Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Лучин І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Лучин І. С. 
Гістологічні особливості шкури та їх інтер'єрний зв'язок із забійними показниками різногенотипового молодняка кролів / І. С. Лучин, В. М. Ляшенко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 159-163. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено, що конституційні та інтер'єрні властивості шкури вказують на спроможність помісей (4/8БВ, 3/8МШ, 1/8Ф) кролів за умов Прикарпаття в разі збереження здоров'я проявляти забійні властивості на 1,64 - 3,1 % вищі, ніж чистопородні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лучин І. С. 
Порівняння вмісту сірки і цистину в шерсті різногенотипових кролів у динаміці постнатального онтогенезу / І. С. Лучин, В. М. Ляшенко, С. М. Мартинюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 3. - С. 65-68. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Представлено результати дослідження вмісту сірки і цистину в шерсті 2-, 3- і 4-місячних кролів, що за походженням діляться на чотири групи: кролі породи місцева шиншила (МШ), фланер (Ф), білий велетень (БВ) і трьохпородні помісі 4/8БВ 3/8МШ 1/8Ф. Виявлено вищу акумуляцію сірки і цистину в шерсті трьохпородних тварин, а вищими за вмістом ці показники були в групі тварин МШ. Скороспілі кролі породи БВ мали найнижчий вміст і акумуляцію сірки та цистину в шерсті, що, очевидно, пов'язано з відсутністю пігменту тіла (меланіну) та складом і концентрацією кератину в ній.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*690.11*725 + П671-273.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лучин І. С. 
Продуктивні якості свиней великої білої породи при внутрішньопородній і міжпородній гібридизації : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / І. С. Лучин; УААН. Ін-т свинарства. - Полтава, 1999. - 18 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено вивченню безпосередньо в умовах племферми та промислового комплексу найефективніших варіантів схрещування і гібридизації великої білої породи та українського внутрішньопородного типу УВБ-1 в поєднанні з кнурами великої білої породи естонської селекції, спеціалізованої лінії Дельфіна 435, УВБ-1 та бельгійського ландрасу. Встановлено, що внутрішньопородна міжлінійна гібридизація на племінній фермі сприяє значному підвищенню багатоплідності, молочності свиноматок, маси гнізда при відлученні, одержанню приплоду з високою інтенсивністю росту і розвитку. Товарні породно-лінійні гібриди, одержані від схрещування кросбредних свиноматок з кнурами породи бельгійський ландрас в умовах промислового комплексу, перевищували показники чистопородних підсвинків за інтенсивністю росту на 9-13 днів, за середньодобовими приростами на 38-65 г при меншій витраті корму на 1 кг приросту - на 0,41-0,63 корм. од.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-338.4,022 + П653.9 велика біла

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303485 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лучин І. С. 
Зв'язок концентрації цистину в шерсті з морфологічними показниками хутра молодняку кролів / І. С. Лучин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 1. - С. 250-253. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження за вмістом цистину в шерсті 2-, 3- і 4-місячного молодняку кролів породи місцева шиншила (МШ), фландр (Ф), білий велетень (БВ) і трипородних помісей (4/8 БВ 3/8 МШ 1/8 Ф). Виявлено зростаючу акумуляцію цистину в шерсті трипородних тварин, а за концентрацією цей показник був вищим у групі тварин МШ. Скороспілі кролі породи БВ мали найнижчий вміст та акумуляцію цистину в шерсті, що, очевидно, пов'язано з відсутністю пігменту тіла (меланіну) та складом кератину. Оцінено 4-місячний молодняк чотирьох походжень за густиною волосяного покриву та вирівняністю. Виявлено позитивну кореляцію за вмістом цистину та густиною шерсті. Найкращі ці показники в молодняку кролів походження МШ і трипородних помісей новостворюваного типу шиншили.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лучин І. С. 
Вплив вмісту сірки у шерсті на формування постнатальних показників хутра різногенотипового молодняку кролів / І. С. Лучин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 369-372. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження вмісту сірки у шерсті 2-, 3- і 4-місячного молодняку кролів за походженням породи місцева шиншила (МШ), фландр (Ф), білий велетень (БВ) і трипородних помісей (4/8БВ 3/8МШ 1/8Ф). Оцінено 4-місячний молодняк 4-х генетичних походжень за густотою волосяного покриву та вирівняністю. Виявлено позитивну кореляцію за вмістом сірки і густотою шерсті. Найкращі ці показники в молодняку кролів походження МШ і трипородних помісей (НТШ).


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Дармограй Л. М. 
Перетравність поживних речовин і ретенція азоту в кролів за різної кількості дріжджів у раціоні / Л. М. Дармограй, М. Є. Шевченко, І. С. Лучин // Біологія тварин. - 2015. - 17, № 4. - С. 55-60. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Лучин І. С. 
Відтворювальна здатність кролематок за впливу різної кількості борошна соломи в комбікормі / І. С. Лучин, В. Д. Корпанюк, Л. М. Дармограй // Біологія тварин. - 2016. - 18, № 3. - С. 60-65. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-455.4 + П671-60

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Удосконалення технології годівлі вітчизняних і імпортних генотипів кролів з оптимальним використанням регіональних кормів та кормових добавок : метод. рек. / І. С. Лучин, В. Д. Корпанюк, Л. М. Дармограй, О. В. Бойко; НААН України, Ін-т сіл. госп-ва Карпат. регіону, Черкас. дослід. ст. біоресурсів. - Черкаси : Черкас. дослід. ст. біоресурсів НААН, 2019. - 25, [3] c. - Бібліогр.: с. [26-28] - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р136554 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Лучин І. С. 
Теоретичні основи та практичне обгрунтування технології інтенсивного виробництва кролятини : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.02.04 / І. С. Лучин; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2017. - 40 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено концепцію технології інтенсивного виробництва кролятини в умовах Прикарпаття. Розроблено проекти приміщень і обладнання для утримання 720-ти голів основних кролематок за умов інтенсивного виробництва, що дозволяє одержати 33 600 голів відгодівельного молодняку кролів живою масою понад 900 ц в рік. Проведено системно-технологічні дослідження в галузі кролівництва зі створення технології інтенсивного виробництва кролятини з використанням наявного в Україні генофонду кролів (місцевої шиншили, фландра та білого велетня) та принципи формування стада для інтенсивного виробництва кролятини. Запропоновано розподіл новоствореної популяції кролів на материнські та батьківські форми для їх кросування (як процесу промислової гібридизації). Оцінено продуктивність кролів, зокрема, відтворних якостей кролематок за різних варіантів трипородного поєднання, відгодівельні та забійні показники, хутрова продуктивність. Створено систему годівлі кролів та рецепти повнораціонних гранульованих комбікормів з використанням конкурентоздатних кормових інгредієнтів: кормових дріжджів, борошна соломи пшеничної, висівок пшеничних, сухої кукурудзяної браги та 4 % преміксів. Зазначено, що затрати кормів на 1 ц кролятини при цьому здешевлюються на 11 %. З'ясовано вплив концентрації сірки та цистину в шерсті на формування постнатальних показників хутра молодняку кролів та досліджено вміст мікроелементів, питому активність радіонуклідів у різних тканинах організму кролів та шляхи їх надходження. Зауважено, що за таких підходів до інтенсивного виробництва кролятини чистий дохід на основну кролематку в рік зростає на 483 грн., що дозволяє підвищити рентабельність виробництва кролятини на 10 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Бойко О. В. 
Продуктивні ознаки кролів за промислового схрещування порід "полтавське срібло", "радянська шиншила" та "новозеландська біла" / О. В. Бойко, О. Ф. Гончар, І. С. Лучин // Біологія тварин. - 2020. - 22, № 1. - С. 41-45. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування схем схрещування кролів у популяції "полтавське срібло" з використанням порід "радянська шиншила" та "новозеландська біла" та отримання помісного поголів'я молодняка для інтенсифікації кролівництва. Для дослідження підібрано методом пар-аналогів 3 групи кролематок породи "полтавське срібло" (ПС) по 15 голів у кожній. Кролематок контрольної групи (К) породи ПС запліднювали самцями цієї ж групи. Самиць II дослідної групи породи ПС запліднювали самцями породи "радянська шиншила" (РШ). Кролематок III дослідної групи породи ПС запліднювали самцями "новозеландська біла" (НБ). Молодняк, отриманий від контрольної і дослідних груп, формували за принципом аналогів у 3 групи по 20 голів і у віці 35 діб оцінювали екстер'єрні та м'ясні показники. Проведене дослідження засвідчило, що схрещування позитивно впливає на відтворювальні якості кролематок, особливо в поєднанні самок породи ПС із самцями РШ. Встановлено, що кролематки II дослідної групи характеризувалися вищими показниками багатоплідності, великоплідності, молочності, кількості відлучених кроленят і масою гнізда кроленят, відлучених у віці 35 діб. Більший комбінаторний вплив на відтворні якості кролематок мало поєднання самок породи ПС із самцями породи РШ. За відгодівельними та особливо за м'ясними та забійними показниками переважав помісний молодняк кролів походження ПС і НБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Лучин І. І. 
Морфологічна характеристика стану тканин пародонту при системному червоному вовчаку / І. І. Лучин, Н. І. Жеро, С. Р. Туряниця // Вісн. стоматології. - 2023. - 47, № 1. - С. 167-171. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Мета дослідження - аналіз морфологічних зміни у тканинах пародонту з метою поліпшення діагностики патологічних змін ротової порожнини у хворих на системний червоний вовчак (СЧВ) та розробки локальних патогенетично-обумовлених лікувальних заходів для поліпшення якості життя даної категорії пацієнтів. Мікроструктурні зміни тканин пародонту досліджували в 15 хворих на СЧВ шляхом морфологічного дослідження матеріалу біопсій СЧВ - захворювання з групи дифузних хвороб сполучної тканини, яке розвивається на основі генетично обумовлених недосконалих імунорегуляторних процесів, що призводять до створення множинних антитіл до клітин і їх компонентів та виникнення імунокомплексного запалення, внаслідок чого виникає поліорганна патологія, яка вражає також тканини пародонту та слизову оболонку порожнини рота, що має маніфестацію у виявлених морфологічних змінах. Висновки: морфологічна картина тканин пародонту при СЧВ характеризується дистрофією епітеліального шару, некрозом колагену з формуванням тілець Русселя та ознаками хронічного гінгівіту. Також ознаками ураження тканин пародонту при СЧВ є лімфоцитарна інфільтрація з домішками плазматичних клітин, ядерна патологія та продуктивний васкуліт.



Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського