Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Орлюк А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Писаренко В. А. 
Сорти та гібриди сільськогосподарських культур Інституту зрошуваного землеробства УААН / В. А. Писаренко, А. П. Орлюк, Ю. О. Лавриненко, В. О. Зінченко, В. В. Бондаренко, В. В. Колот, О. Д. Тищенко, О. В. Свиридов, Н. В. Воєвода, Т. Б. Немоловська. - Херсон : ЗАТ "Нічлава", 1998. - 92 c. - укp.

Наведено стислу характеристику районованих і нових перспективних сортів та гібридів: озимої м'якої та твердої пшениці, кукурудзи, сої, люцерни, грястиці збірної, стоколосу безостого, томата, бавовнику.


Індекс рубрикатора НБУВ: П131.48 я26 + П136 я26

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА600544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Орлюк А. П. 
Генетичний аналіз : навч. посіб. / А. П. Орлюк, В. В. Базалій; Херсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон : Олді-плюс, 2013. - 214 c. - Бібліогр.: с. 214 - укp.

Викладено основні методи генетичного аналізу рослин та інших організмів за якісними (альтернативними) та кількісними ознаками. Запропоновано способи, формули та схеми для розрахунків розщеплення ознак у гібридах, визначення частоти кросинговеру. Увагу приділено цитогенетичному та хромосомному аналізу, використанню анеуплоідії в генетичному аналізі та генетиці популяцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: П131 я73-1 + Е50*44 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Орлюк А. П. 
Водоудерживающая способность листьев озимой пшеницы у сортов различного эколого-географического происхождения / А. П. Орлюк, Р. А. Вожегова // Вісн. аграр. науки. - 2000. - № 6. - С. 23-25. - рус.

Подано результати вивчення посухостійкості сортів озимої пшениці з різноманітних екологічних зон за визначенням водоутримної здатності листя у різні фази вегетації за різних умов водоспоживання. Метод дозволяє проводити масову оцінку посухостійкості сортів для використання їх у селекції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-36(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Орлюк А. П. 
Генетические аспекты повышения продуктивности и качества зерна у короткостебельных сортов озимой пшеницы в условиях орошения / А. П. Орлюк, З. В. Писаренко // Вісн. аграр. науки. - 1998. - № 8. - С. 47-51. - рус.

У схрещуваннях із Херсонським карликом 1 між довжиною стебла та компонентами тріадного модуля "кількість зерен в колосі - маса 1000 зерен - маса зерна одного колоса" встановлено різноманітні кореляційні залежності. Кількість зерен у колосі в більшості гібридів різних поколінь змінюється незалежно від довжини стебла. Маса 1000 зерен значною мірою корелює з довжиною стебла; гени короткостебловості діють плейотропно на крупність зерен, зниження довжини стебла лімітує їх індивідуальну масу, що веде до зниження продуктивності колоса. Гомеостатичність генотипів знаходиться у зворотній залежності від потенційної врожайності. Виокремлено лінії з високим гомеостазом та абсолютним вмістом білка в зерні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Глухова Н. А. 
Особливості формування ознак продуктивності озимої м'якої пшениці в умовах Степу / Н. А. Глухова, А. П. Орлюк // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 2. - С. 41-43. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

На підставі результатів польових дослідів з узагальненням теоретичних знань природного та штучного доборів виявлено тенденції формування продуктивності рослинами озимої м'якої пшениці для східного та південного Степу. Встановлено, що в південному Степу вона формується в основному за продуктивної кущистості, в східному - за кращої озерненості колоса та маси зерна з нього.

На основании результатов полевых исследований с обобщением теоретических знаний естественного и искусственного отборов определены тенденции формирования продуктивности растениями озимой мягкой пшеницы для восточной и южной Степи. Установлено, что в южной Степи она формируется в основном за счет продуктивной кустистости, в восточной - за счет лучшей озерненности колоса и массы зерна с него.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-47(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського