Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ландвад С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Ландвад С. 
Екстрена конікотомія - систематичний огляд / С. Ландвад, П. К. Хілдмо, А. Р. Накстад, Г. Е. Віст, М. Сандберг // Екстрена медицина: від науки до практики. - 2014. - № 3. - С. 71-91. - Бібліогр.: 49 назв. - укp.

Екстрена конікотомія давно вважається останньою надією на порятунок життя пацієнтів, яких неможливо інтубувати або забезпечити їм дихання будь-яким іншим способом. Така ситуація може виявитися фатальною, тому важливо вчасно оцінити ситуацію та провести екстрену конікотомію до того, як у пацієнта відбудеться зупинка серця. Проведено систематичний огляд з метою виявлення переваг тих чи інших комерційних наборів у порівнянні з традиційними хірургічними та голчатими методами. Medline, EMBASE та інші бази даних виявляли відповідні дослідження. Критерії відбору включають таке: проведення дослідження на манекені, тварині чи людині; крім того, жодних обмежень щодо професійного досвіду людини, що робила долідження, не було. Загалом було виявлено 1405 унікальних посилань, 108 повних статей; 24 дослідження вміщені в огляд. Визначено дослідження, що порівнюють набори між собою або з хірургічним втручанням чи використанням голки. Вихідні показники, включені до систематичного огляду, були більш успішними та проходили з меншими часовими витратами. Експерти, що проводили дослідження, обрали унікальні комбінації початкової та кінцевої точок часових вимірів, що робить порівняння більш складним і призводить до появи суперечливих результатів. Жоден з методів не виявився кращим за інші, але розмір дослідження внеможливлює остаточні результати. Переважна більшість досліджень була занадто малою, щоб продемонструвати статистично значущі відмінності, а якість доказів - низькою або дуже низькою. Жоден з методів у цих дослідженнях не показав якісно кращих результатів у порівнянні з іншими, що робить їх однаково якісними. Швидше за все, такі висновки зміняться з появою нових даних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)23 + Р35,39

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100946 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського