстерівських сум випадкових функцій та їх застосування для оцінок параметрів : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук / О. О. Курченко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2006. - 36 c. - укp.

Досліджено умови збіжності бакстерівських сум випадкових процесів і полів з метою застосування для оцінювання параметрів кореляційних функцій. Знайдено умови збіжності у середньому квадратичному і з імовірністю одиниця до детермінованої сталої бакстерівських сум для нелінійних функцій від приростів загального виду гауссових випадкових полів. Установлено умови збіжності з імовірністю одиниця до детермінованої сталої послідовності білінійних форм від приростів загального виду гауссового векторного випадкового поля. Досліджено збіжність у середньому квадратичному інтегральних сум для випадкових функцій бакстерівського типу. Визначено стохастичний інтеграл з диференціалом по векторному випадковому процесу бакстерівського типу. Установлено функціональну центральну межову теорему у просторі Скорохода функцій багатьох змінних для нормованих сум нелінійних функцій від приростів випадкових процесів і полів. Одержано сильно конзистентну оцінку параметра Хюрста дробового броунівського руху, а також побудовано інтервали надійності для цього параметра та доведено твердження про швидкість збіжності з імовірністю одиниця. Для певного класу гауссових однорідних випадкових полів на підчтаві бакстерівських статистик побудовано конзистентні оцінки параметрів кореляційних функцій та знайдено еліпсоїди надійності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.504,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Курченко О. О. 
Особливості функціонування дієслів від латинських esse та stare у конструкціях з прикметниками у сучасних іспанській та італійській мовах : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.02.05 / О. О. Курченко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2004. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.21-212.5 + Ш147.31-212.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330362 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Курченко О. В. 
Проліферативна відповідь В-клітин хворих на системний червоний вовчак за умов впливу В-супресорів здорового донора / О. В. Курченко // Буков. мед. вісн.. - 2000. - 4, № 1. - С. 72-76. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено проліферативну відповідь (ПВ) на декстран сульфат В-лімфоцитів від хворих на системний червоний вовчак (СЧВ) (n = 10) та від здорових (n = 8) за умов сумісного культивування з В-супресорами здорового донора, активованих WGA. Паралельно поставлено досліди з цільною кров'ю та з виділеними лімфоцитами. У контрольній групі вплив активованих В-супресорів здорового донора суттєво зменшує ПВ В-клітин. Вихідна ПВ В-клітин від хворих на СЧВ не відрізняється від контрольних показників у дослідах із цільною кров'ю, але зменшена у серії з виділеними лімфоцитами. Ефект В-супресорів здорового донора на ПВ В-лімфоцитів хворих на СЧВ був зменшений або зворотний, що найбільшою мірою проявлялось у дослідах з виділеними лімфоцитами. Одержані результати свідчать про змінену реакцію вовчакових В-клітин на нормальні супресорні впливи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р603.51-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Курченко О. О. 
Центральна гранична теорема для бакстерівських сум гауссівських випадкових полів / О. О. Курченко // Доп. НАН України. - 2000. - № 3. - С. 19-23. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.501

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Курченко О. О. 
Границі alpha-варіації гауссового випадкового поля / О. О. Курченко // Доп. НАН України. - 1999. - № 8. - С. 17-20. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.501

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Курченко О. О. 
Принцип інваріантності у схемі серій для нелінійних функцій від гауссових випадкових величин / О. О. Курченко // Доп. НАН України. - 2002. - № 1. - С. 43-47. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.504

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Курченко О. В. 
Вплив Т-супресорів здорового донора на проліферативну відповідь В-клітин хворих на системний червоний вовчак / О. В. Курченко // Вісн. Вінниц. держ. мед. ун-ту. - 2000. - 4, № 1. - С. 114-115. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено проліферативну відповідь (ПВ) на декстран сульфат В-лімфоцитів від хворих на системний червоний вовчак (СВЧ) (n=10) та від здорових контролей (n=8) за умов сумісного культивування з Т-супресорами здорового донора, активованих КонА. Паралельно проведено досліди з цільною кров'ю та з виділеними лімфоцитами. У контрольній групі вплив активованих Т-супресорів здорового донора суттєво зменшує ПВ В-клітин. Вихідна ПВ В-клітин від хворих на СЧВ не відрізнялась від контрольних показників у дослідах з суцільною кров'ю, але зменшилась у серії з виділеними лімфоцитами. Ефект Т-супресорів здорового донора на ПВ В-лімфоцитів хворих на СЧВ є зменшеним або зворотнім, що найбільшою мірою проявилось у дослідах з виділеними лімфоцитами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р603.51-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Курченко О. О. 
Підходи до визначення старт-ап компанії: світовий досвід / О. О. Курченко // Проблеми науки. - 2015. - № 11. - С. 34-39. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Досліджено сутність поняття "старт-ап". Проаналізовано підходи до його інтерпретації як економічної категорії. Розглянуто політику підтримки інноваційних старт-апів в країнах ОЕСР. Зроблений порівняльний аналіз критеріїв віднесення компанії до категорії старт-апів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Курченко О. О. 
Державна підтримка старт-апів: досвід Польщі, уроки для України / О. О. Курченко // Проблеми науки. - 2015. - № 12. - С. 25-30. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Узагальнено найвдаліший досвід Польщі у створенні та розвитку старт-ап компаній, у т.ч. інноваційних старт-апів та досліджену низку заходів державної політики зі стимулювання інноваційної діяльності таких компаній. Зроблено висновок про доцільність формування аналогічних механізмів організації та розвитку старт-апів, враховуючи українські реалії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ПОЛ)0-55-21,01 + У9(4УКР)0-55-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Курченко О. О. 
Досвід підтримки старт-апів в країнах ЄС. Уроки для України / О. О. Курченко // Проблеми науки. - 2016. - № 2. - С. 10-14. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Узагальнено найбільш вдалий досвід Угорщини і Литви у створенні та розвитку старт-ап компаній, у тому числі інноваційних старт-апів та досліджену низку програм з їх підтримки. Зроблено висновок про доцільність формування аналогічних механізмів організації та розвитку старт-апів, враховуючи українські реалії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)290-55 + У9(4УКР)290-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Саліхова О. Б. 
Створення статистичного підурунтя для оцінки особливостей інноваційних старт-апів України / О. Б. Саліхова, О. О. Курченко // Статистика України. - 2016. - № 1. - С. 18-21. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Окреслено ситуацію з розвитком старт-апів в Україні. Обгрунтовано необхідність створення статистичного формуляру спостереження за інноваційною діяльністю вітчизняних старт-ап компаній. Представлено розроблену авторами програму спостереження за цими компаніями.


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У9(4УКР)290-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16379 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Курченко О. О. 
Державна підтримка стартапів у країнах ЄС: уроки для України / О. О. Курченко // Вісн. Ін-ту економіки та прогнозування. - 2016. - № . - С. 65-71. - укp.

Розглянуто європейський досвід запровадження програм підтримки стартапів та аналіз їх результатів. Наведено основні результати пілотного дослідження "ДУ Інституту економіки та прогнозування НАН України" щодо опитування стартапів. Обгрунтовано необхідність запровадження державної програми їх підтримки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)0-55 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Курченко О. О. 
Становлення та розвиток стартапів в Україні: проблеми та шляхи вирішення / О. О. Курченко // Укр. соціум. - 2016. - № 2. - С. 80-87. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Виявлено проблеми, що перешкоджають становленню та розвитку стартап-екосистеми в Україні. Наведено основні результати пілотного дослідження ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України" щодо розбудови вітчизняних стартапів. Обгрунтовано заходи державної політики, запровадження яких стимулюватиме розвиток стартап-екосистеми в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)280-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Курченко О. А. 
Информационная технология многомерного чебышевского приближения к заданным значениям функции качества производственного процесса / О. А. Курченко, А. И. Терещенко // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2018. - № 1. - С. 105-120. - Библиогр.: 27 назв. - рус.

Предложена информационная технология для дескриптивного метода оценки оптимальных определяющих и регулирующих параметров процесса производства на основе многомерного чебышевского приближения к значениям многомерной функции качества. Решена задача оценивания компонент проектирования пространства как аргументов функции качества и технологических параметров процесса производства. Оценки и расчеты выполнены с использованием прикладных пакетов R языка программирования.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Курченко О. А. 
Кластеризация данных многомерных критических параметров процесса производства для оценки факторного влияния на атрибуты критического качества продукта / О. А. Курченко, А. И. Терещенко // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2018. - № 2. - С. 46-59. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Предложен метод многомерного статистического анализа для оценивания характера и влияния многомерных массивов временных данных критических параметров процесса производства на атрибуты критического качества продукта. Рассмотрен объектно-ориентированный подход к кластеризации исследуемых массивов данных для проведения факторного анализа. Метод рекомендовано применять на этапе разработки продукта и проектирования производства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-823.2 + Ж606

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Саліхова О. Б. 
Концептуальні засади Стратегії розбудови технологоорієнтованих стартапів в інтересах інноваційного розвитку економіки України / О. Б. Саліхова, О. О. Курченко // Бізнес Інформ. - 2020. - № 9. - С. 65-75. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - визначення концептуальних засад Стратегії розбудови технологоорієнтованих стартапів (ТОС) в інтересах інноваційного розвитку економіки України, виходячи із сучасних викликів і загроз, а також загальносвітових тенденцій розвитку технологій. Спираючись на аналіз та узагальнення наукових здобутків українських учених і практиків, а також попередні результати та висновки авторських досліджень, у статті наведено ендогенні та екзогенні бар'єри, що перешкоджають розбудові ТОС в Україні. Вперше обгрунтовано, що стартап - це не лише людський інститут, що створює нові продукти чи послуги в умовах крайньої невизначеності, а багатоаспектний механізм, що: забезпечує трансфер технологій із академічної, освітньої та наукової сфер у бізнес-середовище через започаткування господарюючого суб'єкта; прискорює комерціалізацію технології та виведення на ринок нового продукту, процесу, послуги; забезпечує міжнародний трансфер технологій через залучення іноземних підприємців-новаторів для започаткування та розвитку стартапу в іншій країні, а також через придбання діючого стартапу іноземною компанією (злиття та поглинання, іноземні інвестиції); надає доступ до іноземних технологій, інфраструктури, баз даних. Показано, як технологоорієнтовані стартапи здатні перетворити обмежені можливості компанії-початківця на переваги в конкурентній боротьбі із лідерами та привести до структурних зрушень в економіці. Визначено мету, пріоритети, ключові завдання розбудови ТОС в Україні, а також шляхи їх реалізації, націлені на: формування кадрового та науково-технологічного ресурсу; заохочення започаткування ТОС; започаткування корпоративних інкубаторів та акселераторів; забезпечення стабільних джерел фінансування створення та розвитку ТОС; просування технологічних інновацій та сприяння виходу ТОС на ринок публічних закупівель та зовнішні ринки; захист ТОС від "недружніх" інвесторів; запровадження моніторингу діяльності ТОС і популяризацію інноваційного підприємництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Саліхова О. Б. 
Державна політика розбудови інноваційних стартапів в інтересах ендогенного розвитку економіки: кращі зарубіжні практики та рекомендації для України / О. Б. Саліхова, О. О. Курченко // Укр. соціум. - 2020. - № 4. - С. 57-80. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування теоретико-прикладних засад малого інноваційного підприємництва та розробка рекомендацій щодо політики сприяння становленню інноваційних стартапів з урахуванням кращих зарубіжних практик в інтересах ендогенного розвитку економіки України. Показано, що ключовою ланкою екосистеми стартапів є підприємець-новатор. Обгрунтовано, що зусилля держави стосовно нагромадження знання та людського капіталу необхідно доповнити заходами щодо заохочення інноваційного підприємництва. Виявлено, що інтеграція стартапів у соціальні мережі та щільний зв'язок із зовнішнім середовищем має вирішальне значення, як і якості підприємця-новатора та його команди для подолання проблем "вразливості новизни" та "вразливості малого розміру". Показано, що в умовах обмежених активів, а також висококонкурентного ринкового середовища найперспективнішим напрямом розвитку інноваційних стартапів є вибудовування ними симбіотичних відносин з авторитетними компаніями; їх динамічна взаємодія та комплементарні заходи, з одного боку, забезпечать життєздатність стартапів, з іншого, - посилять технологічний потенціал діючого бізнесу. Виявлено особливості політики інноваційного підприємництва в країнах ОЕСР; розбудова інноваційних стартапів - це системний процес, в якому уряд створює сприятливі умови для його учасників, а також сам бере безпосередню участь: держава виступає в ролі підприємця-новатора, беручи на себе ризики інноваційної діяльності, пов'язані з невизначеністю, і одночасно виконує роль підрядника, який купує інноваційний продукт стартапів, створений за фінансової допомоги в межах бюджетних програм; така політика сприяння на всіх етапах - від розробки до впровадження та виведення на ринок сприяє ендогенному розвитку економіки та зміцненню її позиції на світовому ринку. Виявлено, що законодавство України лише фрагментарно порушує окремі аспекти функціонування суб'єктів, які формують екосистему інноваційних стартапів, не поєднуючи їх в єдину конструкцію. Це ускладнює формування та реалізацію цілеспрямованої державної політики щодо створення засадничих умов і механізмів стимулювання інноваційного підприємництва. Для усунення недоліків запропоновано нормативно-правові та інституційні зміни; рекомендовано розробити базові документи: проєкт Закону України "Про технологоорієнтовані стартапи" та проєкт "Стратегія розбудови технологоорієнтованих стартапів в інтересах інноваційного розвитку економіки України".


Індекс рубрикатора НБУВ: У521.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського