Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Можаренко М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Попереля Ф. А. 
Генетическая классификация гордеинов с помощью электрофореза в ПААГ / Ф. А. Попереля, М. Н. Можаренко // Цитология и генетика. - 2001. - 35, № 5. - С. 20-24. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Запропоновано новий підхід до генетичної класифікації гордеїнів, що базується на ідентифікації за допомогою електрофорезу в ПААГ алельного стану гордеїнкодуючих локусів і складанні формул генотипів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*725.111.315*44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Можаренко М. М. 
Використання гордеїнів як маркерів ступеня зимостійкості озимого ячменю : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.15 / М. М. Можаренко; УААН. Селекц.-генет. ін-т - Нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення. - О., 2005. - 21 c. - укp.

Проаналізовано можливість використання алелей гордеїнкодувальних локусів для маркування ступеня зимостійкості озимого ячменю. Для розв'язання даної задачі створено методику електрофорезу гордеїна в кислому поліакриламідному гелі. Побудовано каталог основних алелей гордеїнкодувальних локусів. На модельному об'єкті, матеріалі конкурсних сортовипробувань та колекції вивчено взаємозв'язок алельного складу даних локусів зі ступенем зимостійкості. Створено математичні та графічні моделі цього зв'язку, що мають високий ступінь надійності. Показано, що запропоновані математичні моделі мають найбільший ступінь достовірності у роки з суворими умовами зимівлі рослин. Вивчено серії алелей гордеїнкодувальних локусів, що маркують низький, середній і високий ступінь зимостійкості озимого ячменю. Показано, що найбільшу зимостійкість мають генотипи з формулами 2.4.4., 2.3.1. Створено два сорти озимого ячменю - "Метелиця" та "Достойний".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.703-275.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338597 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського