Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Левандовський І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Левандовський І. Л. 
Ефективність мінерального та бактеріального азоту при вирощуванні сої / І. Л. Левандовський, В. І. Завірюхін, О. С. Бардадименко // Зрошув. земл-во. - 1998. - № 41. - С. 73-76. - укp.

Викладено результати досліджень щодо ефективності мінерального і бактеріального азоту при вирощуванні сої на зрошуваних темно-каштанових середньосуглинкових грунтах півдня України.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-273.16(2УКР7)

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж29307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Левандовський І. Л. 
Програми математичної обробки даних багатофакторних польових дослідів на програмних мікрокалькуляторах / І. Л. Левандовський // Зрошув. земл-во. - 1998. - № 41. - С. 15-22. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено вдосконалені програми та їх алгоритми математичної обробки даних багатофакторних польових дослідів, поставлених методами рендомізації та розщеплених ділянок, з використанням програмних персональних мікрокалькуляторів типу "Електроніка МК-52" і "Електроніка МК-61".


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: П1 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Левандовський І. Л. 
Чи виправдані "розрахункові" норми добрив під сою? / І. Л. Левандовський, В. І. Завірюхін, О. С. Бардадименко // Зрошув. земл-во. - 1998. - № 41. - С. 34-36. - укp.

Викладено результати багаторічних дослідів щодо вивчення ефективності розрахункових норм мінеральних добрив під запланований врожай сої, а також інших дослідів з добривами.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-434,025

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж29307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Родіонов В. М. 
Експериментальне і квантово-хімічне дослідження термодинаміки комплексоутворення метилнафталінів із сріблом(I) / В. М. Родіонов, Б. В. Черняєв, І. А. Левандовський, Т. Є. Шубіна, А. А. Фокін, О. Г. Юрченко // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 3. - С. 143-152. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведено квантово-хімічні розрахунки на рівні теорії B3LYP/LANL2DZ для ряду метилзаміщених нафталінів та їх комплексів з іоном і метилатом срібла, які успішно застосовані для дослідження термодинаміки комплексоутворення метилнафталінів із сріблом(I) у рідинній хроматографії. За результататами розрахунку геометрії вихідних ароматичних сполук і зарядів на атомах вуглецю нафталінового скелета визначено найбільш вірогідні напрямки та розраховано термодинамічні параметри комплексоутворенння всіх можливих аддуктів метилнафталінів із сріблом, а також мольні частки кожної структури в комплексі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.141 + Г121.326

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Родіонов В. М. 
Експериментальне і квантово-хімічне дослідження термодинаміки комплексоутворення метилбензолів з іоном срібла(I) / В. М. Родіонов, Б. В. Черняєв, І. А. Левандовський, Т. Є. Шубіна, А. А. Фокін, О. Г. Юрченко // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 1. - С. 107-115. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Показано, що квантово-хімічні розрахунки, проведені на рівні теорії B3LYP/LANL2DZ для всіх метилзаміщених бензолів та їх комплексів з іоном срібла (вільним і гідратованим молекулою води) та метилатом срібла, успішно застосовано для дослідження термодинаміки комплексоутворення метилбензолів зі сріблом (I) у рідинній хроматографії. Перевірено три можливі схеми рівноважного комплексоутворення метилбензолів з різними срібловмісними ефекторами. За допомогою методів регресійного аналізу розроблено ряд кореляційних моделей, з яких вибрано модель, що дає можливість найкращим чином співвідносити експериментальні дані з результатами квантово-хімічних розрахунків і прогнозувати константи хімічної рівноваги використовуючи розрахункові методи. Використано як незалежну індикаторну змінну, що відображає вплив положення замісників на властивості ароматичного субстрату (ортоефект), а також експериментально визначено ступінь десольватації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.11-4 + Г121.326-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Левандовський І. А. 
Застосування методів комп'ютерного моделювання для передбачення хроматографічної поведінки аналітів / І. А. Левандовський // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2012. - № 5. - С. 146-152. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Проаналізовано можливості методу QSRR. Надано стислі теоретичні відомості про створення цього методу, наведено перелік задач, які можна розв'язати з його допомогою, та вказано на проблеми, які можуть виникнути під час одержання QSRR-моделей. Наведено класифікацію дескрипторів і програмного забезпечення, які використовуються у разі побудови моделей, та перелік основних математичних алгоритмів, за якими відбувається відбраковка незначимих дескрипторів. Вказано на переваги та недоліки існуючих QSRR-моделей, що використовуються у випадку застосування методу ВЕРХ. Наведено деякі приклади застосування методу QSRR для визначення розбіжностей в механізмах розділення аналітів, порівняння роздільної здатності та класифікації хроматографічних колонок. Показано, що передбачення хроматографічної поведінки речовин за умов Ag - ВЕРХ можливо здійснювати як за допомогою стандартних підходів методу QSRR, так і комп'ютерним моделюванням взаємодії аналіту й срібловмісної НФ із застосуванням сучасних квантово-хімічних методів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г471

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Левандовський І. А. 
Комп'ютерне моделювання і експериментальне дослідження хроматографічної поведінки алкілароматичних сполук на срібловмісній нерухомій фазі : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.04 / І. А. Левандовський; НАН України, Ін-т хімії поверхні ім. О.О. Чуйка. - Київ, 2013. - 20 c. - укp.

Розроблено методи передбачення хроматографічної поведінки аналізів за умов високоефективної рідинної хроматографії на срібловмістній нерухомій фазі. Проведено квантово-хімічні розрахунки будови алкілароматичних сполук та їх комплексів з іоном та метилатом срібла, визначено термодинамічні параметри відповідних реакцій комплексоутворення. Порівняння одержаних даних з результатами хроматографічних експериментів підтвердило правомірність проведеного моделювання та дозволило оцінити вплив сольватаційних ефектів на перебіг реакції комплексоутворення за допомогою розроблених "квантово-хімічної" та "сольватаційної" QSRR (Quantitative Structure - (Chromatographic) Retention Relationships) моделей. Запропоновано новий підхід до визначення гомологічних рядів серед серії аналітів. Наведено підхід для побудови "концентраційних" QSRR моделей, які дозволяють з високою достовірністю прогнозувати хроматографічну поведінку аналітів за будь-якої довільної концентрації модифікатора. Запропоновано та експериментально підтверджено концепцію про можливість зміни механізму комплексоутворення за умов конкурентної адсорбції, що може бути використано для оптимізації умов проведення хроматографічного аналізу аналітів з декількома конкурентними адсорбційними центрами. Показано, що хроматографічну поведінку алкілароматичних сполук за умов високоефективної рідинної хроматографії на срібловмістній нерухомій фазі можна передбачати використовуючи розраховані термодинамічні параметри реакції комплексоутворення аналітів з іоном срібла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г471.82

Шифр НБУВ: РА404612 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського