Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Неведрова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Неведрова Н. Н. 
Комплексная интерпретация данных электромагнитных зондирований с естественным и контролируемым источником в сейсмоактивных районах (на примере Горного Алтая) / Н. Н. Неведрова, Е. В. Поспеева // Геофиз. журн.. - 2009. - 31, № 4. - С. 142-157. - Библиогр.: с. 156-157 - рус.

Наведено результати, одержані за допомогою комплексу електромагнітних методів: зондування становленням електромагнітного поля (ЗСБ), вертикальне електричне зондування (ВЕЗ), магнітотелуричне зондування (МТЗ). Вимірювання виконано в епіцентральній зоні Чуйського землетрусу 2003 р., яке відбулося у найближчому гірському облямуванні Чуйської тектонічної западини Гірського Алтаю. Показано способи сумісної інтерпретації польових даних зондувань з контрольованим і природним джерелом. Визначено геоелектричні параметри гірських порід за двома профілями спостережень у широкому інтервалі глибин. Кожен використаний метод має свої переваги: дані ВЕЗ і ЗСБ детальніше відбивають верхню частину геоелектричного розрізу до глибини 1,5 - 2 км, МТЗ дає змогу одержати інформацію про глибинну будову літосфери. За даними МТЗ одержано відомості про піднімання покрівлі провідного корового шару в межах ділянки досліджень. Використання комплексного підходу до обробки підвищує вірогідність одержаних результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Неведрова Н. Н. 
Электромагнитный мониторинг в сейсмоактивных районах Сибири / Н. Н. Неведрова, М. И. Эпов // Геофиз. журн.. - 2012. - 34, № 4. - С. 209-223. - Библиогр.: с. 222-223 - рус.

Польові дані електромагнітного моніторингу з контрольованим джерелом одержано у двох сейсмоактивних районах Сибіру. Продемонстровано підхід до інтерпретації даних режимних спостережень і пояснено варіації електромагнітних параметрів, зумовлені геодинамічними процесами, з урахуванням особливостей нетектонічної будови. Для території Байкальського прогностичного полігону, розташованого на південно-західному березі оз. Байкал, наведено геоелектричні характеристики основних сейсмогенеруючих структур, розломних порушень. Проаналізовано результати інтерпретації моніторингових вимірювань на постійному струмі в режимному пункті ВЕЗ і обгрунтовано їх зв'язок з геоелектричною будовою; визначено чутливість установки ВЕЗ. На Алтайському геодинамічному полігоні вимірювання виконано комплексом електромагнітних методів (ВЕЗ, ЗС у кількох модифікаціях). Дослідження спрямовано на вивчення будови і варіацій електропровідності, пов'язаних з руйнівним Чуйським землетрусом і розвитком афтершокового процесу. Розглянуто інтерпретацію режимних даних ЗС з індуктивним джерелом. На основі комплексного геолого-геофізичного аналізу результатів описано процеси консолідації геологічного масиву, порушеного сильною сейсмічною дією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського