Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Літвін Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Літвін Ю. І. 
Огляд місця події при порушенні державного кордону України : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 20.02.03 / Ю. І. Літвін; Акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. - Хмельницький, 1998. - 18 c. - укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань з метою дослідження організації та тактики огляду місця події у розслідуванні кримінальних справ про порушення державного кордону. Проаналізовано криміналістичну характеристику порушень державного кордону, систему заходів із виявленням і реагуванням на факти порушення державного кордону, роль огляду місця події з встановлення обставин порушення державного кордону. На підставі отриманих висновків надано рекомендації щодо удосконалення організації та тактики огляду місця події у розслідуванні порушень державного кордону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)111 + Х894.9(4УКР)22 + Ц4,8(4УКР)1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307609 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малиновська І. М. 
Перебіг мікробіологічних процесів у сірому лісовому грунті, забрудненому важкими металами / І. М. Малиновська, Ю. І. Літвін // Вісн. Харк. нац. аграр. ун-ту. Сер. Біологія. - 2013. - Вип. 1. - С. 95-102. - Бібліогр.: 100 назв. - укp.

Досліджено перебіг мікробіологічних процесів у сірому лісовому грунті, забрудненому зростаючими дозами важких металів протягом доби. Встановлено, що підвищення рівня забруднення полютантами призводить до зміни чисельності і фізіолого-біохімічної активності мікроорганізмів досліджених еколого-трофічних і функціональних груп. Індикаторними групами на забруднення важкими металами виявилися азотобактер, пігментоутворюючі мікроміцети і денітрифікатори, чисельність яких у грунті без рослин зменшується прямо пропорційно збільшенню дози забруднення: за 5 ГДК - на 1,85 %, за 10 ГДК - у 2,4 разу, за 100 ГДК - у 55,7 разу. В результаті забруднення змінюється спрямованість мінералізаційних процесів: в грунті без рослин мінералізація сполук азоту інтенсифікується у 2,54 - 3,35 разу, у кореневій зоні - у 1,70 - 5,96 разу; істотно прискорюється процес освоєння органічної речовини грунту. За відсутності рослин короткотермінове забруднення грунту важкими металами не впливає на активність мінералізації гумусу, а у кореневій зоні рослин призводить до уповільнення розкладання гумусових сполук на 17,2 - 35,8 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.14-25 + П032.342.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69512/Б. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Малиновська І. М. 
Мікробіологічні процеси у забрудненому іонами важких металів сірому лісовому грунті / І. М. Малиновська, І. В. Домбровська, Ю. І. Літвін // Агроекол. журн.. - 2013. - № 2. - С. 29-34. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено перебіг мікробіологічних процесів у сірому лісовому грунті, забрудненому зростаючими дозами важких металів, упродовж доби. Встановлено, що в грунті без рослин підвищення рівня забруднення полютантами призводить до уповільнення мінералізації сполук азоту та освоєння органічної речовини грунту, а в ризосфері рослин - до суттєвого прискорення. Інтенсивність респірації за невисоких рівнів забруднення грунту підвищується на 10,8 - 55,3 %, а за високих - пригнічується у 2,0 - 2,7 раза. Активність мінералізації гумусу із зростанням дози важких металів збільшується на 34,3 - 75,1 %, при цьому у ризосфері рослин активність мінералізації гумусу залежить від дози забруднювача більше, ніж у грунті без фітоценозу. За короткострокового терміну спостереження індикаторними групами на забруднення важкими металами виявилися азотобактер, меланінутворювальні мікроміцети і денітрифікатори.


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.14-25 + П034.14-23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського