Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Кухтін М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Кухтін М. П. 
Основи квантової механіки : навч. посіб. / М. П. Кухтін, Ю. П. Мачехін, Е. І. Черняков. - Х. : Компанія СМІТ, 2011. - 193 c. - укp.

Визначено основні поняття квантової механіки, проаналізовано найпростіші випадки руху мікрочастинки та її рух в полі центральної симетрії. Розглянуто механічний і магнітний моменти електрона, наведено векторну модель атома. Висвітлено основи теорій зображень і збурення. Охарактеризовано багатоелектронний атом в контексті нерозрізненості однакових мікрочастинок, самопогодженого поля, теорії атома з двома електронами та синглетних і триплетних станах гелію. Приділено увагу елементарній квантовій теорії випромінювання. Розглянуто поняття атома у зовнішьому полі.


Індекс рубрикатора НБУВ: В314 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА741443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кухтін М. М. 
Зовнішньополітичні пріоритети ХДС: концепція "німецького федералізму" : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / М. М. Кухтін; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - Одеса, 2014. - 19 c. - укp.

Проведено аналіз європейської політики німецьких християнських демократів. На основі німецькомовних джерел розглянуто плани А. Меркель щодо трансформації Об'єднаної Європи відповідно до німецьких інтересів. Досліджено процес реформування інститутів ЄС, боротьбу з викликами безпеці, відносини зі США, Росією та іншими країнами, що не належать до європейського єдиного простору. Надано чітку дефініцію "німецького федералізму", який порівнюється з концепцією "Європи суверенних націй", характерною для французької політичної культури. Спрогнозовано подальший розвиток ЄС, який може перетворитися на військову наддержаву, а може залишитися "цивільною силою", залежною від США у сфері безпеки. Ідеї та цінності християнських демократів розглянуто в історичній перспективі. Акцентовано увагу на зовнішній політиці А. Меркель з наголосом на реформуванні ЄС. Показано, що чинний канцлер ефективно відстоює інтереси Німеччини й усвідомлює більшість викликів і реалій міжнародного життя. З іншого боку, її дії не завжди приносять користь новим членам ЄС та організації в цілому. Виявлено виваженість і далекоглядність політики Німеччини щодо Росії, яка спромоглася налагодити відносини зі своїм східним сусідом, у той же час не завдавши шкоди своєму співробітництву зі США. Визначено високий рівень стратегічного планування та послідовність у досягненні цілей, властиві сучасній німецькій еліті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4),60 + Ф4(4НІМ),04 + Ф3(4НІМ)124.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Черняков Е. І. 
Оптоелектроніка : навч. посіб. для студентів ВНЗ, які навчаються за напрямом підгот. "Оптотехніка". Ч. 1. Фізичні основи / Е. І. Черняков, Ю. П. Мачехін, М. П. Кухтін; Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. - Харків, 2015. - 396 c. - укp.

Розглянуто структуру кристалічних і аморфних тіл. Подано інформацію про типи зв'язків у кристалах, динаміку кристалічної гратниці. Наведено загальні відомості про електричні властивості твердих тіл. Викладено метод сильного зв'язку. Розкрито діелектричні і магнітні властивості твердих тіл. Увагу приділено кінетичним ефектам в однорідних структурах. Подано відомості про генерацію і рекомбінацію, дифузію і дрейф нерівноважних носіїв заряду. Розглянуто контактні і поверхневі явища у твердих тілах. Висвітлено оптичні властивості напівпровідників і металів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З861 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355818/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського