Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Нагірняк Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Нагірняк Т. Б. 
Удосконалення агротехнічних заходів підвищення продуктивності вироджених травостоїв сіножатей і пасовищ в умовах західного Лісостепу : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.12 / Т. Б. Нагірняк; Вінниц. держ. аграр. ун-т. - Вінниця, 2002. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-4(4Укр) + П221.8-4(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мащак Я.  
Теорія і практика луківництва : [монографія] / Я. Мащак, Т. Нагірняк, Д. Мізерник, М. Люшняк, О. Люшняк, Сметана С . - Дрогобич : Коло, 2011. - 373 c. - Бібліогр.: с. 351-370. - укp.

Розкрито еколого-біологічні особливості, наведено характеристику господарської та кормової цінності багаторічних бобових і злакових трав, різнотрав'я, класифікацію та розподіл природних кормових угідь за грунтово-кліматичними зонами України. На основі узагальнення наукових даних, виробничого досвіду та багаторічних досліджень викладено прийоми та методи покращання та раціонального використання травостоїв культурних пасовищ, а також сіножатей, насінництва багаторічних трав. Показано вплив азотних добрив на продуктивність лукопасовищних трав і якість корму, розглянуто наукові основи поєднаного використання технічного та біологічного азоту для підвищення продуктивності бобово-злакового травостою. Описано процеси відновлення виродженого травостою шляхом всівання бобових трав у нерозроблену дернину. Проаналізовано продуктивність вироджених травостоїв залежно від строків всівання насіння бобових трав, вплив даного всівання та удобрення на врожайність і якісний склад корму лукопасовищних травостоїв. Охарактеризовано хімічний склад корму сінокісного злаково-бобового травостою залежно від способів обробітку грунту, травосумішок, удобрення та стимуляторів росту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П221

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА750982 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського