Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мадих А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Мадих А. А. 
Моделі і методи управління загальносистемними характеристиками адаптивних виробничо-економічних систем : Автореф. дис... канд. екон. наук / А. А. Мадих; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2006. - 20 c. - укp.

Розроблено моделі та методи управління загальносистемними характеристиками адаптивних виробничо-економічних систем (ВЕС). Запропоновано концепцію управління загальносистемними характеристиками ВЕС, що дозволяє підвищити ефективність функціонування ВЕС та її життєздатність за умов нестабільного зовнішнього середовища. У рамках концепції розроблено комплекс моделей управління гнучкістю ВЕС, моделі управління характеристиками адаптивних якостей ВЕС. Наведено методи: оцінки еластичності ВЕС, оцінки життєздатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в610.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лепа Р. М. 
Перспективи використання рефлексивного підходу в економіці [Електронний ресурс] / Р. М. Лепа, А. А. Мадих // Економіка: реалії часу : [електрон. журн.]. - 2011. - № 1. - С. 17-20. - Бібліогр.: 9 назв. - укp. - Режим доступу: http://economics.opu.ua/files/archive/2011/No1/17-20.pdf

Обгрунтовано необхідність врахування психологічних і поведінкових аспектів в ухваленні економічних рішень, виявлено основні теоретичні аспекти розвитку рефлексивного підходу і прикладні аспекти його застосування в конкретних економічних завданнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611.2 + У9(4УКР)210.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мадих А. А. 
Аналітична модель прийняття управлінських рішень у системі державного управління / А. А. Мадих, В. В. Фомін // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2013. - Вип. 1. - С. 20-24. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність застосування методів рефлексивного управління у процесі взаємодії керівників апарату державної служби та розроблено модель, що надає змогу оцінити, яким чином управлінські дії вплинуть на загальне сприйняття ОПР управлінської ситуації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мадих А. А. 
Рефлексивне управління в організаційних системах з різними способами координації / А. А. Мадих, А. С. Волочко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2012. - Вип. 5. - С. 88-93. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Виявлено взаємозв'язок між способами координації, що використовуються в організаційній системі, і можливістю рефлексивного управління організаційними елементами цієї системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.355

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Амоша О. І. 
Індустрія 4.0: напрямки залучення інвестицій з урахуванням інтересів вітчизняних виробників / О. І. Амоша, В. П. Вишневський, В. І. Ляшенко, Ю. М. Харазішвілі, І. Ю. Підоричева, А. А. Мадих, О. О. Охтень, А. Ф. Дасів, О. М. Міночкина // Екон. вісн. Донбасу. - 2019. - № 3. - С. 189-216. - укp.

Сучасний світ швидко змінюється, відбувається конвергенція процесів глобалізації і локалізації, поєднання конкуренції і кооперації, співробітництва і суперництва у взаємовідносинах економічних агентів. Новим викликом для всіх країн світу стає Індустрія 4.0, в основі якої лежать такі важливі елементи сучасного типу виробництва, як кібер-фізичні системи, big data, штучний інтелект, 3D-друк, які здатні підвищити продуктивність, швидкість й гнучкість виробництва, покращити якість товарів та, як результат, забезпечити конкурентоспроможність промисловості. Для України готовність до Індустрії 4.0 є важливим аспектом її безпечного майбутнього. Встановлено, що Україна майже втратила індустріальну платформу, на якій може розвиватися економіка інноваційного типу, а промислові регіони успадкували основні її структурні проблеми. Інноваційного поштовху потребують і традиційні виробництва Донбасу, сучасний стан економіки якого визначено як катастрофу. Обгрунтовано, що ця катастрофа має соціальний, економічний, екологічний та науково-технічний виміри. Розроблено етапи та систему заходів з перезавантаження економіки Донбасу і перетворення його з вугільно-металургійного регіону в регіон креативної економіки, в основі якої будуть знання, нові моделі розвитку, нові типи соціальних відносин, нова культурна парадигма. Запропоновано візію стратегічного майбутнього Донбасу як регіону високої технологічної культури, який має зберегти за собою роль індустріального центру України, але поняття індустрії має бути збагачено неоіндустріальним змістом на основі впровадження вітчизняних і світових досягнень науки та техніки. Окрему увагу приділено проблемі високого рівня тінізації економіки, яка заважає реалізації структурно-технологічних перетворень в промислових регіонах і в Донбасі, зокрема. Проведено оцінку рівня смартизації вітчизняної промисловості, встановлено, що Україна суттєво відстає від процесів смарт-індустріалізації, що розгорнулися в розвинених країнах Заходу і Сходу, оскільки інвестиції в машини і обладнання не супроводжуються адекватними інвестиціями у створення програмного середовища смарт-промисловості. Запропоновано законодавчо закріпити ідеологію промислового розвитку на державному та регіональному рівні шляхом розробки та прийняття Закону України "Про модернізацію промислових регіонів", що створить сприятливі нормативно-правові умови для суб'єктів господарювання і місцевої влади у здійсненні заходів структурно-технологічної модернізації економіки та її промислового сектору.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55 + У049(4УКР55)300-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського