Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (25)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Михайлюта О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Колєда В. В. 
Одержання клінкерної цегли на основі сировинних матеріалів різних регіонів України / В. В. Колєда, О. С. Михайлюта, Є. В. Алєксєєв, Е. С. Цибулько // Хім. пром-сть України. - 2009. - № 1. - С. 20-24. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розроблено склади керамічних мас для виготовлення клінкерної цегли на основі сировинних матеріалів різних регіонів України. Підібрано раціональні співвідношення компонентів маси, які під час випалу забезпечують повноту протікання фізико-хімічних перетворень і призводять до формування керамічного черепка з мінімальною деформацією. Побудовано модель, яка відображує необхідні співвідношення основних оксидів у хімічному складі керамічного черепка, що забезпечують формування клінкерної кераміки із заданими властивостями за різних температур випалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л426.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Михайлюта О. С. 
Вплив технологічних параметрів на активність метакаоліну / О. С. Михайлюта, В. В. Колєда, Є. В. Алєксєєв, Р. М. Шевцов, Т. О. Шевченко, С. В. Макущенко // Зб. наук. пр. ВАТ "УкрНДІВогнетривів ім. А. С. Бережного". - 2010. - Вип. 110. - С. 109-114. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Надано результати досліджень впливу технологічного режиму одержання метакаоліну на його властивості та одержано параметри, за яких активність метакаоліну досягає найбільших значень. Встановлено залежність активуючої здатності метакаоліну від тривалості помелу та тривалості витримки продукту після помелу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.8 + Л455-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Михайлюта О. О. 
Публіцистика Миколи Руденка у сприйняття генерала П. Григоренка / О. О. Михайлюта // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2010. - Вип. 28. - С. 487-490. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено публіцистичну спадщину письменника та науковця М. Д. Руденка в оцінці видатного дисидента Петра Григоренка. Доведено, що унікальність та важливість теоретичних творів М. Руденка зберігає актуальність й сьогодні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-498 + Ш5(4УКР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Михайлюта О. С. 
Жаротривкі бетони з підвищеною термостійкістю / О. С. Михайлюта, В. В. Колєда, Є. В. Алєксєєв, О. О. Миршавка // Зб. наук. пр. ПАТ "УкрНДІВогнетривів ім. А. С. Бережного". - 2012. - Вип. 112. - С. 191-196. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

У результаті науково-дослідної роботи одержано жаротривкі бетони з високими показниками експлуатаційних властивостей після випалу за температури 950 і 1200 градусів за Цельсієм: водопоглинанням 10,7 - 10,0 %, межею міцності за стиснення до 32 - 35 МПа та термостійкістю до 10 теплозмін за поперемінного нагрівання до 1000 градусів за Цельсієм. З метою зниження енергозатрат на виробництво та ресурсозбереження, у склад композиції бетону вводиться до 35 % відходів сталеплавильного виробництва - доменних гранульованих шлаків. Використання шлаків під час виготовлення жаротривких бетонів надає змогу знизити їх собівартість на 22 - 26 % та одержати високоякісну футерівку теплових агрегатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Михайлюта О. О. 
Розважальний компонент сучасних українських суспільно-політичних журналів : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.04 / О. О. Михайлюта; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2016. - 18 c. - укp.

Визначено, що таке розважальний компонент у пресі, сформовано дефініцію цього поняття. Здійснено класифікацію розважального компоненту. Зокрема, розважальна частина складається із сатиричного та несатиричного складника. Обидва існують у вербальній і невербальній формі: сатира вербально наведена анекдотами, вперше виокремлено цитату як окремий жанр; невербально сатира виражена карикатурами, колажами. Вперше карикатуру, як різновид сатири, розглянуто з точки зору розважальності. З’ясовано важливе соціально-рекреаційне значення розважального компоненту преси. Досліджено реакцію сатиричного та несатиричного складника на суспільно-політичні події в Україні в кінці 2013 - на початку 2014 рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР)723.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420777 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського