Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>A=Моісеєнко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Моісеєнко С. В. 
Геометричне моделювання базисів гексагональних скінченних елементів : автореф. дис... канд. техн. наук / С. В. Моісеєнко; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2007. - 21 c. - укp.

Вперше за допомогою геометричного моделювання побудовано базисні функції для трикутного скінченного елемента 4-го порядку інтерполяції. Створено нові моделі гексагональних елементів, в яких на відміну від існуючих вдалося зменшити ваговий дисбаланс й осциляції на межі, а також задовольнити умови гармонічності. Запропоновано й апробовано комплекс критеріїв якості побудованих функцій форми. Для базисних функцій гексагона до наукового обігу введено поняття квазігармонічної функції. Вперше встановлено імовірнісний критерій гармонічності базисних функцій гексагона. Побудовано скінченно-різницевий аналог рівняння Лапласа за допомогою спеціальних поліномів у формі Лагранжа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В181.32,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354287 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Білий І. Б. 
Клінічний випадок ураження нирок при вірусному гепатиті В / І. Б. Білий, В. П. Борщ, С. В. Моісеєнко, С. П. Скоробогатий, Ф. М. Махлевич // Урологія. - 2009. - 12, № 2. - С. 39-41. - укp.

Висвітлено клінічний випадок з практики - ушкодження нирок у разі вірусного гепатиту В у хворої 32-х років. Зроблено висновок, що у разі вірусного гепатиту В у нирках виникають зміни, патогенетично пов'язані зі специфічною дією вірусу на нирку. У ниркових канальцях та інших відділах нефронів розвиваються дистрофічні та запальні зміни, які супроводжуються значними порушеннями утворення і пасажу сечі та інтраренального кровотоку.

Описан клинический случай из практики - повреждение почек при вирусном гепатите В у больной 32-х лет. Сделан вывод, что при вирусном гепатите В в почках возникают изменения, патогенетически связанные со специфическим действием вируса на почку. В почечных канальцах и других отделах нефронов развиваются дистрофические и воспалительные изменения, сопровождающиеся значительными нарушениями микроциркуляции и коагулопатии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.6 + Р414 + Р696.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Моісеєнко С. 
Перебування Т. Г. Шевченка у Запорозькому краї / С. Моісеєнко // Краєзнавство. - 2014. - № 2. - С. 94-99. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Висвітлено одну із сторінок біографії Т. Г. Шевченка під час першої подорожі Україною 1843 р. Наведено фольклорний і краєзнавчий матеріал, пов'язаний з відвіданням Шевченка о. Хортиця, м. Олександрівська, дніпрових порогів. Показано зв'язок поета з запорозьким краєм. На прикладах поетичних творів Кобзаря ілюстровано його ставлення до о. Хортиця як осередку козацької вольниці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Моісеєнко С. В. 
Ймовірнісні задачі про вкладені шаблони в області гармонічності / С. В. Моісеєнко // Систем. технології. - 2015. - № 4. - С. 64-71. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Описано нові ймовірнісні задачі про квадрати, випадково вкладені в основний (стандартний) квадрат. Встановлено особливі властивості перехідних ймовірностей, поширені на випадкові блукання з багатьма стартами в симплексі.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Редчиць Д. О. 
Чисельне моделювання нестаціонарних потоків холодної плазми при роботі плазмового актуатора / Д. О. Редчиць, С. В. Моісеєнко // Косм. наука і технологія. - 2021. - 27, № 1. - С. 85-96. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто числове моделювання нестаціонарних потоків холодної плазми. Низькотемпературна нерівноважна ідеальна плазма формується за взаємодії плазмового актуатора з повітряним середовищем. Для опису поведінки низькотемпературної плазми розроблено математичну модель, яка базується на нестаціонарних рівняннях, що описують динаміку заряджених частинок, і рівняннях електродинаміки плазми. В роботі розглянуто 14 видів частинок: метастабільні і збуджені атоми азоту і кисню, позитивні і негативні іони, електрони і атомарний кисень. Розглянуто об'ємні та поверхневі хімічні реакції, котрі описують процеси у бар'єрному розряді, що перебігають над поверхнею діелектрика. Для нестаціонарних рівнянь динаміки плазми розроблено неявний числовий алгоритм з підітераціями за псевдочасом, який базується на скінченно-об'ємному підході. Рівняння для електростатичного потенціалу з джерельними членами розв'язувались за допомогою методу мінімізації узагальненої нев'язки з неповним LU-передзумовлюванням. В нестаціонарних рівняннях для щільності частинок плазми апроксимація дрейфових похідних здійснювалася за допомогою схеми TVD з функцією-обмежувачем MinMod. Похідні в рівнянні для електричного потенціалу розраховувалися за допомогою скінченно-об'ємних співвідношень з урахуванням протипотокової апроксимації значень концентрації заряджених частинок плазми. Одержано числові результати зародження, розвитку та руйнування стримера за діелектричного бар'єрного розряду. Проаналізовано нестаціонарні характеристики плазми в області над діелектричною поверхнею, включаючи розподіл щільності частинок, електричного потенціалу та складових сили Лоренца. Результати числового моделювання нестаціонарних потоків низькотемпературної плазми добре узгоджуються з наявними експериментальними даними.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333 в641 + В333.1 в641

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Пам'ятки історії та культури міста Покров (за матеріалами "Зводу пам'яток історії та культури України") / В. В. Грибовський, М. М. Дараган, О. С. Колесник, В. В. Кулічихін, С. О. Моісеєнко, С. В. Полін, Л. М. Чирич, Н. М. Шейміна; ред.: , Н. Г. Першина, С. І. Кот, І. О. Кочергін, З. П. Маріна, С. Б. Ревський, С. І. Світленко, О. М. Титова, Г. К. Швидько; Дніпропетровська обласна державна адміністрація. - Дніпро : Журфонд, 2020. - 143, [4] c. - (Дніпропетровська область). - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Запропоновано видання, що є складником багатотомника про пам'ятки Дніпропетровської області за матеріалами "Зводу пам'яток історії та культури України". Переглянуто створені за часів СРСР переліки пам'яток, знайдено та повернуто суспільству історичні об'єкти, відправлені радянською владою у небуття: пам'ятки, пов'язані з визвольним рухом українського народу та боротьбою за незалежність, життям та діяльністю репресованих представників української інтелігенції, пам'ятки Голодомору та інших злочинів радянської влади, храми — визначні твори архітектури, перетворені на колгоспні зерносховища тощо. Зазначено, що починаючи з 2002 р., спеціалісти Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей провели комплексні обстеження територій усіх 22 районів та 13 міст обласного підпорядкування, під час яких установлено сучасний стан облікових пам'яток і виявлено нові об'єкти історії, архітектури, монументального мистецтва. Здійснено визначення меж територій пам'яток археології області, що дало змогу зафіксувати розташування кожної пам'ятки в державній системі координат, а також поповнити перелік об'єктів культурної спадщини щойно виявленими курганами та курганними могильниками. Випуск присвячено пам'яткам історії та монументального мистецтва, що розташовані на території міста Покров.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ДНІ) л60

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС69688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Моісеєнко С. М. 
Організаційні засади контролю розрахунків в електронній комерції / С. М. Моісеєнко // Бізнес Інформ. - 2022. - № 9. - С. 67-73. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - вдосконалення організації контролю розрахунків в електронній комерції шляхом розробки організаційно-інформаційної моделі. Будучи перспективною та досить привабливою формою ведення бізнесу, електронна комерція характеризується специфічними ризиками: помилки в роботі програмного забезпечення, неправомірне виведення коштів, порушення авторського права, витік корпоративної інформації, шахрайство та кіберзлочини з фінансовими транзакціями, порушення захисту персональних даних та використання їх в особистих цілях тощо, що має вплив на організацію контролю розрахунків у данній сфері. Виявлено, що вдосконалення організаційних засад контролю розрахунків в електронній комерції сприятиме більш якісному проведенню контрольного заходу та позитивно відобразиться на ефективності системи управління суб'єктом електронної комерції в цілому. У результаті дослідження було розроблено й обгрунтовано організаційно- інформаційну модель, яка враховуватиме особливості даної сфери господарської діяльності та складається із шести блоків: мета і завдання контролю розрахунків в електронній комерції; об'єкти та суб'єкти контролю розрахунків в електронній комерції; система економічних показників контролю розрахунків в електронній комерції; інформаційна база контролю розрахунків в електронній комерції; методичні прийоми обробки первинної (вхідної) інформації контролю розрахунків в електронній комерції; методичні прийоми узагальнення та реалізація результатів контролю розрахунків в електронній комерції. Використання розробки сприятиме якіснішій підготовці контрольного заходу, оптимізації контролю за часовими та вартісними параметрами. Перспективами подальших досліджень у даному напрямку може бути розробка ризик-орієнтованої методики контролю в електронній комерції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.1 ф + У526.227-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського