Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Нєізвєсний С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Нєізвєсний С. І. 
Розвиток методологій управління проектами із застосуванням механізмів конвергенції : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.13.22 / С. І. Нєізвєсний; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2013. - 39 c. - укp.

Застосовано конвергентний підхід до розвитку методологій управління проектами, програмами та портфелями проектів. Запропоновано концепцію та модель застосування конвергенції для розробки методології та системи такого управління. Створено модель генома методологій управління проектами, програмами та портфелями проектів - подвійну спіраль, яка містить інформацію про структури та системні елементи такого управління у вигляді генетичного коду, що використовується як засіб зберігання й обробки повної вибірки впорядкованих знань про цю методологію. Показано, що будь-яка методологія може бути представлена своїм фенотипом, який фактично визначає, чим є методологія у реальному світі, а також генотипом (геном), який містить всю інформацію про методології на рівні впорядкованих елементів знань у вигляді хромосомного набору. Застосування механізмів конвергенції методологій досліджуваного управління в практичних умовах проектної діяльності дозволяє досягти основної мети конвергенції - синергії елементів методологій, що конвертуються, в процесі розробки методології та системи управління проектами, програмами і портфелями конкретного підприємства. Конвергентний підхід в застосуванні до гармонізації методологій управління проектами, дозволяє розвивати методології, забезпечує системну повноту та збалансованість елементів, що її містять, усуває методичні колізії та розриви. Кореляційний аналіз системних елементів найбільш розроблених методологій управління проектами, програмами та портфелями проектів показав, що методології об’єднуються в кластери за ступенем повноти та функціональної прикладної спрямованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-21 в + У9(4РОС)290-21 в

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403112 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського