Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Нагорнюк Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Нагорнюк Т. А. 
Генетичні особливості українських порід лускатих і рамчастих коропів лиманського ДВСРП Харківської області / Т. А. Нагорнюк, С. І. Тарасюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 2/3. - С. 343-347. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено генетичну структуру репродуктивно ізольованих українських порід лускатих і рамчастих коропів за шістьма генетико-біохімічними системами крові. Виявлено породоспецифічні особливості будови генетичної структури за дослідженими локусами. Обраховано наявний та очікуваний рівень середньої гетерозиготності на кожний локус у лускатих і рамчастих коропів. Надано результати досліджень за станом генетичної рівноваги популяції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.11-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Нагорнюк Т. А. 
Вікові особливості активності антиоксидантних ферментів і вмісту продуктів перекисного окиснення ліпідів у тканинах коропів антонінсько-зозуленецького типу / Т. А. Нагорнюк, І. І. Грициняк, С. І. Тарасюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 1/2. - С. 38-43. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено вплив віку на активність ферментів системи антиоксидантного захисту та вміст продуктів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ) у тканинах лускатої і рамчастої порід коропів антонінсько-зозуленецького типу. Виявлено вищу активність каталази і супероксиддисмутази у коропів дворічного віку. Спостерігався вищий рівень концентрації продуктів ПОЛ у коропів трирічного віку через низьку ферментативну антиоксидантну активність. У тканинах дворічок коропів лускатої і рамчастої порід встановлено вищий антиоксидантний статус на відміну від старших вікових груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.1-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нагорнюк Т. А. 
Морфогенетичні особливості української лускатої породи коропа / Т. А. Нагорнюк, Н. Й. Тушницька, С. І. Тарасюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 3/4. - С. 323-327. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено генетичну структуру коропа української лускатої породи за 6 генетико-біохімічними системами. Результати досліджень стану генетичної рівноваги в даній популяції показують, що найбільш генетично врівноваженими були локуси TF та EST. Найвищий рівень наявної гетерозиготності, що значно переважав очікуваний, у різних вікових груп лускатих коропів виявлено за локусами ALВ і МЕ. Проведено оцінку рибницьких показників груп коропа.


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.11-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гиль М. І. 
Аналіз генетичної структури молочної худоби окремих порід України / М. І. Гиль, Т. А. Нагорнюк, Л. Г. Мартинюк // Агроекол. журн.. - 2007. - № 4. - С. 68-71. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Установлено, що сумарний розподіл алелів і генотипів за трьома поліморфними системами - трансферину, амілази-I і церулоплазміну свідчить, що генетична структура нових українських молочних порід, голштинів та сименталів відповідає їх історії створення, про що свідчить кластерний аналіз, виконаний на підставі такого розподілу. В той самий час, генетична диференціація між породами за локусами трансферину і амілази-I відповідають відмінностям між породами за їх приналежністю до різних напрямів продуктивності. Одержані дані свідчать, що генотипування тварин за розглянутими молекулярно-генетичними маркерами може сприяти прискоренню селекційної роботи з підвищення рівня їх продуктивності в бажаному напрямі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П603,1 + П60-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Нагорнюк Т. А. 
Генетические взаимоотношения сортов культурной сои с дикими видами рода IGlycineD / Т. А. Нагорнюк, Н. В. Лопатина, В. И. Глазко // Доп. НАН України. - 2005. - № 8. - С. 163-172. - Библиогр.: 7 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-31

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Нагорнюк Т. А. 
Рибницькі та генетико-біохімічні особливості стад ремонтно-маточного матеріалу коропів антонінсько-зозуленецького масиву : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.03 / Т. А. Нагорнюк; НААН України, Ін-т риб. госп-ва. - К., 2012. - 23 c. - укp.

Проведено комплексний аналіз за рибницькими, молекулярно-генетичними та біохімічними показниками, який дозволяє покращити формування стад ремонтно-маточного матеріалу українських порід коропа антонінсько-зозуленецького масиву (АЗМ). Оцінка рибницьких показників різновікових груп ремонтно-маточних стад АЗМ коропа показала, що вони відповідають вимогам, які висуваються до українських порід коропа. Показано, що мінливість генетичної структури за конкретною ділянкою геному та визначення рівня гетерозиготності свідчить про значний запас генетичної мінливості антонінсько-зозуленецьких коропів. Стабілізація генетичної структури проходить на ранніх етапах онтогенезу. Встановлено, що на генетичні взаємовідношення між досліджуваними українськими породами коропа, визначені за генетико-біохімічними системами, вагомий вплив мають умови вирощування та селекційно-племінна робота, яка проводиться у господарстві. Аналіз поліморфізму ампліфікованих фрагментів ДНК у антонінсько-зозуленецьких коропів за використання ISSR-PCR методу показав, що формування спектрів ампліконів пов'язано з породною належністю. Визначено рівень активності антиоксидантної системи в організмі антонінсько-зозуленецького коропа, який пов'язаний з фізіологічним станом і визначає його антиоксидантний статус. Представлено результати досліджень вікових і сезонних особливостей процесів перекисного окислення ліпідів та активності антиоксидантних ензимів у тканинах та органах племінного матеріалу українських порід коропа. Запропоновано поряд з рибницькими показниками використовувати дані генетико-біохімічного аналізу під час планування селекційно-племінних програм зі збереження та вдосконалення українських лускатої та рамчастої порід коропа АЗМ, а також враховувати антиоксидантний стан організму коропа АЗМ, який показує їх адаптаційні можливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389875 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського