Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Мінтузова Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Мінтузова Л. Г. 
Біостратиграфія палеоцен-еоценових відкладів Керченського півострова та прилеглих територій за форамініферами : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.09 / Л. Г. Мінтузова; НАН України, Ін-т геол. наук. - К., 2011. - 24 c. - укp.

Розроблено зональну шкалу за визначенням 13-ти біостратонів за форамініферами, які узгоджені із зональним поділом за нонопланктоном. За результатами біофаціального аналізу встановлено, що протягом палеоцен-еоцену седиментація відбувалась за відносно глибоководних умов відкритого морського басейну - в ориктоценозах постійно присутні планктонні форамініфери. Виділено п'ять типів біофацій за форамініферами: планктонний, планктонно-бентосно-секреційний, планктонно-бентосно-аглютинований, планктонно-бентосно-секреційно-аглютинований, бентосно-аглютинований, побудовані схематичні карти поширення біофацій та відновлені умови седиментації цих відкладів. За зональним поділом деталізовано розріз еоцену Прикерченського шельфу Чорного моря. У Північно-східному й Індольському структурно-фаціальних районах виявлено перерви, встановлено відсутність значної частини еоценового розрізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е12 "071.1" (4УКР-6КРИ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380716 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жабіна Н. М. 
Модель геологічної будови південно-східного Криму / Н. М. Жабіна, Л. Г. Мінтузова // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2000. - № 1. - С. 25-36. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

За новими даними стратиграфічних досліджень відкладів, розкритих свердловинами в південно-східному Криму, і кореляцією їх з породами, що відшаровуються у регіоні, запропоновано розглядати геологічну будову східного передгір'я Криму як складчасто-лускувату структуру, утворену в результаті насувів північного напрямку в неогеновому віці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432(45Укр7-6Крп)712 + Д59(45Укр7-6Крп)43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського