Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Мандражи О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Мандражи О. А. 
Підготовка вчителів до інноваційної діяльності в системі методичної роботи загальноосвітніх навчальних закладів : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. А. Мандражи; Нац. авіац. ун-т. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Розкрито сутність, зміст та етапи інноваційної діяльності вчителя, визначено сутність методичної роботи ЗНЗ, доведено її значущість для організації підготовки вчителів до інноваційної діяльності. Уперше науково обгрунтовано, теоретично розроблено, експериментально перевірено та доведено корисність впровадження технології підготовки вчителів до інноваційної діяльності в системі методичної роботи ЗНЗ, яка реалізується на основі визначених організаційно-педагогічних умов і базується на створенні та функціонуванні інноваційного середовища, що має наступні структурні компоненти: інформаційний, психолого-комунікативний, прогнозовано-організаційний, координаційний, інвестиційний. Запропоновано теоретичну модель інноваційної діяльності учителя, яка включає мету, нормативні документи, завдання, структурно-змістовне представлення. Уточнено критерії та показники оцінювання рівня підготовленості вчителів до інноваційної діяльності. Розроблено методичні рекомендації, що стосуються підготовки вчителів до інноваційної діяльності в освітніх установах, основних принципів, діагностичних досліджень, мотивації, організації самоосвіти, співпраці та партнерства, усунення негативних факторів зазначеної підготовки, а також можуть бути використані в системі професійної освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405821 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мандражи О. А. 
Науковий парк як один із чинників створення національної екомережі в Україні / О. А. Мандражи // Наук. зап. Малої акад. наук України : зб. наук. пр. - 2020. - № 2. - С. 14-22. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Сучасні концепції технологічної інтенсифікації сільськогосподарського виробництва як у нашій країні, так і в більшості країн зарубіжжя полягають у надмірній хімізації, великій концентрації поголів'я тварин, нераціональній організації структури підприємств, захопленні монокультурами, що призводить до негативних екологічних наслідків: виснаження грунту, забруднення навколишнього середовища, збільшення витрат на виробництво і, як наслідок, великої енергоємності продукції за її низької якості. Інтенсивне та здебільшого нераціональне використання ресурсів природного середовища протягом тривалого часу невпинно призводить до їх вичерпування та руйнування природних ландшафтів. Отже, розроблення та впровадження екологічно безпечних, ресурсозбережних, грунтозахисних систем землеробства з отриманням органічної продукції при створенні стійких агроекосистем і можливості взаємодії систем АПК і природно-заповідного фонду - актуальні проблеми сьогодення, одним із шляхів розв'язання яких, може стати створення наукового парку. Проведений аналіз діяльності наукових парків, що вже існують в Україні, підвів до думки про необхідність започаткувати на базі Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва науковий парк, що мав би на меті створення цілісної національної екомережі з запровадженням відродження традиційних видів природокористування, залученням природних ресурсів до масового відпочинку й оздоровлення населення, внесенням істотних коректив у подальший розвиток агропромислового комплексу. Було прописано основні етапи розроблення проєкту зі створення наукового парку при ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, наведено певні тези з проєктів переможців попередніх років, які деякою мірою перегукуються з нашими ідеями, акцентовано увагу на відповідності змісту проєктів, що подаються на розгляд, основним критеріям їх оцінювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: П008 + П141.75

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74206 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського