Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Островський К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Островський К. С. 
Світові тенденції розвитку вищої освіти / К. С. Островський // Вісн. Технол. ун-ту Поділля. - 1999. - № 6. - С. 89-92. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Висвітлено головні функції вищої школи світу, які полягають у розвитку та поширенні знань, в культурно-просвітницькій діяльності та в загально-людському і національному вихованні, в регулюванні соціальної поведінки, інтелектуальному розвитку та моральному удосконаленні особистості, в підготовці до професійної діяльності. Підкреслено головне завдання світової вищої школи - закласти необхідну інтелектуальну та моральну основи, достатні для майбутньої діяльності у сферах науки, виробництва, управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69410 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Островський К. С. 
Підготовка фахівців в Україні: проблеми, перспективи на порозі третього тисячоліття (історико-освітній, психолого-педагогічний, соціальний аспекти) / К. С. Островський; Технол. ун-т Поділля. - Хмельниц., 2002. - 345 c. - Бібліогр.: 177 назв. - укp.

Висвітлено основні стратегічні завдання, напрями, шляхи та принципи реформування освіти в українській державі. Розглянуто проблеми вивчення та формування особистості студента як майбутнього фахівця, формування базових властивостей особистості студента, моделі фахівця, а також вплив професійних мотивів на якість підготовки фахівців. Проаналізовано особистий і професійний розвиток людини за нових соціально-економічних умов (перехід до ринкових відносин). Описано модель проекції майбутнього як чинника формування особистості у юнацькому віці. Розкрито роль психологічної служби вищих закладів освіти у формуванні особистості майбутнього фахівця. Розглянуто питання розробки освітньо-професійних програм вищої освіти за професійним спрямуванням, стану підготовки й атестації наукових і науково-педагогічних кадрів у системі Міністерства освіти і науки України, а також проблему післядипломної освіти педагогічних кадрів та кадрового методичного забезпечення освітян. Висвітлено теоретичні аспекти аналізу освітніх систем, проблеми та тенденції змін сучасної вищої освіти, головні тенденції її розвитку та реформування, стандарти професійної освіти Європи.

Освещены основные стратегические задачи, направления, пути и принципы реформирования образования в Украине. Рассмотрены психолого-социальные проблемы изучения и формирования личности студента как будущего специалиста, формирования базовых свойств личности студента, модели специалиста, влияние профессиональных мотивов на качество подготовки специалистов. Проанализиронано личностное и профессиональное развитие человека в новых социально-экономических условиях (переход к рыночным отношениям). Описана модель проекции будущего как фактора формирования личности в юношеском возрасте. Раскрыта роль психологической службы высших заведений образования в формировании личности будущего специалиста. Рассмотрены вопросы о разработке образовательно-профессиональных программ высшего образования по профессиональному направлению, состояния подготовки и аттестации научных и научно-педагогических кадров в системе Министерства образования и науки Украины, а также проблема последипломного образования педагогических кадров и кадрового методического обеспечения учителей. Изложены теоретические аспекты анализа образовательных систем, проблемы и тенденции изменений современного высшего образования, главные тенденции развития и реформирования высшего образования, стандарты профессионального образования Европы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4РОС)п/р

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА626630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Островський К. В. 
Вплив терапії хламідійної інфекції на імунний гомеостаз, перебіг та вихід вагітності у жінок з нормальною вагою тіла та ожирінням : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / К. В. Островський; Харк. держ. мед. ун-т. - Х., 2001. - 20 c. - укp.

На підставі результатів аналізу імунологічних зрушень у вагітних з хламідіозом на фоні ожиріння встановлено вищий ступінь вираженості дисфункції імунної системи на відміну від зрушень у вагітних з нормальною вагою тіла. Доведено, що одноразовий прийом азітроміцину є високоефективним способом терапії хламідійної контамінації, який не має імуносупресивного впливу на фракції лімфоцитів периферичної крові та вірогідно підвищує фагоцитарну активність нейтрофілів. Розроблено оптимальні терміни проведення специфічної терапії у вагітних жінок, показано негативний вплив хламідійної контамінації на перебіг вагітності та стан новонароджених за відсутності лікування хламідіозу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.202.1-37 + Р716.216.715.016-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського