Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Насадюк І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Насадюк І.  
Рухова активність студентів / І. Насадюк // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 17. - С. 37-41. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Рухову активність розглянуто як невід'ємну частину життєдіяльності, її структуру як багатогранну та індивідуалізовану для кожної окремої людини. Висвітлено рівень рухової активності студентів та його взаємозв'язок з фізичною працездатністю, виникненням потреби у фізичних вправах протягом дня та тижня.

Двигательная активность рассмотрено как неотъемлемую часть жизнедеятельности. Ее структура многогранна и индивидуализированная для каждого отдельного человека. Раскрыты вопросы об уровне двигательной активности студентов и его взаимосвязи с физической работоспособностью, появлением необходимости в физических упражнениях на протяжении дня и недели.

Motional activity is considered as an integral part of vital activity, it is structure is many - sided and individualized for each separate person. The main point of the article is the level of motional activity of students and its connection with physical adility of work and arising necessity of physical exercises during all the day the day and the week.


Ключ. слова: рухова активність, фізична працездатність, фітнес системи
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.153.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Насадюк І. Б. 
Вплив приєднання до валютної зони на розвиток національних економік : автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.02 / І. Б. Насадюк; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2008. - 19 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти впливу приєднання до валютної зони на розвиток національної економіки, зокрема фінансової системи. Розглянуто теоретичні підходи щодо економічної доцільності валютно-фінансової інтеграції групи країн, вигоди та витрати використання спільної валюти, методологію аналізу впливу участі у валютно-економічному союзі на економіку країни. Досліджено вплив участі у зоні євро на економічний розвиток країн Південної Європи, які до вступу у Європейський валютно-економічний союз мали вищі за середній по ЄС показники інфляції і менший ступінь розвитку фінансових систем. Доведено, що запровадження євро позитивно вплинуло на макроекономічну стабільність Італії, Іспанії, Португалії та Греції, а також зниження темпу інфляції та номінальних процентних ставок, збільшення доступу домогосподарств і підприємств до кредиту, сприяло розвитку фінансових ринків. Проаналізовано готовність до формування регіональних валютних зон і роль спільної валюти в економічному розвитку країн таких інтеграційних об'єднань, як Рада зі співробітництва арабських країн Перської затоки, Асоціація країн Південно-Східної Азії та Японія, Китай і Південна Кореї; Росія і Білорусь. Обгрунтовано доцільність переорієнтації, принаймні часткової, у валютній політиці України на євро за допомогою теорії оптимальних валютних зон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.661.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Насадюк І. Б. 
Валютно-фінансова інтеграція ЄС : навч.-метод. посіб. / І. Б. Насадюк; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. - О. : Астропринт, 2011. - 135 c. - укp.

Розглянуто механізми й інструменти валютно-фінансової інтеграції в ЄС. Висвітлено теоретичні засади Європейського монетарного союзу, показано його роль в економічному розвитку країн Європи. Систематизовано модифікації теорії оптимальних валютних зон, методи порівняння економічних вигод і витрат для країн, що приєднуються до валютної зони. Увагу приділено таким актуальним питанням монетарного союзу євро, як фіскальна політика, інтеграція фінансових ринків, грошово-кредитна політика в монетарному союзі. Подано нові фактичні та статистичні дані макроекономічного розвитку країн ЄС. Розглянуто питання розширення Європейського монетарного союзу шляхом прийняття нових членів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)262.6-18 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА741202 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Вишняков О. К. 
Європейська інтеграція та процеси внутрішньої трансформації: українські перспективи та португальський досвід : [монографія] / О. К. Вишняков, С. В. Глебов, Е. Ештанке, Д. В. Кузьмін, І. Б. Насадюк; ред.: В. А. Дубовик, Л. Н. Родрігеш. - О. : Астропринт, 2011. - 167, [1]+179, [1] c. - укp. - англ. - por.

Висвітлено проблеми, з якими стикається Україна у своїй євроінтеграційній політиці, проаналізовано нинішній стан відносин між нашою державою та ЄС. Досліджено деякі аспекти досвіду Португалії у відносинах з ЄС. Охарактеризовано фінансово-економічні чинники інтеграційних і трансформаційних процесів у ЄС та в Україні. Проаналізовано сучасні правовідносини в Україні в контексті наближення до ЄС. Розкрито соціальні аспекти європеїзації, акцентовано на українському виборі та специфіці Португалії. Увагу приділено політичним і безпековим вимірам європейської інтеграції з урахуванням українських переспектив та португальського досвіду. Розглянуто сучасну роль України в контексті процесу "східного" розширення ЄС, місце нашої держави у формуванні сучасної архітектури європейської безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР),9(4),60 + Ф4(4ПОР),9(4),60

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Якубовський С. О. 
Міжнародні економічні відносини : навч. посіб. / С. О. Якубовський, О. В. Горняк, І. А. Ломачинська, І. Б. Насадюк, Ю. О. Ніколаєв, А. Р. Лазарєва, Є. І. Войнова, М. В. Кириченко, А. С. Ковальчук, Т. А. Родіонова, Ю. А. Цевух; ред.: С. О. Якубовський, Ю. О. Ніколаєв; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова, Ін-т математики, економіки та механіки. - О. : ОНУ, 2012. - 260 c. - укp.

Викладено основні риси та характеристики світового господарства та міжнародних економічних відносин. Розкрито теоретичні засади міжнародної торгівлі, особливості національного та міжнародного регулювання торгівлі. Детально розглянуто міжнародну інвестиційну діяльність як чинник розвитку світового господарства, платіжний баланс як індикатор ефективності зовнішньоекономічної діяльності країни. Увагу приділено питанням міжнародної міграції робочої сили та міграційної політики. Розкрито причини та наслідки глобалізації світогосподарських зв'язків. Акцентовано на проблемах міжнародного бізнесу в системі міжнародних економічних відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: У58 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА763076 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського