Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Никитюк Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Никитюк Г. П. 
Нейтрофільно-ендотеліальні механізми при хронічній гіперімунокомплексній патології та деякі підходи до їх корекції : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / Г. П. Никитюк; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. - Т., 2004. - 17 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.2-29

Шифр НБУВ: РА332471 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Никитюк Г. П. 
Корекція антиоксидантного захисту кардіоміоцитів за умов гострої експериментальної імунокомплексемії / Г. П. Никитюк, Н. В. Пороховська // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2012. - № 4. - С. 35-39. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Вопрос о мембранозависимых процессах в кардиомиоцитах при острой гипериммунокомплексной патологии и поиск возможной их коррекции является открытым, что свидетельствует об актуальности исследования и заслуживает экспериментальных разработок с целью дальнейших методических рекомендаций для использования в терапии иммунокомплексной патологии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.21-29

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Никитюк Г. П. 
Електронно-мікроскопічні дослідження та показники ферментативних процесів нейтрофілів за умов довготривалого антигенного навантаження та на тлі введення кверцетину / Г. П. Никитюк, І. М. Лукович, Б. М. Вервега // Медицина трансп. України. - 2013. - № 3. - С. 53-57. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити морфологічні й ферментативні зміни в нейтрофільних гранулоцитах за умов хронічного імунокомплексного процесу та у разі введення кверцетину. Наведено результати, одержані у двох групах тварин (щурів): перша - з хронічним імунокомплексним процесом, друга - з хронічним імунокомплексним процесом та введенням розчину кверцетину. Для відтворення моделі хронічної сироваткової хвороби обрали модель, запропоновану C. G. Cochrane, у модифікації C. B. Wilson та співавт. Кверцетин уводили по 4 мг/100 г доочеревинно 1 раз на добу, курсом 10 днів. Нейтрофіли виділяли із крові за допомогою методу центрифугування на градієнті щільності фікол-верографіну за допомогою методу І. В. Петрової. Захоплювальну функцію нейтрофілів вивчено з допомогою латексного тесту, ферментативну здатність - за допомогою мієлопероксидазного тесту, лізосомально-катіонного тесту та нітросинього тетразолієвого тесту. Встановлено, що за умов хронічного імунокомплексного процесу активуються ферментативні процеси в нейтрофільних гранулоцитах. У разі застосування кверцетину морфологічні та ферментативні вияви активації стають менш вираженими. Висновки: кверцетин має стабілізаційний вплив на продукцію циркуляційних імунних комплексів, позитивно впливає на ферментативні процеси в нейтрофілах та захоплення чужорідних частинок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.21-29 + Р41,23-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського