Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ляпандра А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Карпінський М. П. 
Комп'ютерна система для біохемілюмінометричних досліджень біопроб / М. П. Карпінський, А. С. Ляпандра // Оптико-електрон. інформ.-енерг. технології. - 2004. - № 2. - С. 118-122. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто апаратну структуру комп'ютерної системи для дослідження біопроб за допомогою хемілюмінометричного методу. Запропоновано структуру й алгоритм роботи системи для реєстрації надслабкого світіння біологічних і клінічних об'єктів. Наведено принципову електричну схему контролера та структурну схему комп'ютерної системи для дослідження біопроб.


Ключ. слова: біохемілюмінометричний метод, біопроба, фотон, комп'ютерна система, фотоелектронний помножувач, контролер
Індекс рубрикатора НБУВ: Р368с51

Шифр НБУВ: Ж23882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ляпандра А. С. 
Підвищення точності та швидкодії біомедичної системи вимірювання параметрів хемілюмінесценції біопроб : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.17 / А. С. Ляпандра; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2008. - 21 c. - укp.

Вперше наведено математичний опис хемілюмінесцентного сигналу згідно з енергетичною теорією, в якому, на відміну від існуючих, використано значення спектральної густини потужності хемілюмінесцентного сигналу у вибраних точках як критерій ідентифікації. Зменшено помилку 1-го роду в 3,61 раза та помилку 2-го роду в 1,63 раза для задачі скринінг-діагностування. Вперше теоретично обгрунтовано енергетичний параметр хемілюмінесценції, застосування якого дозволяє провести ідентифікацію хемілюмінесцентного сигналу за менший проміжок часу, що сприяє підвищенню швидкодії удосконаленого хемілюмінометра у 6,46 раза у порівнянні з його прототипом. Досліджено вплив основних дежерел похибок на результуючий хемілюмінесцентий сигнал, зокрема, використання зразкової міри на основі світловода, яка, на відміну від існуючих, має кращі метрологічні характеристики, що сприяє підвищенню точності вимірювання параметрів хемілюмінесценції удосконаленою біомедичною системою за критеріями помилки 1-го роду в 1,88 раза та помилки 2-го роду в 2,79 раза у порівнянні з такою системою без застосування удосконаленого метрологічного забезпечення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.3 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362000 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ляпандра А. С. 
Підвищення швидкодії біомедичних приладів та достовірності визначення параметрів біопроб із використанням пероксидоініційованої хемілюмінесценції : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.17 / А. С. Ляпандра; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2010. - 20 c. - укp.

Виявлено нерозв'язані задачі й обгрунтовано актуальність вдосконалення біомедичних приладів визначення хемілюмінесцентних (ХЛ) параметрів біопроб на підставі проведеного критичного аналізу даних приладів. Експериментально досліджено та побудовано математичну модель ХЛ-сигналу на базі кінетичних закономірностей перебігу біофізичних процесів. Обгрунтовано необхідність зменшення тривалості реєстрації ХЛ-сигналу на базі великої швидкості перебігу складних біофізичних процесів за участю вільних радикалів. Розроблено експериментальний макет, обгрунтовано його параметри та наведено рекомендації щодо вдосконалення існуючих ХЛ. Підвищено швидкодію та достовірність визначення параметрів біопроб у разі збурення їх пероксидом водню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е. с5 + Р. с5

Шифр НБУВ: РА372369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ляпандра А. С. 
Підхід до узагальненого оцінювання ресурсів програмованих логічних інтегральних схем / А. С. Ляпандра // Электротехн. и компьютер. системы. - 2012. - № 7. - С. 92-96. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано підхід до попереднього узагальненого оцінювання ресурсів програмованих логічних інтегральних схем з метою підвищення ефективності проектування комп’ютерних систем, що реконфігуруються. Він грунтується на застосуванні морфологічного методу для генерування альтернативних структур та використанні модифікованої мережі Петрі для вибору оптимальної структури за обчислювальними критеріями.

Предложен подход к предварительному обобщенному оцениванию ресурсов программируемых логических интегральных схем с целью повышения скорости проектирования реконфигурируемых компьютерных систем. Он основывается на применении морфологического метода длягенерирования альтернативных структур и использовании модифицированной сети Петри для выбора оптимальной структуры по вычислительным критериям.

Оffered approach to the previous integrated evaluation of resources of the programmable logic devices to improve performance of design of reconfigurable computing. It is based on generating of alternative structures by application of morphological method and use of the modified Petri net to choice of optimum structure by calculable criteria.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-047.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29197 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського