Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Латишев С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Латишев С.  
Аналіз тактико-технічних дій борців вільного стилю на Іграх ХХVI Олімпіади в Атланті [Електронний ресурс] / С. Латишев // Теорія і методика фіз. виховання і спорту. - 2000. - № 2-3. - С. 20-23. - Бібліогр.: 5 назв. - укp. - Режим доступу: /articles/2000/

Наведено методи відеоаналізу й хронометрування з одночасним стенографуванням змагального двоєборства. Результати досліджень можуть бути використані для розробки змагальної діяльності й складання індивідуальних планів підготовки борців високого класу.

Приведены методы видеоанализа и хронометрирования с одновременным стенографированием соревновательного двоеборья. Результаты исследований могут быть использованы для разработки соревновательной деятельности и составления индивидуальных планов подготовки борцов высокого класса.

Methods of video-analysis and chronometry with simultaneous stenography of combats have been used. The findings may be used for elaboration of competitive activity model and individual protocols of elite wrestlers' preparation.


Ключ. слова: аналіз, тактико-технічний, борці
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.155.4(0)90

Шифр НБУВ: Ж16967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Латишев С. В. 
Спеціальна силова підготовка та засоби її контролю у річному циклі тренування кваліфікованих борців : Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / С. В. Латишев; Львів. держ. ін-т фіз. культури. - Л., 2004. - 19 c. - укp.

Визначено, що у борців-олімпійців результативність техніко-тактичних дій у партері істотно вища, ніж у стійці, а у юнаків, навпаки, боротьба у стійці ефективніша за боротьбу в партері; прийоми, які в основному використовують олімпійці (переворот накатом та переворот скручуванням схресним захопленням гомілок), юнаки використовують значно менше. Уточнено основні характеристики прийому "переворот накатом". Установлено взаємозв'язок успішності виконання прийому "переворот накатом" з максимальним обертальним моментом та силою стиску тіла суперника. На цій підставі визначено закономірність: чим більші величини цих характеристик, тим успішніше проводиться цей прийом за умов змагань. Розроблено метод удосконалення ТТД "переворот накатом", який полягає в оперативному виявленні та корекції динамічних і часових характеристик прийому. За даним методом характеристики вимірюються спеціальним контрольно-тренажерним пристроєм з комп'ютерною обробкою даних з достатньою надійністю, а не встановлюються візуально, тобто суб'єктивно, тренером.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.155.151-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328308 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Латишев С. В. 
Науково-методичні основи індивідуалізації підготовки борців : автореф. дис. ... д-ра наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / С. В. Латишев; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - Київ, 2014. - 35 c. - укp.

Розглянуто науково-методичні основи індивідуалізації підготовки у боротьбі, які грунтуються на схильності спортсменів до типового стилю протиборства. Визначено повну групу типових стилів (сім стилів) протиборства у сучасній вільній боротьбі, розроблено модель генезу стилів протиборства, визначено модельні характеристики кожного з семи типових стилів протиборства. Висвітлено теоретичні положення індивідуалізації підготовки у вільній боротьбі. На їх основі синтезовано систему індивідуалізації підготовки борців. Для контролю рівня фізичної і технічної підготовленості борців з урахуванням вимог сучасної змагальної діяльності розроблено шість нових тестів і два контрольно-тренажерних пристрої. Визначено критерії перспективності борців кадетів та юніорів. Запропоновано концепцію індивідуалізації підготовки борців, представлену як систему управління. На основі концепції створено програму індивідуалізації підготовки для кожного типового стилю протиборства, яка будується на основі спадкоємності стадій становлення стилю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.155.151

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406772 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського