Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Маслюківська О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Маслюківська О. П. 
Передумови впровадження еко-трудової податкової реформи в Україні та досвід Європи / О. П. Маслюківська // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Біологія та екологія. - 2005. - Т. 43. - С. 54-58. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Сучасна українська система оподаткування створює дисбаланс: вона робить працю дорогою, а енергетичні та природні ресурси - досить дешевими. У результаті ресурсінтенсивні та забруднюючі галузі становлять левову частку ВВП та структури експорту країни. Еко-трудова податкова реформа, яка полягає у зміщенні податкового тягаря від праці та доходів до ресурсопотоку, є одним з ефективних способів реструктуризації економіки. Таку реформу вже успішно впроваджено у восьми країнах світу. В Україні існують необхідні передумови для проведення еко-трудової податкової реформи. Моделювання її можливих наслідків для економіки, різних секторів та категорій населення є актуальним та своєчасним завданням.


Ключ. слова: еко-трудова податкова реформа, інтерналізація екстерналій, довкілля, реструктуризація економіки
Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.413-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Біол.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Буркинський Б. В. 
"Зелена" стратегія регіону : [монографія] / Б. В. Буркинський, Т. П. Галушкіна, В. Є. Реутов, С. К. Харічков, В. М. Білоконь, А. В. Яцков, Т. Ф. Сидорченко, С. Г. Нездоймінов, О. П. Маслюківська, Н. І. Хумарова; ред.: Б. В. Буркинський, Т. П. Галушкіна; НАН України, Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. - О. : Фєнікс, 2011. - 445 c. - Бібліогр.: с. 429-445. - укp.

Висвітлено концептуально-методологічні засади збалансованого природокористування, розглянуто сталий розвиток як ключову домінанту регіонального екологічного управління, охарактеризовано індикатори сталого розвитку в регіональному вимірі. Акцентовано на екологічній політиці як складовій державної регіональної політики, показано роль стратегічного планування у забезпеченні "озеленення" економічного розвитку регіонів України. Увагу приділено розвитку екологічного пратнерства як складової забезпечення "зеленої" стратегії регіону, наведено модель взаємодії та партнерства на транскордонному рівні. Розглянуто передумови, принципи та механізми формування "зеленої" стратегії регіону. Наведено трактування основних термінів і понять, виявлено напрями подальших динамічних процесів щодо розробки та затвердження доктрини "зеленої" економіки з визначенням пріоритетів, завдань і цільових орієнтирів її розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)112 + У049(4УКР-4ОДЕ)112 + Б1(4УКР),021 + Б2(4УКР),021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА755126 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Маслюківська О. П. 
Механізм впровадження еколого-трудової податкової реформи в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / О. П. Маслюківська; ДУ "Ін-т економіки природокористування та сталого розвитку НАН України". - К., 2011. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Прядкіна Г. О. 
Зв'язок вмісту хлорофілу в листках і хлорофільного індексу посівів озимої пшениці в період наливання зерна з урожайністю / Г. О. Прядкіна, О. В. Маслюківська, О. О. Стасик, В. П. Оксьом // Физиология растений и генетика. - 2015. - 47, № 2. - С. 167-174. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

За умов польового досліду вивчено варіабельність вмісту хлорофілу в листках та хлорофільного індексу посівів різних сортів озимої пшениці у фази молочної та молочно-воскової стиглості зерна в роки, що суттєво відрізнялися за погодними умовами. На підставі порівняльного аналізу генотипної та фенотипної мінливості пігментних показників інтенсивних сортів озимої пшениці виявлено, що хлорофільний індекс листків на пізніх етапах онтогенезу, на відміну від вмісту хлорофілу в них, суттєво впливав на зернову продуктивність. Збереження більшої площі асиміляційної поверхні та внаслідок цього подовження тривалості періоду поглинання світла посівом сприяли підвищенню врожайності. Встановлено, що за значеннями хлорофільного індексу у фазу молочно-воскової стиглості сорти озимої пшениці можна диференціювати за врожайністю та використовувати його в селекційних програмах для добору перспективних форм.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61831 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського