Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Моцар В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Моцар В. В. 
Роль C-реактивного білка у формуванні відповідної реакції організму при внутрішньоутробному інфікуванні, внутрішньоутробних інфекціях і гнійно-запальних захворюваннях новонароджених : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.10.10 / В. В. Моцар; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. - Сімф., 2001. - 22 c. - укp.

Вивчено клінічні, лабораторні та імунологічні параметри внутрішньоутробного інфікування, внутрішньоутробних інфекцій та гнійно-запальних захворювань новонароджених. Виявлено роль С-реактивного білка (СРБ) у випадку даних захворювань. Виконано дослідження CРБ в амніотичній рідині вагітних жінок. Оцінено його роль у діагностиці фетопатій та ембріопатій. Розроблено додаткові критерії ранньої діагностики та прогнозу перебігу захворювання в новонароджених з явищами внутрішньоутробного інфікування, внутрішньоутробних інфекцій та гнійно-запальною патологією. Встановлено, що СРБ з'являється на ранніх термінах гестації та визначається у всіх новонароджених у пуповинній та периферичній крові, в амніотичній рідині їх матерів. СРБ виконує функцію преімунітету, що зберігається в новонароджених після народження, особливо в недоношених, з їх ростом втрачається. У постнатальному періоді СРБ бере участь, в основному, в гострофазовій відповіді, корелює з різними показниками клітинного та гуморального імунітету, окремими чинниками неспецифічної резистентності організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.302.7-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312546 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського