Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Остаркова Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Остаркова Г. В. 
Контактное осаждение серебра на медном порошке / Г. В. Остаркова, И. Б. Мурашова, Н. О. Есина, А. А. Панкратов // Порошковая металлургия. - 1999. - № 7-8. - С. 22-29. - Библиогр.: 12 назв. - рус.

Поліпшення технологічних властивостей виробів з мідного порошку можна досягти легуванням його домішками срібла (до 0,2 %). Найбільш простим та економічним методом є нанесення срібла на частинки мідного порошку шляхом контактного обміну. Вивчено вплив електролітів різної природи (нітратного, пірофосфатного, сульфосаліцилатного, сульфітного, залізоціанистого, ціанистороданистого та роданистого) на кінетичні характеристики електродних процесів. Проведено структурні дослідження мідного порошку, легованого сріблом. Визначено насипну щільність порошків після цементації, а також густину, зсідання, електроопір і твердість зразків, виготовлених традиційним методом з легованих порошків. У більшості систем процес цементації протікає під час дифузійного контролю катодної реакції. Це, однак, не сприяє видимому утворенню нарощень та дендритів срібла на поверхні мідних частинок. Згідно з результатами рентгенофазового аналізу, у процесі цементації на поверхні частинок утворюється твердий розчин міді в сріблі. Після спікання сирих пресувань сплав гомогенізується з утворенням твердого розчину срібла в міді. Природа електроліту помітно впливає на властивості матеріалу Cu - Ag. У деяких випадках одночасно збільшуються твердість та електропровідність зразків. Ціанистороданистий електроліт вважається найкращим для легування мідного порошку сріблом.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського