Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Кухарська М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Кухарська М. Р. 
Солюбілізація амінонафтохінонових похідних / М. Р. Кухарська, Н. Л. Заярнюк, К. А. Раєвська, С. В. Хом'як, М. Ю. Плотніков, Ю. В. Канюка, О. З. Комаровська-Порохнявець, Н. Г. Марінцова, В. П. Новіков // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 590. - С. 147-153. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Одержано та досліджено нові водорозчинні препарати з використанням функціонально активних полімерів на основі амінопохідних 1,4-нафтохінону, які мають бaктерицидну та фунгіцидну активність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.551.2 + Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кухарська М. О. 
Біологічні та екологічні особливості видів роду i Catalpa /i Scop. і перспективи їх використання в озелененні м. Києва : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.03.01 / М. О. Кухарська; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2011. - 22 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.927.17 Big(4УКР-2К) + П278.8 Catalpa + П272(4УКР-2К)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ковалевський С. Б. 
Біологічні та екологічні особливості видів роду \i Catalpa \i0 Scop. і перспективи їх використання в озелененні м. Києва : монографія / С. Б. Ковалевський, М. О. Кухарська; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К. : Компринт, 2013. - 193 c. - Бібліогр.: с. 144-164 - укp.

Вивчено біологічні та екологічні особливості інтродукованих видів роду \i Catalpa \i0 Scop. за умов м. Києва. Визначено видову належність рослин катальпи, що зустрічаються у вуличних і колекційних насадженнях ботанічних садів м. Києва, здійснено оцінювання їх стану і декоративності. На підставі фенологічних спостережень за представниками досліджуваного роду встановлено певні закономірності в ритмі розвитку, а також залежність фенологічних фаз не лише від видових особливостей, а й метеорологічних показників. Обгрунтовано доцільність використання катальп під час створення вуличних зелених насаджень міста. Розроблено оптимальні схеми вирощування адаптованого садивного матеріалу видів, що вивчалися, для потреб міського озеленення. Вперше підібрано оптимальний склад поживних середовищ для культивування досліджуваних представників роду \i Catalpa \i0 Scop. в культурі \i in vitro\i0.


Індекс рубрикатора НБУВ: П278.8 Catalpa + П272(4УКР-2К) + Е522.927.17Big

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА774475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Зварич Р. Є. 
Підвищення конкурентоспроможності агропромислового комплексу Тернопільської області в умовах євроінтеграції / Р. Є. Зварич, М. Т. Кухарська // Бізнес Інформ. - 2021. - № 4. - С. 142-147. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення сучасного стану агропромислового комплексу Тернопільської області та напрацювання пропозицій щодо вдосконалення місцевого агропромислового виробництва, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності продукції підприємств на ринках Європейського Союзу. У результаті дослідження було розглянуто сучасний стан агропромислового комплексу регіону, вивчено динаміку обсягів виробництва сільськогосподарської продукції основних видів у регіоні. Також запропоновано шляхи нарощування експортного потенціалу регіону в напрямку євроінтеграції. Обгрунтовано, що для розвитку цієї галуззі варто впровадити цілий ряд заходів, які сприятимуть вирішенню нагальних і важливих проблем розвитку виробництва сільськогосподарського напрямку на вітчизняному та європейському ринках. Для зміцнення позицій агропромислового комплексу області необхідно ширше розвивати кооперацію сільгосптоваровиробників. Перш за все, особливої уваги потребує розширення галузі тваринництва, особливо молочного. Визначено перспективні напрямки роботи для аграріїв Тернопільської області в напряму співпраці з ринками європейських країн: виробництво органічної продукції, а також вирощування та перероблення плодово-ягідної продукції. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є обгрунтування та розробка заходів щодо підвищення конкурентних переваг конкретних агропромислових підприємств Тернопільської області різної спеціалізації при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності на ринках ЄС. Упровадження даних заходів дасть можливість агропромисловій галузі стати більш прибутковою та зробити важливий внесок у розвиток не тільки області, а й всієї країни загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР- 4ТЕР)320-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського