Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Нагорняк Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Нагорняк Г. С. 
Обгрунтування конструктивно-силових параметрів планетарних відцентрових муфт : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.02.02 / Г. С. Нагорняк; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2005. - 19 c. - укp.

Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень планетарних відцентрових муфт, висвітлено методи розширення їх експлуатаційних можливостей як пускових і автоматичних запобіжних муфт. Проаналізовано відомі конструкції запобіжних і пускових муфт механічного типу. Розроблено узагальнену модель структурного синтезу планетарних відцентрових муфт з монолітними дисбалансами, на базі якої обгрунтовано їх багатоваріантну структуру з періодичним силовим зв'язком між сателітом і дисбалансом через повідцеву муфту. Розроблено математичну модель формування обертового моменту на центральному веденому колесі планетарної відцентрової муфти та встановлено характер зміни обертового моменту залежно від кута повороту сателітів у разі перевантаження. Наведено рекомендації щодо вибору конструктивно-силових параметрів планетарних відцентрових муфт у комбінації з повідцевими муфтами. Досліджено динаміку приводу, оснащеного планетарною відцентровою муфтою з дисбалансами у такій комбінації. Здійснено експериментальні дослідження три- та чотирисателітної планетарних відцентрових муфт відповідно з одно- та дворядним розміщенням дисбалансів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.2-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гевко Ів. Б. 
Техніко-економічне обгрунтування вибору способу виготовлення вигнутого профілю на гвинтових спіралях / Ів. Б. Гевко, О. О. Гарматюк, Г. С. Нагорняк, А. Б. Гупка, О.-М. І. Гевко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2016. - Вип. 168. - С. 97-103. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено техніко-економічне обгрунтування вибору методу виготовлення вигнутого профілю на гвинтових спіралях. Запропоновано таблиці технологічних характеристик конструктивних параметрів навивних гвинтових робочих органів виготовлених різними способами. Наведено результати розрахунку виробничої собівартості виготовлення 1 м/п гвинтової спіралі з вигнутим профілем.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.141.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нагорняк Г. С. 
Дослідження впливу інтелектуального капіталу на соціально-економічний розвиток вітчизняних машинобудівних підприємств у контексті його створення та використання / Г. С. Нагорняк // Rev. of Transport Econ. and Management. - 2021. - Вип. 5. - С. 45-58. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Розглянуто можливості впливу інтелектуального капіталу на соціально-економічний розвиток вітчизняних машинобудівних підприємств у контексті його створення та використання. Виявлено важливість впливу нематеріальних складових на діяльність підприємства, а також розглянуто становлення та розвиток поняття "інтелектуальний капітал". Проаналізовано зв'язок поняття "інтелектуальний капітал" з традиційними категоріями, які використовуються для визначення нематеріальних чинників: нематеріальні активи, нематеріальні ресурси, інтелектуальна власність та показано їх спільні та відмінні риси. Визначення інтелектуального капіталу підприємства повинно надавити можливість його розгляду у динаміці через зміну його форм у процесі створення та використання, а також розкриватись не лише через сукупність складових, ресурсів і не через порядок його розрахунку, а через сукупність соціально-економічних відносин.З урахуванням проведеного дослідження вітчизняних і закордонних наукових джерел, запропоновано власне, уточнене визначення поняття "інтелектуальний капітал", під яким слід розуміти сукупність знань, інформаційних ресурсів, інтелектуальних активів, інформаційно-комунікаційних технологій, професійних й універсальних компетенцій, організаційної культури та мотивації персоналу, застосовуваних у процесі комплексного управління для генерації доданої вартості та забезпечення конкурентних переваг підприємства в умовах інноваційного розвитку соціально-економічної системи й ефективної адаптації до вимог цифрової економіки на основі принципів системного підходу. Поділ інтелектуального капіталу на структурні компоненти, щомістять усю сукупність елементів даної категорії, має принципове значення з погляду пошуку джерел його збільшення й оцінювання ефективності його використання. Виділення структурних елементів інтелектуального капіталу має вагоме значення не лише з теоретико-аналітичної, але й з практичної точок зору, дозволяючи вірогідно виявити об'єкт і суб'єкт управління, побудувати оптимальні організаційно-управлінські зв'язки між ними. У цілому можна стверджувати про те, що комплексна структура інтелектуального капіталупоєднує у своєму складі наступні основні елементи: людський, структурний (організаційний), соціальний, споживчий (клієнтський), управлінський та інноваційний капітал.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.32 + У9(4УКР)305.851.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського