Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Манько М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Манько М. О. 
Дигести епістолярію з архіву М.Ф.Раєвського / М. О. Манько. - Суми : ВВП "Мрія-1" ЛТД, 2004. - 207 c. - укp.

Наведено результати архівних досліджень протоієрея, керівника духовних місій Росії у Швеції (1834 - 1842 рр.), Угорщині та Австрії (1842 - 1884 рр.) М.Ф.Раєвського. Розглянуто листи кореспондентів М.Ф.Раєвського 1836 - 1840 рр., невідомий варіант "Краткой Біографіи" О.В.Духновича та родинні кореспонденції сучасників і нащадків Раєвських-Смирнових.

Приведены результаты архивных исследований протоиерея, руководителя духовных миссий России в Швеции (1834 - 1842 гг.), Венгрии и Австрии (1842 - 1884 гг.) М.Ф.Раевского. Рассмотрены письма корреспондентов М.Ф.Раевского 1836 - 1840 гг., неизвестный вариант "Краткой Биографіи" О.В.Духновича и семейные корреспонденции современников и потомков Раевских-Смирновых.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)5,013 + Т3(2)5-8Раєвський

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Манько М. О. 
Суми та сумчани у документах сучасників. Кн. 1. (1655 - 1919) / М. О. Манько. - 2-е вид., доповн. - Суми : Мрія-1, 2007. - 441 c. - укp.

Розглянуто особливості розвитку міста Суми від його заснування у 1655 р. до 1919 р. Висвітлено внесок сумчан у розвиток економіки, культури, освіти українського суспільства. Наведено інформацію про значну кількість недрукованих і маловідомих фото- та краєзнавчих документів, вміщено спогади старожилів міста.

Рассмотрены особенности развития города Сумы от его основания в 1655 г. до 1919 г. Освещен вклад сумчан в развитие экономики, культуры, образования украинского общества. Приведена информация о значительном количестве неопубликованных и малоизвестных фото- и краеведческих документов, помещены воспоминания старожилов города.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4СУМ-2С)4/5

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350141/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Манько М. О. 
Суми та сумчани у документах сучасників. Кн. 1. 1655 - 1919 / М. О. Манько. - Суми : ВВП "Мрія-1" ТОВ, 2005. - 388 c. - укp.

На підставі узагальнення великої кількості недрукованих, невідомих краєзнавчих документів, фотодокументів і спогадів сумських старожилів розглянуто розвиток міста Суми від його заснування у 1655 р. до 1920 р. Висвітлено події з історії міста, показано роль сумчан у розвитку його економіки, культури та добробуту.

На основе обобщения большого количества неизданных, неизвестных до настоящего времени краеведческих документов, фотодокументов и воспоминаний сумских старожилов рассмотрено развитие города Сумы с периода его основания в 1655 г. до 1920 г. Освещены события из истории города, показана роль сумчан в развитии его экономики, культуры и благосостояния.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4СУМ-2С)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В349017 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Манько М. О. 
Суми та сумчани у документах сучасників. Кн. 2. 1655 - 2008 / М. О. Манько. - 2-ге вид., доповн. - Суми : Мрія-1, 2008. - 435 c. - укp.

Акцентовано увагу на 1860 - 1919 рр., на ролі сумчан у розвитку економіки, культури та добробуту. Використано велику кількість недрукованих, невідомих краєзнавчих документів, фотодокументів і зібраних спогадів сумських старожилів. Розглянуто планування та забудову міста Суми у 1768 - 1919 рр., перші плани забудови, виникнення сумського дворянства, розвиток, участь у громадському житті, зародження та розвиток у місті середнього класу.

Акцентировано внимание на 1860 - 1919 гг., на роли сумчан в развитии экономики, культуры и благосостояния. Использовано большое количество непечатанных, неизвестных краеведеческих документов, фотодокументов и собранных воспоминаний сумских старожилов. Рассмотрено планирование и застройка Сум в 1768 - 1919 гг., первые планы застройки, дворянство, возникновение, развитие, участие в общественной жизни, зарождения и развитие в городе среднего класса.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4СУМ-4С)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350141/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Манько М. О. 
Суми та сумчани у документах сучасників. Кн. 3. (1655 - 2010) / М. О. Манько. - Суми : Мрія-1, 2010. - 516 c. - Библиогр.: 154 назв. - укp.

Висвітлено історію розвитку Сум у 1861 - 1919 рр., роль ремісництва та робітників, соціальних груп населення у розвитку міста в XVII - початку XX ст., діяльність адміністрації міста в другій половині XIX - початку XX ст. Проаналізовано роль православного духовенства у розвитку Сум, особливості міжконфесійних взаємовідносин між представниками православної, католицької, лютеранської та іудейської церков. Увагу приділено громадським організаціям благодійницького, культурницького та просвітницького напрямків у контексті їх сприяння ровитку міста. Розкрито роль національних меншин та сумської діаспори в економічному, політичному та культурному розвитку Сум.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4СУМ)0,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350141/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Манько М. І. 
Оптимізація діяльності бурякоцукрових кооперативів з урахуванням ризику : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / М. І. Манько; ДВНЗ, "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К., 2012. - 20 c. - укp.

Викладено основні результати дослідження теоретичних та практичних аспектів оптимізації діяльності бурякоцукрових кооперативів (БЦК) за умов невизначеності. Виявлено недоліки реформування та реструктуризації бурякоцукрового підкомплексу, обгрунтовано необхідність налагодження співпраці сільськогосподарських підприємств і цукрових заводів, а також планування їх узгодженої діяльності. Доведено ефективність організаційно-правової форми кооперації у вигляді БЦК та встановлено потенційні можливості підвищення конкурентоспроможності виробництва цукру на світовому ринку. Розроблено та реалізовано стохастичні економіко-математичні моделі комплексного планування вирощування, збирання, транспортування та переробки цукрового буряку з урахуванням ризику. Адаптовано до умов діяльності БЦК модель інвестування та реінвестування виробництва цукру з урахуванням економічного ризику.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.52 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388314 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Тардаскіна Т. М. 
Вплив провайдерів OTT-сервісів на діяльність операторів мобільного зв'язку України / Т. М. Тардаскіна, М. П. Манько // Бізнес Інформ. - 2016. - № 7. - С. 91-96. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено розвиток ОТТ-сервісів та їх вплив на діяльність операторів мобільного зв'язку України. Розглянуто досі недосліджену в Україні тему впливу діяльності OTT-провайдерів на операторів мобільного зв'язку України, визначено причини негативного впливу та розроблено модель поведінки операторів мобільного зв'язку в конкурентному середовищі. Спираючись на вивчений нами зарубіжний досвід, визначено причини вибору користувачами OTT-сервісів, детально розглянуто фактори, що впливають на поширення OTT-сервісів серед користувачів мобільними послугами. Представлено можливі стратегії поведінки операторів мобільного зв'язку по відношенню до OTT-провайдерів та визначено їх переваги і недоліки для українських операторів мобільного зв'язку. Розглянуто український досвід у використанні представлених стратегій, зокрема розробка мобільним оператором "Lifecell" власного ОТТ-сервісу BІP. Перспективними напрямами подальших досліджень є розробка та вдосконалення стратегій розвитку операторів мобільного зв'язку в умовах зростаючої конкуренції з боку ОТТ-провайдерів, пошук варіантів ефективної співпраці з ОТТ-провайдерами та побудова взаємовигідних відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.50

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського