Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Ліннік А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Бабич Є. М. 
Пучково-озонова технологія стерилізації та очистки питної води та стічних вод / Є. М. Бабич, В. С. Гладков, Є. О. Корнілов, О. Ф. Ковпік, В. А. Кісельов, Л. Х. Кітаєвський, А. Ф. Ліннік // Экотехнологии и ресурсосбережение. - 2001. - № 6. - С. 40-43. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Запропоновано екологічно чисту й економічну пучково-озонову технологію стерилізації та очистки питної води та стоків, яка дозволяє повністю та надійно знешкоджувати всі патогенні мікроорганізми, у тому числі капсульні, та руйнувати з окисненням високомолекулярні органічні сполуки.


Ключ. слова: питна вода, озоновий пучок, знезаражування
Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.104.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ліннік А. Ю. 
Обгрунтування параметрів і режимів роботи доочищувача головок коренеплодів цукрових буряків : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / А. Ю. Ліннік; Каб. Міністрів України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2011. - 18 c. - укp.

Вперше на основі розв'язання контактної задачі взаємодії робочих органів доочисника з голівкою коренеплоду та залишками визначено граничнодопустимі поверхневі сили, що залежать від параметрів і режимів роботи робочих органів і механічних властивостей тіла коренеплоду та залишків гички. Набули подальшого розвитку взаємозв'язки геометричних розмірів бичів доочищувача з кутовою швидкістю обертання його вала та швидкістю машини. Уточнено зв'язки параметрів і режимів роботи доочисника, що забезпечують відокремлення залишків гички без пошкодження коренеплоду з урахуванням механічних властивостей тіла коренеплоду та залишків гички.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.152-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385963 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гідропривод і гідроавтоматика сільськогосподарської техніки : посібник / Б. М. Гевко, С. Г. Білик, А. Ю. Ліннік, О. В. Фльонц. - Тернопіль : Вид-во ТНТУ ім. І. Пулюя, 2015. - 381 c. - Бібліогр.: с. 380-381 - укp.

Наведено класифікацію, розглянуто будову та робочий процес системи гідроприводу машин і механізмів, що застосовуються в агропромисловому комплексі. Подано рекомендації щодо типових розрахунків елементів гідроприводу. Узагальнено досвід створення систем гідроавтоматики сільськогосподарських машин, проведено їх аналіз і надано рекомендації з порядку проведення їх розрахуків.


Індекс рубрикатора НБУВ: К447.3 я73 + П072-36 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА796054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Замора Я. П. 
Дослідження шумового забруднення в салоні автомобіля в умовах проведення практики з керування транспортним засобом / Я. П. Замора, А. Ю. Ліннік // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2019. - Вип. 201. - С. 107-113. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проблема надійності водія, а значить і безпеки, у першу чергу пов'язана з фактором людини - тобто з сукупністю усіх фізичних та психологічних властивостей особистості водія та впливом цих властивостей і зовнішніх факторів на успішність діяльності водія. Одним із таких показників зовнішніх факторів є шумове забруднення. Найбільша кількість аварій виникає на дорогах, коли показники шумового забруднення в оточуючому середовищі досягають граничних величин, а особливо це слід зауважити під час проведення практики з керування транспортним засобом, коли водій не досконало володіє навиками водіння. У роботі показано методику вимірювання шумового забруднення шумоміром Benetech GM1352 в салоні навчального транспортного засобу марки ГАЗ-5204 на різних робочих швидкостях 10 - 20, 30 - 40 та 50 - 60 км/год, що відповідають 2, 3 та 4-ій передачі за плавного поступального руху автомобіля. Наведено результати вимірювань величин шуму в умовах руху за поєднання наступних факторів шумового забруднення: вид та якість дорожнього покриття, інтенсивність транспортного потоку, період року, метеорологічні умови. Встановлено залежність середнього рівня звуку від інтенсивності та складу транспортного потоку. Запропоновано ряд вимог для зменшення ймовірності травматизму людей, пов'язаного з шумовим забрудненням в салоні автомобіля в умовах проведення практики з керування транспортним засобом.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.02 + Р124.52-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ліннік А. Ю. 
Обгрунтування конструктивних особливостей та кінематичний аналіз руху гичкоочисної машини / А. Ю. Ліннік, В. І. Диня, І. І. Семенів, О. М. Кирик // Техн. сервіс агропром., ліс. та трансп. комплексів. - 2019. - № 18. - С. 88-97. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Зниження собівартості цукрової сировини поряд з підвищенням її якості дозволить підтримувати та підвищити конкурентноспроможність українських виробників цукру на міжнародному рівні, а також будуть створені передумови для зниження вартості кінцевого продукту на внутрішньому ринку. Одним із шляхів досягнення такої мети виступає застосування таких технічних рішень під час виробництва сировини які забезпечать зниження затрат праці та енергоємність процесів виробництва. Запропоновано конструкцію трирядної навісної машини призначеної для зрізування, подрібнення та розкидання по ширині захвату гички цукрових буряків, очищення залишків гички комбінованими та еластичними робочими органами, причому еластичні робочі органи закріплені на паралелограмному копіювальному механізмі та обертаються в протилежну сторону відносно зрізуючих. Робочі вали машини розміщені паралельно рядкам посівів культури, а робочі органи закріплені перпендикулярно. Зріз і подрібнення гички проводиться г-подібними ножами розміщеними попереду на висоті вищій за ріст коренеплодів. Після чого, комбінованим очисником, який складається з пари жорстких прутків встановлених на пружній підвісці та U-подібного еластичного бича, проводиться очищення залишків гички. Жорсткі прутки застосовуються з метою підняття і обриву полеглої та сухої гички та розбивання жмутка залишків гички на голівці коренеплоду, а пружна підвіска забезпечує таке прикладене зусилля, яке непошкодить тіло кореня. Еластичний очисник проводить послідуюче зчісування залишків гички з голівки коренеплоду. Доочисний пристрій встановлений під кутом до напрямку руху машини на паралелограмному копіювальному механізмі з регулювально-опорними полозами, а також встановлено привідний механізм зміни напряму обертання валів доочисника. Доочисник являє собою батарею набраних еластичних бичів. Проведено кінематичний аналіз руху машини та паралелограмного копіювального механізму. Отримано коефіцієнт кінематичного режиму роботи очисника з віссю обертання паралельною до напрямку переносної поступальної швидкості та рівняння шляху вертикального переміщення точок даного механізму з регулювально-опорним полозом в залежності від часу. Результатом дослідження є визначення перспективи вдосконалення технології очищення гички цукрових буряків, запропоновано нову конструкцію очисної машини та проведено кінематичний аналіз паралелограмного копіювального механізму з регулювально-опорними полозами.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.152

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101210 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського