Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Лаба І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Ковальчук М.  
Вплив параметрів поглинаючого середовища в плямах і поза ними на фраунгоферові лінії у спектрі Сонця / М. Ковальчук, М. Стоділка, М. Гірняк, І. Лаба // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. фіз. - 2007. - Вип. 40. - С. 27-34. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В652.445

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/фіз. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Ковальчук М.  
Дослідження хромосферної сітки як горизонтальної неоднорідності реальної хромосфери Сонця / М. Ковальчук, М. Стоділка, М. Гірняк, І. Лаба // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. фіз. - 2007. - Вип. 40. - С. 49-56. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В652.473.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/фіз. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Лаба І. С. 
Протонний спалах 4В/Х17.2 на Сонці 28 жовтня 2003 р. Результати фотометрії / І. С. Лаба // Кинематика и физика небес. тел. - 2007. - 23, № 1. - С. 51-60. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В652.473.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14258 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Лаба І. С. 
Маркетингове дослідження фармацевтичного ринку України у сегменті антигеморагічних засобів для зупинки стоматологічних кровотеч / І. С. Лаба, Ю. С. Азаренко, О. М. Євтушенко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2021. - 7, № 3. - С. 73-82. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета роботи - маркетингове дослідження ринку України у сегменті антигеморагічних засобів, що використовуються у стоматології. Матеріали та методи: структурний аналіз, маркетинговий аналіз, логічний і графічний методи. Визначено стан українського ринку лікарських засобів (ЛЗ) зазначеної групи. Виявлено структуру ринку за кількістю найменувань, за формами випуску, країнами-виробниками, складом. Незважаючи на достатню кількість зареєстрованих ЛЗ на ринку (26 позицій), можна відзначити досить невеликий арсенал діючих речовин (4) і лікарських форм (3). Ринок характеризується обмеженою кількістю засобів із певною фармакодинамікою, що поєднують у собі швидку кровоспинну дію, безпечні у використанні, здатні пригнічувати бактеріальну флору, не впливають на здорові тканини. Однак слід зазначити позитивний момент: за структурою країн-виробників ринок залишається вітчизняним (60 : 40). Встановлено, що український фармацевтичний ринок характеризується достатнім асортиментом кровоспинних засобів, але застосування цих засобів у стоматології має свої обмеження. Лікарі-стоматологи мають певні проблеми у разі виникнення капілярних кровотеч і потребують достатньої кількості засобів саме для місцевого застосування, ефективних і швидкодіючих. Тому пошук та створення нових ЛЗ із подібною дією на цьому етапі залишається актуальним науковим питанням.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.525.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лаба І. З. 
Державне регулювання міжнародного переміщення капіталу в малих відкритих економіках : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / І. З. Лаба; Львівський національний університет імені Івана Франка. - Львів, 2019. - 20, [1] c. - укp.

У дисертаційній роботі досліджено теоретико-методологічні засади державної політики управління МПК і здійснено макроекономічний аналіз ефективності такої політики у межах малих відкритих економік. Узагальнено теоретичні положення щодо суті МПК та особливостей їх державного регулювання. З’ясовано дію трансмісійного механізму впливу збурень припливу і відпливу капіталу на основні показники макроекономічного середовища за різних режимів монетарної політики та валютних курсів, а також еволюцію поглядів представників основних економічних шкіл і напрямів економічної науки на МПК та роль держави у їх регулюванні. Здійснено оцінювання рівня державного регулювання припливу і відпливу різних компонентів потоків капіталу у малих відкритих економіках. Проаналізовано причини, інструментарій і наслідки ДРМПК впродовж та після глобальної фінансової кризи 2008-2009 рр. у Бразилії, Ісландії та Україні. Простежено позицію провідних міжнародних фінансових інститутів щодо фінансової лібералізації та доцільності управління МПК, а також визначено напрямки підвищення ефективності ДРМПК у малих відкритих економіках з неусталеними господарськими системами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.60-21,01 + У9(4УКР)826.0-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442052 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського